AD

قوی‌ ترین سلاح‌ های گنشین ایمپکت کدامند؟

0 1,471

طرفداران بازی گنشین ایمپکت، به خوبی با قوی‌ ترین سلاح‌ های گنشین ایمپکت آشنا هستند. بازی گنشین ایمپکت از نظر صحنه‌های مهیج مبارزه‌ای به عنوان یکی از مطرح‌ترین بازی‌های معروف شناخته شده است. اگر تمایل به گشت و گذار در گذرگاه‌های جنگی را دارید، حتماً برای یکبار هم که شده این بازی افسانه‌ای را  تجربه کنید. اما باید مطمئن شوید که بهترین سلاح‌ها را برای کاراکترهای مورد نظرتان جمع آوری کنید. در این مطلب قصد داریم به بررسی قوی‌ ترین سلاح‌ های گنشین ایمپکت بپردازیم و شما را با جذابیت‌ها و قابلیت‌های این سلاح‌ها آشنا کنیم.

 

قوی‌ ترین سلاح‌ های گنشین ایمپکت کدامند؟

در بازی گنشین ایمپکت، هر شخصیتی می‌تواند دارای آیتم‌های ویژه باشد. می‌توان گفت انتخاب شخصیت‌های مناسب با اجرای آیتم‌های فوق‌العاده قدرتمند، تنها راه موفقیت شما در بازی است. در نتیجه تا می‌توانید باید از قوی‌ ترین سلاح‌ های گنشین ایمپکت برای شخصیت‌های خود استفاده کنید تا پیروز نهایی شوید. اغلب طرفداران Genshin مدت‌هاست که هشت کاراکتر مورد نظرشان را در نسخه آخر بازی ارتقاء داده‌اند.البته هیچ وقت اشتیاق برای جمع آوری قهرمانان جدید از بین نخواهد رفت.

در‌ واقع تمام بازیکنان کهنه کار و قدیمی  اعتراف می‌کنند که ای کاش به جای شخصیت‌ها، خواسته‌هایشان را روی قوی‌ ترین سلاح‌ ها خرج می‌کردند که از این طریق بتوانند بازدهی بالاتری به دست آورند. برای دستیابی به سلاح ها باید شما بتوانید هشت مجسمه سنگی را که شبیه سنگ قبر هستند، پیدا کنید. بدین ترتیب با پیدا کردن سنگ قبر و فعال کردن آن می‌توانید سلاح را داشته باشید. در بخش‌هایی از بازی که به طور تصادفی بهترین سلاح‌ها به گیمر اهداء می‌شود، به مراتب ساختن جنگجوهای مبارز آسان‌تر می‌شود.

در ادامه برای معرفی قوی‌ ترین سلاح‌ های گنشین ایمپکت با ما همراه باشید.

 

بیشتر بخوانید : با شخصیت های جدید بازی Genshin impact آشنا شوید

 

The Black Sword – شمشیر سیاه

The Black Sword - شمشیر سیاه

شمشیر سیاه یکی از قوی‌ ترین سلاح‌ های گنشین ایمپکت است. اسلحه شمشیر سیاه به عنوان یکی از کارسازترین و ضربتی‌ترین سلاح‌ها شناخته شده است. البته شاید شمشیر سیاه در مقایسه با سایر سلاح‌ها کم هیجان‌تر به نظر برسد. اما قدرت فوق‌العاده‌ای برای نابودی دشمنان و پیشروی در بازی دارد. اما می‌توان گفت که شمشیر سیاه اسلحه بسیار قابل اعتمادی است. علاوه بر آن این شمشیر سیاه، برایتان آیتم‌های جدیدتری به همراه دارد که می‌توانید بدون قمار به این آیتم‌ها دسترسی داشته باشید. می‌توان درصد آسیب این شمشیر در حملات را ۶۰ درصد ارزیابی کرد.

این سلاح دارای ۵۱۰ بیس اتک است و دارای ۲۷.۶ درصد ریت است. استفاده از این سلاح باعث می‌شود که ۲۰ درصد آسیب بیشتری در حملات معمولی وارد کند. همچنین ۶۰ درصد از ATK شخصیت را به عنوان HP با هر ضربه مهم بازیابی می‌کند. از دیگر مشخصات این سلاح می‌توان به این نکته اشاره کرد که زمانی که دشمن را کشتید به شما ۱۲ تا ۲۴ درصد امکان اتک یا حمله را می‌دهد.

 

Solar Pearl – مروارید خورشیدی

Solar Pearl - مروارید خورشیدی

از دیگر قوی‌ ترین سلاح‌ های گنشین ایمپکت می‌توان به سلاح مروارید خورشید اشاره کرد. درصد قدرت این سلاح جذاب، اعجاب انگیز است. بیش از نیمی از گیمرها به راحتی می‌توانند به این سلاح دسترسی داشته باشند. قابلیت این سلاح بیشتر برای خنثی کردن حملات دیگر اعضای دشمن است. این سلاح باعث تقویت آسیب‌های انفجاری و یا هدایت شلیک‌های کوبنده می‌شود. این سلاح برای  Ningguang و Klee، Solar Pearl چیزی جز ویرانگری نیست.

می‌توان گفت توانایی Solar Pearl  و ایجاد آسیب حداکثر تابش آن ۴۰درصد است. اما برای ایجاد  انفجار تنها به ۲۰ درصد از توانایی خودش نیازمند است. شاید جالب باشد که بدانید تمام انفجارها در مدت زمان ۶ ثانیه پس از یک حمله معمولی به وقوع می‌پیوندد. این سلاح دارای ۴۴۹ بیس اتک است. همچنین ریت این سلاح ۲۵.۱ درصد می‌باشد.

 

The Viridescent Hunt –  سلاح شکار Viridescent

The Viridescent Hunt -  سلاح شکار

The Viridescent Hunt از جمله قوی‌ ترین سلاح های گنشین ایمپکت است. این سلاح یکی از بهترین سلاح چهار ستاره است. این سلاح در دست هر تیراندازی که  ATK بالایی دارد بسیار قدرتمند است. این کمان گردبادی ایجاد می‌کند که دشمنان را گروه بندی می‌کند. قابلیت این سلاح به گونه‌ای است که می‌تواند اوباش را به هم بریزد و تمام حملات منطقه‌ای از سوی شما را با حداکثر آسیب ایجاد کند.

این سلاح دارای ۵۱۰ بیس اتک است. همچنین ریت این سلاح به ۲۷.۶ درصد می‌رسد. گفتنی است که هر کماندار Genshin یک کمان چهار ستاره متفاوت با ویژگی‌های منحصر به فرد دارد. این سلاح این قابلیت را ایجاد می‌کند که 40 درصد از شخصیت ATK را درگیر کند.

 

Deathmatch – سلاح مرگ

Deathmatch - سلاح مرگ

از دیگر قوی‌ ترین سلاح‌ های گنشین ایمپکت که اشتیاق گیمرها را برای ادامه مبارزه بر می‌انگیزاند، سلاح Deathmatch است.

Deathmatch به دلایل مختلفی در بین سلاح های گنشین ایمپکت یک ویژگی خاص است. اول از همه، توانایی “گلادیاتور” آن برای یک محیط جنگی مناسب نیست، بلکه این توانایی بسته به تعداد دشمنان در منطقه تغییر می‌کند. هنگام درگیر شدن با دو یا چند دشمن، بدون اصلاح، Gladiator هر دو ATK و DEF را 16 درصد افزایش می‌دهد.

با این حال، هنگام مبارزه تن به تن، گلادیاتور به تنهایی ATK را تا 24 درصد افزایش می‌دهد. در حداکثر حالت، این قابلیت‌ها به 32 درصد ATK/DEF یا 48 درصد ATK افزایش می‌یابد.در اصل، Gladiator شما را در Spiral Abyss قوی‌تر و محکم‌تر می‌کند و حتی قدرتمندتر می‌کند.

 

Serpent Spine – سلاح ستون فقرات مار

Serpent Spine - سلاح ستون فقرات مار

یکی دیگر از قوی‌ ترین سلاح‌ های گنشین ایمپکت، سلاح Serpent Spine یا  ستون فقرات مار است.Serpent Spine ممکن است بهترین سلاح در بازی گنشین ایمپکت نباشد . اما این سلاح به عنوان یکی از بهترین سلاح‌ها در بازی شناخته شده است. این سلاح دارای ۵۱۰ بیست اتک است. همچنین دارای ۲۷ ریت می‌باشد . هر ۴ ثانیه‌ای که کاراکتر شما داخل زمین باشد، می‌توانید از قابلیت‌های این سلاح استفاده کنید. گفتنی است که این سلاح ۶الی ۱۰ ثانیه آسیب بیشتری به حریف وارد می‌کند. از دیگر مشخصات این سلاح می‌توان به آسیب دیدن این سلاح اشاره کرد. در‌واقع ۲ الی ۳ درصد امکان آسیب دیدگی این سلاح وجود دارد.نکته کلی این اسلحه آن است که اگر از زمین بیرون بروید، ریست نمی‌شود. ولی اگر دمیج یا آسیب بخورید یک استیک شما از بین می‌رود و حذف می‌شود.

 

نحوه دستیابی سریع به سلاح ها و آیتم های بازی گنشین ایمپکت

دستیابی به هر یک از آیتم‌های بازی genshin impact، از طریق خرید مستقیم “کریستال” از فروشگاه انجام می‌شود. با خرید کریستال گنشین ایمپکت از درون این بازی و استفاده از آن برای دستیابی به آیتم‌های مورد نیاز خود، می‌توانید در این بازی سریع تر پیشرفت کنید. به دلیل تحریم‌ها، سیستم خرید درون برنامه‌ای فروشگاه‌های گوگل پلی و اپ استور برای کاربران ایرانی قابل دسترس نبوده و لازم است تا از فروشگاه‌های معتبر داخلی مثل ایران موجو خریدتان را انجام دهید.

 

صحبت پایانی

گنشین ایمپکت یک بازی فوق‌العاده جذاب و یونیک است. استفاده از قوی‌ ترین سلاح‌ های گنشین ایمپکت روند بازی را برایتان جذاب‌تر خواهد کرد. اما همانطور که از پیش به آن اشاره شد، برای پیدا کردن سلاح‌ها پروسه‌هایی را باید طی کنید. از جمله آنکه اول به سراغ هشت مجسمه سنگی بروید و نوشته روی سنگ قبر را فعال کنید. با فعال شدن مجسمه یا سنگ قبر می‌توانید به سلاح دست یابید. بازی، قوانین و حالت‌های خاص خودش را داراست که بایستی خود را با آن تطبیق دهید، اما در مجموع بسیار سرگرم کننده و هیجان انگیز است. اگر شما هم لذت این بازی فوق‌العاده جذاب را تجربه کردید حتماً پیشنهادات خود را در قسمت نظرات emojo با ما به اشتراک بگذارید. ما مشتاقانه منتظر کامنت‌های شما گیمرهای عزیز هستیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.