AD

معرفی و بررسی شخصیت های جدید گنشین ایمپکت

0 3,251

شخصیت های جدید گنشین ایمپکت در آخرین آپدیت این بازی در دسترس همه بازیکن ها قرار می گیرند. این تغییرات همراه چند شخصیت و تعداد زیادی آیتم چند ستاره است که هر کسی دوست دارد یکی از آن ها داشته باشد. تمامی آن ها به شما تجربه یک بازی خوب را نوید می دهد. با ما در سایت مجله بازی موبایل ایموجو همراه باشید تا بیشتر با این شخصیت ها آشنا شوید.

همه چیزهایی که باید در مورد شخصیت های جدید گنشین ایمپکت بدانید

در پست قبل به بررسی نحوه دانلود بازی گنشین ایمپکت پرداختیم اما در این پست می خواهیم شخصیت های تازه گنشین ایمپکت را بررسی کنیم. بسیاری از شخصیت های جدید گنشین ایمپکت به زودی وارد بازی می شوند. در این مطلب ما فهرستی از همه شخصیت های جدید گنشین ایمپکت، شامل جزئیات کامل این شخصیت ها و توانایی آن ها را بررسی می کنیم.

شخصیت های جدید گنشین ایمپکت

پنج شخصیت جدید هستند که در به روز رسانی آینده بازی اضافه خواهند شد. طبق جدیدترین اطلاعات منتشر شده، تمامی آن ها در نسخه جدید 1.1 به دیگر شخصیت های بازی اضافه خواهند شد. به طور خاص، دو شخصیت 4 ستاره و سه شخصیت 5 ستاره در اواخر ماه نوامبر وجود خواهند داشت. علاوه بر این یک شخصیت آزاد نیز اضافه می‌شود. پس بیایید لیست شخصیت های جدید Genshin ایمپکت در به روز رسانی آینده را بررسی کنیم.

شخصیت های جدید Genshin: شخصیت جدید آزاد – Kamisato Ayaka

باز کردن این شخصیت زن جدید به طور کامل رایگان است. بعد از به روز رسانی نسخه 1.1 می توانید ایاکا را در تیم خود داشته باشید. بر اساس این مقدمه کوتاه، ایاکا شاهزاده خانم Kamisato House است که در 28 سپتامبر متولد شده است. به علاوه، این شخصیت از شمشیر و عناصر Cryo برای مبارزه استفاده می کند.

علاوه بر این، لی جیانگ و سائوری حیامی دو صدا پیشه ایاکا در نسخه چینی و ژاپنی هستند. او تنها شخصیت آزاد در این به روز رسانی و آخرین عضو در لیست شخصیت های جدید گنشین ایمپکت است که به صورت رایگان برای بازیکنان قرار گرفته است. برای باز کردن قفل این شخصیت جدید، باید به رتبه 24 Aventure برسید و جست ‌وجوی اصلی در Liyue را انجام دهید. ایاکا یک شخصیت پنج ستاره است. در کل شخصیت های تازه گنشین ایمپکت دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند.

شخصیت های جدید گنشین ایمپکت
شخصیت های جدید گنشین ایمپکت

شخصیت های جدید گنشین ایمپکت: شخصیت جدید در نیو لند – Xinyan

به روز رسانی آینده نقشه جدیدی به نام Inazuma را برای بازیکنان به ارمغان آورده است. علاوه بر این، چهار شخصیت ویرایش شده جدید هنگام انتشار نقشه جدید وارد بازی می شوند. ژینیان اولین شخصیت جدید است که در به روز رسانی بعدی در دسترس است. او یک نوازنده راک اند رول گنشین ایمپکت است. او از کلایمور استفاده می کند و عنصر Pyro را استفاده می کند.

یازین وانگ و چیاکی تاکاشی دو صدا پیشه شخصیت های جدید گنشین ایمپکت برای این شخصیت 4 ستاره هستند. زینیان توانایی دفاعی بسیار خوبی دارد. به طور خاص، او می تواند یک سپر ایجاد کند تا او و هم تیمی ها را در برابر حملات دشمنان محافظت کند. هرچه در بازی با دشمنان بیشتری رو به رو شوید، این سپر محکم تر و بزرگ‌تر می‌شود. ژینیان با پوستی تیره و برنزه، دو دسته موی قهوه ای و چشمان کهربایی زیبا خیلی پر انرژی به نظر می رسد.

شخصیت های جدید گنشین ایمپکت
شخصیت های جدید گنشین ایمپکت

شخصیت تازه گنشین ایمپکت متعلق به خانواده کماندار-Diona

بانوی جوان دیونا عنصر Cryo را کنترل می کند و از تیر و کمان استفاده خواهد کرد. او یک متصدی کلاب است که در Cat Tail Bar کار می کند و فقط می خواهد صنعت نوشیدنی را در مودشتات نابود کند. صدای او توسط یا نواو در نسخه چینی و شیوری لیزاوا در نسخه ژاپنی اجرا می کنند. دیونا یکی از حامیان مهم حزب خواهد بود که می تواند با پشتیبانی از عنصر سایرو به خود و هم تیمی ها در بهبود HP کمک می کند، به تیم مقابل نیز حمله می کند. او نیز یک شخصیت 4 ستاره است که باید در به روز رسانی آینده آن را داشته باشید. او در دسته برترین شخصیت های جدید گنشین ایمپکت است.

شخصیت های جدید گنشین ایمپکت
شخصیت های جدید گنشین ایمپکت

شخصیت قابل بازی جدید که قبلاً او را دیده اید – Childe

حتماً در جست و جوی قبلی با این شخصیت آشنا شده اید اما در آن زمان نمی توانستید از او استفاده کنید. هنگامی که در نسخه 1.0 این شخصیت تحت تعقیب نیروهای مسلح قرار گرفته بود، او کسی بود که شما را در منطقه Archon Quests نجات داد. در به روز سانی شخصیت های جدید گنشین ایمپکت رسما او را به عنوان یک شخصیت قابل بازی معرفی می کند.

چایلد، معروف به تارتاگلیا فیک شخصیت 5 ستاره ای است که عنصر Hydro را در اختیار دارد و کنترل می کند. از کمان به عنوان سلاح اصلی خود استفاده می کند. وی هفتمین عضو یازده هاربینگر فتویی است. این شخصیت با استفاده از فلش های جادویی خود باعث ایجاد Shear Flow به دشمنان و در نهایت کشتن آن ها می شود. شخصیت‌های جدید Genshin بسیار متنوع هستند.

شخصیت های جدید گنشین ایمپکت
شخصیت های جدید گنشین ایمپکت

شخصیت های قابل بازی گنشین ایمپکت – Zhongli

آخرین شخصیت 5 ستاره جدید در نسخه 1.1 گنشین ایمپکت ژونگلی است. او همچنین تنها شخصیت جدید است که از نیزه استفاده می کند و عنصر Geo را کنترل می کند. این شخصیت همچنین برای بازیکنان گنشین ایمپکت نام آشنایی است. او در کلاب در محله اکشن 2 به عنوان باعه، ارباب باستانی در فصل 1 وارد بازی شد.

ژونگلی یک مشاور مراسم خاکسپاری در Wangsheng است. این آقا می تواند با قدرت ژئو خود یک ستون جنگی بزرگ ایجاد کند و در مقیاس بزرگ آسیب بزند. علاوه بر این او می تواند خشمگین شود تا به سرعت دشمنان را بکشد. این باعث می شود ژونگلی به شخصیتی قدرتمند تبدیل شود که بسیاری آرزو دارند در گروه خود از آن استفاده کنند. او عضو برتر شخصیت های جدید گنشین است که به بازی اضافه می شود.

شخصیت های جدید گنشین ایمپکت
شخصیت های جدید گنشین ایمپکت

به روز رسانی گنشین ایمپکت نسخه 1.1

به روز رسانی آینده در 11 نوامبر سال 2020 با بسیاری از ویژگی های جدید در دسترس قرار می گیرد. علاوه براین، بسیاری از امکانات درون بازی ارتقا پیدا می کند و تجربه یک بازی جدید را به بازیکنان ارائه می دهد. به غیر از این، شانس بیشتری برای به دست آوردن شخصیت ها، سلاح ها و اقلام 4 ستاره و 5 ستاره خواهید داشت. به طور خاص اگر 10 بار رول بزنید، قطعاً یک آیتم، شخصیت و سلاح 4 ستاره به دست خواهید آورد. علاوه بر این اگر 50 بار رول بزنید، سیستم بازی حداقل یک شخصیت آیتم و سلاح 5 ستاره را در مجموع به شما می دهد. این آیتم ها و جوایز در به روز رسانی گنشین ایمپکت جایگاه ویژه ای دارد. همه شخصیت های جدید گنشین ایمپکت بودند که در به روز رسانی جدید در دسترس خواهند بود.

شما برای ما از شخصیت های جدید گنشین ایمپکت بنویسید

در این مطلب از سایت ایموجو شما را با شخصیت های جدید گنشین ایمپکت آشنا کردیم. شما کدام یک از این شخصیت ها را می پسندید؟   برای دریافت اخبار، اطلاعات و نکات مربوط به بازی ها می توانید بخش اخبار بازی سایت ایموجو را دنبال کنید. همچنین می توانید از طریق قسمت نظرات نظرهای خود را با ما به اشتراک بگذارید. نظرات شما میتوانید به مخاطبین سایت ایموجو کمک کند تا بهترین بازخورد را از این بازی به دست بیاورند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.