AD

Infinite Lagrange با جشنواره Beacon همراه با UAV Carrier جدید و رویدادهای زمان محدود

Infinite Lagrange با جشنواره Beacon همراه با UAV Carrier جدید و رویدادهای زمان محدود
0 11

NetEase به‌روزرسانی جدید و هیجان‌انگیزی را برای Infinite Lagrange اعلام کرده است که به بازیکنان اجازه می‌دهد برای مدت محدودی به جشنواره Beacon بپیوندند. به طور خاص، می‌توانید منتظر استقبال از UAV Carrier به همراه تعداد زیادی رویداد درون بازی و جوایز فراوان باشید.

در آخرین به‌روزرسانی  Infinite Lagrange، کاوشگران (Explorer) می‌توانند انتظار داشته باشند که در Antonas جمع شوند و در تمام جشن‌ها با موضوع Galaxy Reformation شرکت کنند. در مورد UAV Carrier جدید، این کشتی طراحی شده توسط Jupiter Industries  کارایی جنگی را با این UAV ارائه می دهد که در مورد عملیات coordinated wingman بازی شما را بهبود می بخشد.

علاوه بر این، UAV Plasma Show به شما امکان می دهد تا 2024 Proxima Coins را بدست آورید. رویدادهای دیگر عبارتند از Sightseeing Routes، Shuttle Through Antontas و Gravity Detection Operation.

دمی یان (Demi Yan)، مدیر ارشد انتشارات جهانی NetEase Games می‌گوید: Beacon Festival یک رویداد عظیم در جهان Infinite Lagrange است که نمادی از سفر بشر به سوی ستاره‌ها و تجلیل از شکوفایی مداوم آن در سراسر کهکشان است. ما مشتاقانه منتظر حضور بازیکنان جهانی در این جشن بزرگ هستیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.