AD

رویارویی با ارتشی از ربات ها در بازی Gods Against Machines

رویارویی با ارتشی از ربات ها در بازی Gods Against Machines
0 20

بازی Gods Against Machines یک اکشن مستقل، شامل هیولاهای فانتزی عجیب و غریبی که در برابر ارتشی از روبات‌های علمی تخیلی قرار میگیرند و می‌خواهند دنیای خود را شکل دهند. این بازی بازیکن را به عنوان خدای (god) خشمگینی معرفی می‌کند که به دنبال ضربه زدن به ربات‌های مهاجم است. این بازی در اواخر این ماه منتشر می شود و در حال حاضر نسخه ی نمایشی آن در Steam منتشر شده است.

این بازی ترکیبی از RTS روگ لایک و اکشن به شما امکان می دهد هیولاها و باران آتش/ یخ / رعد و برق / و غیره را از آسمان احضار کنید و انبوهی از ربات ها را محو کنید در حالی که آنها سعی می کنند beachead هایی را ایجاد کنند (یعنی بخش مشخصی از ساحل شما را برای عملیات خود آماده سازی می کنند) و نابود می کنند کریستال های مانا را که سیاره شما را زنده نگه می دارند و قدرت های شما را حفظ می کند. مبارزه با ربات ها را ادامه دهید تا زمانی که رهبران آنها را از بین ببرید.

Gods Against Machines توسط Silver Eye Studios (یک استودیوی مستقل مستقر در چک) توسعه یافته و منتشر شده است.

در Gods Against Machines، بازیکنان نقش یک خدای (god) جنگجو را بر عهده می گیرند که وظیفه دارد تهاجم ماشین های بیگانه را خنثی کند. بازیکنان با داشتن طلسم های مختلف و توانایی شخصی سازی آنها، بازیکنان یک کمپین حماسی را برای نبرد با ارتش های ماشینی به رهبری روبات های غول پیکر آغاز می کنند. Silver Eye در یک بیانیه مطبوعاتی گفت: این بازی با بیش از چندین طلسم منحصر به فرد، نقشه های تولید شده به صورت تصادفی و سیستم پیشرفت متا roguelite، ساعت ها سرگرمی را ارائه می دهد که هرگز منسوخ نمی شود.

Gods Against Machines همچنین به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا سختی ماموریت‌ها را مطابق میل خود تنظیم کنند و در ازای نرخ تکمیل‌ سریعتر با ارتقای کلی کمتر، در مقابل دشمن پیشروی بهتری داشته باشند.

می‌توانید Gods Against Machines را در Steam پیدا کنید، جایی که در تاریخ 26 فوریه 2024 در دسترسی زود هنگام قرار خواهد گرفت و قیمت آن 11 دلار است.

دانلود بازی Gods Against Machines از استیم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.