AD

بازی Crazy Taxi جدید سگا لایو سرویس است

بازی Crazy Taxi جدید سگا لایو سرویس است
0 10

بازی Crazy Taxi جدید سگا در کنار Jet Set Radio، Golden Axe، Streets of Rage و بسیاری دیگر از عناوین کلاسیک Sega به عنوان بخشی از طرح اصلی آن برای ایجاد یک super game که IPهای مختلفی را از سراسر تاریخ خود در بر می‌گیرد، بازمی‌گردند. مسلماً Crazy Taxi یکی از موردانتظارترین بازی‌های موجود در این تریلر Sega است که سال گذشته در The GameAwards منتشر شد.

ما از آن زمان تاکنون اطلاعات کمی در مورد این پروژه شنیده‌ایم، اما اکنون ادعا شده است که این بازی جدید Crazy Taxi لایو سرویس خواهد بود و از عناوین بسیار محبوبی مانند Fortnite و GTA Online الگوبرداری شده است.این خبر از سوی میدوری (Midori)، یکی از افراد داخلی Sega/Atlus منتشر شده است، که در یک توییت اخیر ادعا کرده است که سگا از Crazy Taxi و Jet Set Radio به عنوان سکوی پرتاب در ژانر لایو سرویس استفاده می کند.

طبق گفته Midori، برنامه فعلی سگا در مورد Crazy Taxi این است که قبل از شروع مجدد، نسخه بازسازی شده بازی اصلی را منتشر کند. همچنین ظاهراً شامل یک حالت بقای 100 نفره می‌شود که مسابقه‌دهنده‌ها را در مقابل یکدیگر قرار می‌دهد، که بسیار شبیه به نوعی حالت بتل رویال با تغییراتی الهام گرفته از Crazy Taxi است.

Midori در ادامه توضیح می دهد که Jet Set Radio نیز یک ریمیک کامل خواهد داشت که آن قبل از ریبوت الهام گرفته از  Fortnite  منتشر خواهد شد. آنها همچنین ادعا می‌کنند که این ریبوت شامل shooting gameplay با تمرکز قوی بر روی «اکتشاف» و کاراکترهای جدید و عناصر داستانی نیز خواهد بود. این تمام اطلاعاتی است که Midori تا به اکنون به اشتراک گذاشته است و با توجه به سابقه قبلی آنها در مورد نسخه جدید  Persona 3 Reload، می توانیم با خیال راحت فرض کنیم که بیشتر این اطلاعات دقیق است.

در حالی که هنوز دقیقاً نمی‌دانیم سگا دقیقاً چگونه قصد استفاده از این عناوین را دارد، کاملاً مشخص شده است که آنها نسخه های استاندارد نیستند. Fortnite در طول سال‌ها به چیزی بیش از یک بازی بتل رویال تبدیل شده است، زیرا اکنون شامل بازی‌های کاملی مانند مودهای بازی Lego Fortnite و Rock Band می‌شود و به نظر می رسد که این evolution (تکامل) چیزی است که سگا در تلاش است به روش خود تقلید کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.