AD

Hawked برای PS5 و Xbox Series X|S عرضه می شود

Hawked برای PS5 و Xbox Series X|S عرضه می شود
0 54

Hawked، یک  extraction shooter با سبک هنری یادآور Fortnite، خیلی زود راهی کنسول‌ها می‌شود. این بازی در تاریخ 15 فوریه به عنوان یک بازی رایگان برای Xbox Series X|S، PS4  و PS5 عرضه خواهد شد. این بازی در حال حاضر برای PC از طریق Steam از طریق لانچر My.Games در دسترس است.

Hawked تیم‌هایی متشکل از سه بازیکن برای جمع‌آوری و استخراجArtifact  از جزیره‌ای به نام X-Isle است. بازیکنان از میان فهرستی از کاراکترها، معروف به Renegades، و هر کدام با مهارت‌ها و توانایی‌های منحصربه‌فرد خود، انتخاب می‌کنند.

بازیکنان برای جمع آوری Artifact باید با دیگر کاراکترهای انسانی و همچنین هیولاهای کنترل شده توسط کامپیوتر مبارزه کنند. همچنین تله ها و پازل هایی در جزیره وجود دارد که بازیکنان باید از آنها دوری کنند و برای زنده ماندن آنها را حل کنند.

اولین تیمی که با موفقیت از این جزیره استخراج کند، برنده می‌شود، اما بازیکنان می‌توانند loot کم‌ارزش‌تری را که تحت عنوان trinket شناخته می‌شوند، به چنگ آورند و در هر مسابقه آنها را به ارز تبدیل کنند، خواه زنده بمانند یا نه.

همزمان با اعلام تاریخ انتشار نسخه کنسولی My.Games یکdeveloper diary  منتشر کرد که عمیقاً به چشم‌انداز استودیو برای Hawked  می‌پردازد.

علاوه بر این، فصل 1 برای Hawked در 15 فوریه پخش می شود. فصل اول که Issue #1: Renegades نامیده می شود، رازها و اسرار جدیدی را ارائه می دهد که حاوی سرنخ هایی در مورد آنچه در فصل های بعدی خواهد آمد، است. برای مشاهده نقشه راه مربوط به آنچه در فصل های بعدی Hawked در راه است، تصویر بالا را بررسی کنید.

 

دانلود بازی Hawked برای PS5

دانلود بازی Hawked برای XBOX X/S

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.