AD

چگونه در ماینکرافت کاغذ بسازیم

ساخت کاغذ در میانکرافت
0 29

در این مقاله یاد میگیرید چگونه در ماینکرافت کاغذ بسازیم، کاغذ (Paper) یکی از مفیدترین موادی است که می‌توانید در Minecraft به دست آورید؛ زیرا یک منبع کلیدی در چندین دستور العمل معروف است. اگر می‌خواهید یک اسلحه یا آیتم را اینچنت (جادو) کنید، یک نقشه ایجاد کنید یا از آتش بازی (firework) استفاده کنید، به کاغذ زیادی نیاز دارید. به دست آوردن کاغذ در بازی ماینکرافت می‌تواند یک فرآیند گیج کننده باشد، بنابراین راهنمای زیر را بررسی کنید. همچنین ما در آموزشی نحوه تغییر پوسته در ماینکرافت را به شما آموزش داده ایم

 

به دست آوردن کاغذ در Minecraft

زمانی که بدانید به چه موادی نیاز دارید و در کجا قرار دارند، فرآیند تهیه کاغذ بسیار ساده خواهد بود. کاغذ از نیشکر (Sugar Cane)، یک منبع طبیعی در Minecraft که فقط در کنار آب یافت می‌شود، ساخته می‌شود. به طور خاص، نیشکر تنها می‌تواند روی بلوکی رشد کند که مستقیماً با منبع آب تماس داشته باشد. این گیاه سبز روشن و ساقه دار در تصویر زیر آورده شده است.

چگونه در Minecraft کاغذ بسازیم
آموزش ساخت کاغذ در Minecraft

همانطور که در تصویر بالا می‌بینید، یک محصول جامد نیشکر مستقیماً در کنار رودخانه وجود دارد. با این حال، حتی یک حوض کوچک نیز می‌تواند مقداری نیشکر را در کنار خود داشته باشد. هر زمان که موفق به یافتن محصول نیشکر شدید، توصیه من این است که همه آن را با خود به پایگاه ببرید. سپس، سطل‌های آب بردارید و با آن یک استخر کوچک بسازید، با استفاده از بلوک‌های ماسه یا خاک دور استخر را پر کنید. از آنجا، نیشکر را روی بلوک‌ها قرار دهید، اجازه دهید رشد کند و منبع نامحدودی از آن را به دست آورید.

همچنین شاید بخواهید بدانید چگونه در ماینکرافت اولین خانه را بسازید.

هنگامی که حداقل سه نیشکر در موجودی خود دارید، به یک میز کاردستی (crafting table) بروید. در آنجا، سه نیشکر را به صورت افقی روی میز قرار دهید و می‌توانید سه تکه کاغذ تولید کنید. دستور دقیق در زیر نشان داده شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.