AD

بازی موبایلی Disney Pixel RPG

بازی پیکسلی Disney Pixel
0 10

بازی موبایلی Disney Pixel RPG یک بازی ماجراجویی 8 بیتی همراه با بازی میکی موس، GungHo Online Entertainment توسعه دهنده و ناشر از Disney Pixel RPG، یک ماجراجویی 8 بیتی با بازی میکی موس، وینی پو، جن از Aladdin، بایمکس از Big Hero 6 و بسیاری از کاراکترهای محبوب دیگر، رونمایی کرده است.

تاریخ انتشار بازی موبایلی Disney Pixel RPG

این بازی در ماه سپتامبر در ژاپن برای دستگاه‌های iOS و Android راه‌اندازی می‌شود و انتظار می‌رود در تاریخ دیگری در سایر مناطق جهان منتشر شود. همچنین میتوانید در مقاله‌ای دیگر با بهترین بازی های RPG آشنا شوید.

داستان بازی موبایلی Disney Pixel RPG

با توجه به توضیحات داخل وب سایت بازی، بازیDisney Pixel RPG  داستانی در مورد ادغام دنیاها، نبردهای استراتژیک سریع (با کنترل‌های ساده برای موبایل و حتی عملکرد auto-play)، سفارشی سازی کاراکتر آواتار خواهد داشت و اکسپدیشن‌هایی که به شما امکان می‌دهد شخصیت‌های دیزنی پیکسلی‌شده را به مأموریت‌هایی برای جمع‌آوری برخی موارد بفرستید. بازیکنان در ژاپن می‌توانند همین الان و قبل از عرضه بازی در 9 سپتامبر، برای بازی Disney Pixel RPG پیش‌ثبت‌نام کنند. در حال حاضر هیچ خبری در مورد اینکه آیا مناطق دیگر می‌توانند به زودی پیش‌ثبت‌نام کنند یا خیر، وجود ندارد.

در این بازی نقش یکی از بازیکنان این بازی‌ها را بر عهده بگیرید و به شخصیت‌های دیزنی بپیوندید و برای بازگرداندن نظم به دنیای بازی تلاش کنید.

اپ استور اپل اشاره می‌کند که این بازی رایگان خواهد بود اما دارای ریز تراکنش‌هایی خواهد بود.

داستان بازی موبایلی Disney Pixel RPG

 

تصاویری از کامبت بازی موبایلی Disney Pixel RPG

تصاویری از کامبت بازی موبایلی Disney Pixel RPG

شخصی سازی آواتار در بازی  Disney Pixel RPG

Disney Pixel RPG در 9 سپتامبر 2024 برای iOS و Android در ژاپن عرضه می‌شود. هیچ صحبتی در مورد زمان عرضه آن در سایر مناطق جهان وجود ندارد.

 

شخصی سازی آواتار در بازی  Disney Pixel RPG

 

دانلود بازی بازی  Disney Pixel RPG برای اندروید

دانلود دانلود بازی بازی  Disney Pixel RPG برای ios

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.