AD

بازی Godzilla x Kong: Titan Chasers عنوان استراتژیک جدید Tilting Point

بازی Godzilla x Kong: Titan Chasers عنوان استراتژی جدید Tilting Point
0 27

بازی Godzilla x Kong: Titan Chasers عنوان استراتژیک جدیدی است که توسط Tilting Point برای شما ارائه شده است. بازی Godzilla x Kong: Titan Chasers  اکنون در فیلیپین عرضه شده است و برای اندروید و iOS در دسترس خواهد بود. همچنین شاید تمایل به آشنایی با بهترین بازی های استراتژیک موبایل داشته باشید.

بازی Godzilla x Kong: Titan Chasers شما را به جزایر Siren می‌برد، یک اکوسیستم جدید رام نشده که توسط Rise of the Titans  ساخته شده است. این جزایر پر از خطرات و هیولاهایی هستند که در هر سایه‌ای در کمین هستند. این بازی دارای هیولاهای منحصر به فردی است که برخی از آنها را می‌توان رام کرد و از آنها استفاده کرد، در حالی که برخی باید در تلاش برای گسترش قلمرو خود شکست بخورند.

این بازی دارای هیولاهای خطرناکی مانند Mother Longlegs، Rock Critters  و Skullcrawlers است. گونه‌های دیگری نیز وجود دارند که می‌توانید آنها را به صورت تیمی شکست دهید. در بازیchaser ‌های بی نظیری وجود دارند که تایتان‌ها هستند و به شما کمک می‌کنند تا نتیجه نبرد را تغییر دهید. این chaser‌ها را می‌توان استخدام کرد و برای شکست دادن هیولاها و گسترش قلمرو خود از آنها استفاده کرد.

همچنین یک سیستم جنگی کاملاً تعریف شده وجود دارد که روی نبردهای RPG نوبتی تمرکز دارد، که از طریق آن می‌توانید از مهارت‌های تیم خود برای رام کردن هیولاهای وحشی استفاده کنید. DNA این هیولاها همچنین می‌تواند برای اصلاح و گسترش تسلیحات و فناوری شما استفاده شود و به گسترش قلمرو شما در جزایر Siren کمک کند.

 

دانلود بازی بازی Godzilla x Kong: Titan Chasers برای اندروید از گوگل پلی

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.