AD

بازی گلف Golf Journey برای iOS در دسترس است

0 31

توسعه دهنده Job Postma با آخرین تایتل خود یعنی بازی گلف Golf Journey یک بازی گلف دو بعدی جذاب در iOS، به این لیست در حال گسترش اضافه می‌کند. با بیش از 1000 حفره چالش برانگیز درگیر لذتی بصری می‌شوید که شبیه هیچ چیز دیگری نیست.همچنین شاید تمایل به آشنایی با  ۱۴ تا از بهترین بازی‌های موبایلی ورزشی باشید.

از جنگل‌های سرسبز گرفته تا سواحل دریاچه‌های آرام، مناظر در Golf Journey به همان اندازه که هیجان انگیز هستند، متنوع نیز هستند و بک دراپ عالی و صداهای طبیعی برای یک راند گلف فراهم می‌کنند.

وقتی صحبت از گیم پلی به میان می‌آید، یادگیری این بازی آسان است اما تسلط بر آن چالش برانگیز است. کنترل‌های لمسی، به راحتی قابل تسلط هستند و به بازیکنان این امکان را می‌دهند که چرخش، جهت و قدرت ضربات خود را با دقت تنظیم کنند. هر حفره در زمین گلف چالش ها و موانع جالب خود را ارائه می‌دهد، که تضمین می‌کند مهارت های شما همیشه به چالش کشیده شود.

Golf Journey یک تجربه بی نقص و لذت بخش را با کنترل‌های روان و گیم پلی آسان ارائه می‌دهد که به راحتی می‌توانید آن را در هر زمان و هر مکان انتخاب کنید و بازی کنید. چه به دنبال استراحت پس از یک روز طولانی باشید یا صرفاً به دنبال گذراندن زمان باشید، این بازی به شما کمک خواهد کرد.

Golf Journey برای بازی به صورت رایگان در دسترس است و می توانید آن را از اپ استور دانلود کنید. برای کسانی که یک تجربه گیمینگ بدون آگهی را ترجیح می دهند، یک بار پرداخت 1.99 دلار یا معادل محلی، امکان گیم پلی بدون وقفه را فراهم می کند.

دانلود بازی گلف Golf Journey برای IOS

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.