AD

خرید هدست Vision Pro اپل در سال اول ممکن است به سختی میسر باشد

0 102

به نظر می‌رسد که اپل مجبور شده است تا تعداد تولید هدست ویژن پرو واقعیت مجازی (Vision Pro VR) خود را کاهش دهد؛ از طرفی برنامه‌های مربوط به عرضه نسخه مقرون به صرفه تر ویژن پرو نیز به تعویق افتاده است.

زمانی که اپل برای اولین بار هدست واقعیت مجازی Vision Pro خود را با قیمت 3500 دلار عرضه کرد، انتظار داشت که در سال اول تولید حدود یک میلیون دستگاه از این هدست تولید کند. پس از رونمایی رسمی از تگ قیمت ویژن پرو، تحلیلگران بلومبرگ، آنوراگ رانا (Anurag Rana) و اندرو ژیرارد (Andrew Girard) حدس زدند که بیش از 500000 دستگاه به بازار عرضه نخواهند شد.

شرکت سازنده‌ای با نام  Luxshare مونتاژ اولیه هدست واقعیت مجازی را عهده دار است؛ این شرکت با پیچیدگی طراحی این محصول مشکل دارد. گفته است که در اولین سال عرضه Vision Pro  تنها 400000 دستگاه تولید خواهد کرد. Luxshare ظاهراً تنها شرکت مونتاژی است که انتظار می‌رود روی این هدست کار کند.

و در مورد اینکه چه مشخصه‌ای از Vision Pro است که Luxshare در طراحی آن به مشکل خورده است باید گفت که شنیده‌ها حاکی از آن است که این مساله مربوط به صفحه نمایش داخلی با رزولوشن بالا است. این قابلیت باعث می‌شود که قسمت پنهان چهره کاربران جلوی هدست نمایش داده شود.

تولید انبوه این محصول با این اندازه از پیچیدگی سخت است و اگر بخواهیم صادقانه نظر بدهیم کنار گذاشتن این محصول نباید مورد انتقاد قرار بگیرد یا دور از انتظار باشد.

جدیدترین اخبار تکنولوژی و فناوری در رسانه ایموجو

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.