AD

ترفندهایی که قبل از شروع بازی Gotham Knights باید بلد باشید

10 1,024

بازی Ghotham Knights یکی دیگر از سری‌های معروف بازی بتمن است. علاقه‌مندان به این سری می‌توانند این گیم جدید و جذاب را به‌راحتی تجربه کنند. اگر شما تازه‌کار هستید و می‌خواهید این گیم را شروع کنید حتماً به یک راهنمایی نیاز خواهید داشت. برخی از قابلیت‌های بازی وجود دارد که کمتر پلیری از آن باخبر است.

ولی شما می‌توانید با دانستن آن قدرت خود را در این گیم افزایش داده و راحت‌تر این بازی جذاب را به پایان برسانید. البته این مقاله برای پلیرهای قدیمی نیز واجب است. به‌هرحال دانستن یک سری قابلیت‌های جدید موجب می‌شود که بازی دوباره به جذابیت اولیه خود باز گردد. در ادامه با ما همراه باشید تا ترفندهای بازی Gotham Knights را به شما آموزش دهیم.

بهتر است قبل از انتخاب قهرمان خود کمی فکر کنید

انتخاب قهرمان در بازی Gotham Knights

لازم است بدانید هر قهرمانی که در بازی وجود دارد دارای قدرت خاصی است. افرادی که سری‌های قبلی بتمن را تجربه کردند می‌دانند که بتمن قدرت‌های مختلفی داشته است. نکته قابل‌توجه این است که تمامی این قدرت‌ها میان چند قهرمان جدید  گاتهام تقسیم شده است.

در واقع دیگر شما نمی‌توانید همه قدرت‌ها را با هم تجربه کنید. باید ببینید که با کدام قدرت بیشترین سازگاری را دارید تا همان را انتخاب کنید. به هر حال هرچه سبک بازی شما باقدرت قهرمان هم‌خوانی داشته باشد کار شما برای به اتمام رساندن مراحل راحت‌تر خواهد بود. به همین دلیل این مورد در لیست ترفندهای بازی Gotham Knights ما قرار دارد.

لول آپ شدن قهرمان‌های دیگر وقتی از آن‌ها استفاده نمی‌کنید

ترفندهای بازی Gotham Knights

در خیلی از بازی‌ها که چندین کاراکتر داشتند، پلیر مجبور بود با تمامی کاراکترها بازی کند. این امر باعث می‌شد همه کاراکترها لول آپ شوند و در یک سطح قرار بگیرند تا در آینده دچار مشکل نشوید. اما در بازی Ghotham Knights دیگر خبری از این ماجرا نیست.

قهرمان‌های دیگر نیز در سطح شهر به فعالیت خود ادامه می‌دهند. این امر باعث می‌شود که آن‌ها به‌صورت خودکار اسکیل پوینت دریافت کنند. حال شما می‌توانید این اسکیل پوینت‌ها را هرطور که دوست دارید خرج کنید. البته استفاده‌نکردن از آن‌ها موجب فعال‌سازی قدرت‌های خاص آن‌ها نخواهد شد.

شما نمی‌توانید در وسط مأموریت کاراکتر خود را تعویض کنید

کاراکترها در بازی Gotham Knights

در این قسمت از ترفندهای بازی Gotham Knights باید به این موضوع اشاره کنم که امکان تغییر شخصیت وجود ندارد. تصور کنید وارد مرحله‌ای می‌شوید و متوجه می‌شوید کاراکتر الان شما برای این مأموریت مناسب نیست. در این لحظه شما چاره‌ای جز لغو مأموریت نخواهید داشت.

البته این موضوع تنها به مأموریت‌ها مربوط نمی‌شود و حتی در سطح شهر نیز نمی‌توانید این کار را انجام دهید. برای تعویض کاراکتر شما باید به برج Belfry مراجعه کنید و سپس کاراکتر خود را تعویض کنید. پس بهتر است قبل از خروج از برج بهترین تصمیم را بگیرید تا مجبور به بازگشت دوباره نباشید.

از Elemental Damage استفاده کنید

بایدها و نبایدها در بازی Gotham Knights

قابلیت Elemental Damage به شما این اجازه را می‌دهد که مادهای مختلفی را روی سلاح‌های خود نصب کنید. به کمک این قابلیت قدرت سلاح‌های شما بیشتر شده و آسیب‌رسانی آن‌ها نیز بیشتر می‌شود. همچنین شما می‌توانید با این قابلیت سلاح‌های خود را برای مبارزه با یک حریف خاص شخصی‌سازی کنید.

البته در طول بازی اشاره خاصی به این موضوع نمی‌شود و این خود شما هستید که باید هوشیار باشید. برای مثال فرض کنید که قرار است با یک موجود یخی مبارزه کنید. حال در ذهن خود این سؤال را بپرسید که نقطه مقابل یخ چیست؟ خب مسلماً جواب شما آتش خواهد بود. پس بهتر است شما از Elemental Damage آتش در مقابل چنین دشمنی استفاده کنید.

حتما بخوانید : چگونه در بازی فری فایر قوی تر شویم؟

به آیتم‌های Craft شده خود در لحظه دسترسی داشته باشید

البته در حالت عادی شما قادر به انجام چنین کاری نیستید. شما می‌توانید در بازی آیتم‌هایی را Craft کنید. نکته اینجا است که برای استفاده از این آیتم‌ها دوباره باید به برج برگردید؛ در غیر این صورت دسترسی استفاده از آن‌ها به شما داده نخواهد شد و نمی‌توانند در وسط مأموریت یا شهر یاری‌کننده شما باشند.

اما در این بخش از ترفندهای بازی Gotham Knights قصد داریم به روش پلیرهای این بازی اشاره کنیم. برخی از پلیرها معتقد هستند که موفق شدند این مشکل را حل کنند. البته که این قابلیت بازی نیست اما می‌توانید این محدودیت را به‌راحتی دور بزنید. برای این کار تنها کافی است هرکجا که هستید بازی را سیو کنید و بلافاصله بازی را دوباره لود کنید. با این کار به شما اجازه داده خواهد شد که از آیتم‌های خود در وسط شهر یا مأموریت استفاده کنید.

آپدیت کردن سلاح‌ها فراموش نشود

مبارزات در بازی Gotham Knights

برای اینکه مراحل را به‌راحتی پشت سر بگذارید یادتان باشد سلاح‌های خود را آپدیت کنید. هرچه که به جلوتر بروید جان دشمنان شما افزایش خواهد یافت. البته در اینجا شاهد افزایش مهارت‌های آن‌ها نیستیم. درواقع همان چیزی هستند که در ابتدا بودند؛ اما حال جان آن‌ها افزایش پیدا کرده است.

با آپدیت سلاح‌ها دمیج آن‌ها افزایش پیدا کرده و مشکلی برای ادامه بازی نخواهید داشت. بهتر است قهرمانان و سلاح‌های بازی را بهتر زیر نظر بگیرید و بر اساس قابلیت‌های آن‌ها سلاح را آپدیت و شخصی‌سازی کنید. با این کار درصد موفقیت شما افزایش پیدا خواهد کرد.

از باگ مخفی‌کاری بازی استفاده کنید

یکی از باگ‌هایی که در بازی Gotham Knights وجود دارد فراموش‌کار بودن دشمنان شما است. تنها کافی است که چندین دقیقه در یک مکان پنهان شوید تا دشمنان به کل شما را فراموش کنند. اصلاً انگار هیچ حمله‌ای رخ نداده و کار برای شما راحت‌تر خواهد بود.

این باگ به درد کسانی می‌خورد که از کرده خود پشیمان هستند و دوست دارند مرحله را با مخفی‌کاری به پایان برسانند. البته در برخی از مراحل به شما این مأموریت داده می‌شود که برخی از دشمنان را با مخفی‌کاری نابود کنید؛ بنابراین این قابلیت در این موضوع نیز می‌تواند یاری‌کننده شما باشد.

حواستان به Inventory باشد

inventory بازی Gotham Knights

این گیم دارای یک بخش به نام Inventory است که ابزار شما در آن ذخیره می‌شود. تقریباً بیشتر گیمرها با این بخش آشنا هستند و کارایی آن را می‌دانند. اما نکته‌ای که قابل‌توجه است فضای محدود Inventory در بازی است. یعنی اگر این فضا پر شود شما دیگر قادر به دریافت سلاح‌های جدید نخواهید بود.

اگر یادتان باشد، اشاره کردیم که اگر از کاراکتری استفاده نکنید باز هم لول آپ می‌شود. این لول آپ به‌دست‌آوردن سلاح جدید را نیز به همراه خواهد داشت. اما در برخی موارد سلاح‌ها آن‌قدر هم به‌دردبخور نیستند. بهتر است چند وقت یک‌بار Inventory را چک کنید و درصورتی‌که شاهد سلاحی به‌دردنخور بودید آن را حذف کنید تا فضای شما بیشتر شود. به همین دلیل این موضوع در لیست ترفندهای بازی Gotham Knights ما قرار دارد.

در مأموریت‌های زمانی قهرمان درست را انتخاب کنید

همان‌طور که می‌دانید در بازی Githam Knights مأموریت‌هایی وجود دارد که زمان در آن اهمیت بالایی دارد. ازآنجایی‌که این مأموریت‌ها جوایز عالی و ارزشمندی دارند همیشه موردتوجه پلیرهای این بازی قرار داشتند. شما می‌توانید با انتخاب قهرمان درست این مأموریت‌ها را به‌راحتی رد کنید.

به شما پیشنهاد می‌کنیم برای اتمام این مأموریت‌ها از قهرمانانی مثل Bat Girl و Night Wing استفاده کنید. سرعت این قهرمانان بیشتر است و کار شما راحت‌تر خواهد بود.

سیستم مبارزاتی متفاوت بازی Gotham Knights

فکر کردیم که شاید این موضوع مهم باشد و به همین دلیل آن را در لیست ترفندهای بازی Gotham Knights قرار دادیم. اگر نسخه‌های قبلی این بازی را تجربه کرده‌اید بهتر است بدانید این نسخه کمی متفاوت است. در نسخه‌های قبلی سیستم مبارزات طوری بود که شما می‌توانستید حملات دشمن را دفع و خنثی کنید.

حال این قابلیت در نسخه جدید دیده نمی‌شود و جا خالی دادن جایگزین آن شده است. شما تنها قادر به این خواهید بود از حملات دشمن فرار کنید. این موضوع ممکن است کمی مبارزه کردن را برای شما سخت کند. البته اگر سیستم نسخه‌های قبل را تجربه نکرده باشید فکر نکنم مشکلی برای شما پیش بیاید.

می‌توانید Collectble ها را در نقشه ببینید

نیازی نیست برای پیداکردن این آیتم‌ها کل شهر را بگردید. سازنده بازی راهنمایی برای شما در نظر گرفته است که می‌توانید با کمک آن این آیتم‌ها را پیدا کنید. تنها کافی است نقشه بازی را باز کنید و یک نگاهی به آن بیندازید. در پایین سمت راست نقشه قسمتی وجود دارد که Collectbleها را به شما نشان می‌دهد.

اگر تیکی در این قسمت دیدید نشان‌دهنده این است که این آیتم‌ها را کامل جمع‌آوری کرده‌اید. باید به سراغ قسمت دیگری از نقشه بروید.

جمع‌ بندی

در نهایت با ترفندهای بازی Gotham Knights همراه شما بودیم. همیشه ترفندهایی وجود دارند که شما از وجود اینها بی‌خبر هستید. حال با ترفندهایی که در این مقاله به آن‌ها اشاره شد شما می‌توانید آسان‌تر از قبل این بازی را به اتمام برسانید. درصورتی‌که از ترفندهای بازی Gotham Knights استفاده کنید متوجه می شوید که این رقبا آن‌طور که فکر می‌کردید هم قوی نیستند و می‌توانید به‌راحتی آن‌ها را شکست دهید؛ امیدواریم ترفندهای بازی Gotham Knights را که در این مقاله از سایت emojo به شما معرفی کردیم مفید بوده باشد.

نظر شما در مورد ترفندهای بازی Gotham Knights; چیست؟

چند مورد از این ترفندها را استفاده کردید یا از قبل در مورد آن می‌دانستید؟

در قسمت کامنت‌ها برای ما و دیگران بنویسید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 نظرات
 1. سمیرا می گوید

  ایا داستان های بیشتری ممکنه تو بازی gotham knights بیاد؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر بله امکان داره

 2. کبیری می گوید

  ایا این بازی سری جدید بازیهarkham هست؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر این بازی هیچ ارتباطی با سری arkham ندارد . gotham knights از همان ابتدا به عنوان اثری در دست ساخت قرار گرفته که دنیای بتمن و شخصیت های دی سی کامیکس را به شکلی جدید دنبال میکند و به همین دلیل میتوانیم به سراغ موارد تازه و متفاوتی نسبت به بازی های arkham برویم و تصمیمات بزرگی بگیریم ، حتی در حد کشتن بتمن .

 3. کمالی می گوید

  داستان های بازی gotham knights بر چه اساسی ساخته شده؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر داستان بازی کاملا جدید و اورجینال خواهد بود ؛ داستانی که به برداشت خاص ما از دنیای بتمن و همکاران او و همینطور شهر گاتهام مربوط می‌شود و ایده‌های مختلف خود را به شکلی با یکدیگر ترکیب کرده‌ایم که قصه‌ای واحد و یک‌دست را تشکیل دهند.

 4. sepide می گوید

  شوالیه های بازی لباس خاصی دارن یا خودمون براشون لباس بگیریم؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر بلفری جایی است که شخصیت‌ها در آن بیشتر شکل و شمایل معمولی خود را نشان می‌دهند و با یکدیگر به گفت‌وگو می‌پردازند و حالات چهره‌ی آن‌ها و احساساتی که در هر لحظه دارند نیز توسط مخاطب دیده می‌شود. برای اطلاعات بیشتر تریلر رو با دقت تماشا کنید

 5. محمد رضایی می گوید

  حالتco_op بازی چیه؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر حالت دو نفره بازی است . وقتی به ماجراهای بتمن و همکاری‌های آن‌ها نگاه می‌کنیم، معمولاً یکی از راه می‌رسد و بعد از مدتی هم دوباره می‌رود و خیلی کم پیش می‌آید که تمام این شخصیت‌ها درکنار یکدیگر قرار بگیرند. یعنی آن‌ها بیشتر اوقات در حال مبارزه‌ی انفرادی با خلافکاران خرده‌پا و یافتن سرنخ هستند و درنهایت مسیر آن‌ها با یکدیگر ارتباط پیدا می‌کند و بعد از ناکار کردن دشمن خود با کمک یکدیگر نیز دوباره از هم جدا می‌شوند و هر یک به سمتی می‌رود. بنابراین تلاش کردند بازی را به شکلی طراحی شود که هم قابلیت تجربه به‌صورت انفرادی را داشته باشد و هم بتوان در هر لحظه به‌سراغ همکاری با دوست و رفیق خود رفت و آن‌را به شکل دونفره انجام داد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.