AD

معرفی بازی موبایلی 20 Minutes Till Dawn

4 469

در بازی موبایلی 20 Minutes Till Dawn گروهی متشکل از کاراکترها شامل یک جادوگر آتشین، یوکی اونا، یک جادوگر، یک خدای بزرگ و یک زن بدجنس وجود دارد. هر یک از اعضای تیم به دور از زیبایی ظاهری، مهارت منحصر به فردی دارند که با قدرت‌هایی به همان اندازه منحصر به فرد برای کشتن دشمنان نخبه تلاش می‌کنند. شما 20 دقیقه فرصت دارید تا هرچه هیولا در بازی به سمت شما می‌آید را از بین ببرید. در ادامه با ایموجو همراه باشید تا تمام اطلاعات لازم این بازی مهیج و اکشن را در اختیار شما بگذاریم تا بتوانید راحت‌تر بازی کنید.

 

 

گیم پلی بازی موبایلی 20 Minutes Till Dawn

گیم پلی بازی موبایلی 20 Minutes Till Dawn

گیم پلی اولیه 20 Minutes Till Dawn نسبتا ساده است. می‌توانیم با کنترل‌های مجازی در سمت چپ صفحه، کاراکتر اصلی را کنترل کنیم و با فشار روی کنترل‌های مجازی سمت راست، تیراندازی کنیم. اسلحه شما به طور خودکار روی نزدیکترین دشمن قفل می‌شود و یا می‌توانید با انگشت شست راست خود آزادانه هدف گیری کنید. البته هدف گیری سخت است و معمولاً ضروری نیست. با این حال، شرایطی به وجود می‌آید که تشخیص یک دشمن برایتان مفید است.

اگرچه این گیم موبایلی شباهت‌های زیادی با بازی Vampire Survivors دارد، اما گیم پلی بازی به شیوه‌ای متفاوت ارائه داده شده است. در بازی موبایلی 20 Minutes Till Dawn، بازیکن باید به تنهایی هدف گیری کند و نمی تواند مانند بازی Vampire Survivors به تیراندازی و پرتاب تکیه کند. به همین دلیل این بازی از Vampire Survivors سخت‌تر است زیرا باید هدف گیری دقیقی داشته باشید.

در بازی 20 Minutes Till Dawn، گیمر می تواند هر یک از شش شخصیت موجود را انتخاب کند. هر قهرمان دارای ویژگی‌های منحصر به فرد و توانایی‌های غیر معمول است که مزایای خاصی را ارائه می‌دهد. گیمر مجموعه بزرگی از سلاح ها و سایر موارد را در اختیار خواهد داشت. حتی در زمان نبرد نیز باید گوش به زنگ باشید و از آیتم‌های موقتی که روی نقشه یافت می‌شوند استفاده کنید.

 

نکاتی مهم که قبل از شروع بازی موبایلی 20 Minutes Till Dawn باید بدانید!

تنظیمات شخصیت های بازی موبایلی 20 Minutes Till Dawn

تسلط بر هر شخصیت یکی از لذت‌های بازی است، اما با چنین طیف گسترده‌ای از مهارت‌ها، طبیعی است که این شخصیت های (خانم‌ها)  ماوراء طبیعی از بهترین‌ها در مورد کشتن هیولاهای شیطان صفت استفاده کنند. اگر می خواهید بدانید کدام یک در میدان نبرد برتری دارند و بهترین ترفندها را دارند، در ادامه رتبه بندی تمام شخصیت‌های بازی در 20 Minutes to Dawn آورده شده است.

 

 • Hina

هینا مسلماً بیشترین توانایی تعاملی را در بین کل افراد این فهرست دارد، او اجازه می‌دهد تا مسافت‌های قابل‌توجهی طی کند و کلون‌های سایه‌ای را پشت سر بگذارد که به اطرافش آسیب وارد می‌کنند. مطمئنا، هینا می‌تواند شما را از نقاط تنگ و تاریک خارج کند، اما در نهایت صفحه مبارزه آنقدر مملو از دشمنان می‌شود که راهی برای فرار ندارید، مگر اینکه مراقب باشید، این خط تیره به همان اندازه که شما را از آسیب دور نگه می‌دارد به شما آسیب می‌زند.

 

 • Lilith

لیلیت بسیار قدرتمند است، به طور بالقوه می‌تواند باعث ایجاد مرگ و کشتار زنجیره وار دشمنان شود و روح‌هایی را آزاد می‌کند که به کشتن سایر دشمنان و… ادامه می‌دهند و زمانی‌که تاریکی بیشتر باشد به این شکل عمل می‌کند. با افزایش سختی در بازی، توانایی‌های لیلیت به طور قابل‌توجهی کاهش می‌یابد.

 

 

 • Spark

اسپارک همانطور که از نامش پیدا است قدرت احضار رعد و برق را دارد. تقریباً در نیمی از ضربات خود از رعد و برق استفاده می کند و همه مهارت‌ها و تکنیک‌های او با هر رعد و برقی که ایجاد می‌کند، بهبود می‌یابد.

قدرتمندترین کار spark در بازی موبایلی 20 Minutes Till Dawn

آسیب اساسی رعد و برق اسپارک در هرضربه برابر با 5 امتیاز است. اما اگر مهارت‌های درخت رعد و برق را به دست آورید و به آن تسلط داشته باشید اسپارک به سرعت صفحه نمایش را با رعد و برق پر می‌کند. علاوه بر به دست آوردن تمام مهارت‌های رعد و برق مطمئن شوید که یک ستاره آتشین در درخت Pyromancy می‌گیرید تا Overload Synergy را به دست آورید که با آن رعد و برق بتوانید انفجار ایجاد کنید.

 

 • Scarlett

شروع بازی با اسکارلت می‌تواند کمی خشن باشد، به خصوص اگر از سلاح‌هایی با آتش بالا و آسیب کم مانند Flame Cannon یا Dual SMG استفاده کنید. این سلاح‌ها به خوبی با توانایی او کار می‌کنند که موجی از آتش شلیک می‌کند که درهرشلیک دشمنان را می‌سوزاند که در اوایل بازی چندان کاربردی نیست.

با این حال، اگر بتوانید در چند دقیقه اول زنده بمانید و مهارت‌های کمی در درخت Pyromancy داشته باشید، متوجه خواهید شد که دشمنان سریع‌تر از آنچه که باید می‌سوزند و از بین می‌روند، به خصوص که نزدیک منابع آتش سوزی باشند. اگر تا این نقطه پیش بروید شما همراه با مهارت‌های شفا بخش تقریبا غیر قابل کشتن می شوید.

 

 • Luna

لونا در هنگام بازی قدرتی دارد که می‌تواند سیاهچاله ایجاد نماید و دشمنان را جذب کند و آنها را برای مدت کوتاهی در آنجا نگه می‌دارد. این حرکت دارای کاربردهای تهاجمی و تدافعی است، زیرا گروهی از دشمنان وجود دارند که به طور ناگهانی وارد منطقه ای می شوند که به شما امکان می‌دهد از آنها دوری کنید.

ارتقاء توانایی های لونا به شما این امکان را می‌دهد که سیاهچاله دیگری را در طرف مقابل او ایجاد کنید تا سیاهچاله‌ها به دشمن آسیب وارد کنند. با ارتقای مناسب، اگر بتوانید اسلحه‌های خود را شلیک کنید ، قبل از اینکه اسلحه های قدیمی از بین بروند، می‌توانید چند سیاهچاله درون بازی قرار دهید.

 

 • Hastur

هاستور به عنوان یک خدای بزرگ، شاخک‌هایی را به میدان نبرد احضار می‌کند که به طور مرحله ای به دشمنان ضربه‌هایی وارد می کند که شما از این ضربات بتوانید 30 امتیاز کسب کنید. تمام به ‌روزرسانی‌ها هاستور روی بهبود شاخک‌های او متمرکز شده‌اند.

از آنجایی که شاخک‌ها نمی‌توانند توسط شما یا دشمنان استفاده شوند، آنها اساساً فقط برای آسیب زدن به دشمنان مناسب هستند.، بهتر است شما نزدیک دشمنان بجنگید، زیرا شاخک‌ها به دشمنانی که سر راه شما قرار می‌گیرند ضربه می‌زنند.

 

 

دانلود بازی موبایلی 20 Minutes Till Dawn

بازی 20 Minutes Till Dawn

در ابتدا این بازی به نظر می‌رسد روند کندی دارد و لازم نیست کار خاصی انجام دهید. اما پس از چند دور بازی کردن به یکی از تجربه‌های مورد علاقه خود در این سبک بازی می‌رسید. هر شخصیت در بازی منحصر به فرد است و ویژگی‌های خاص خود را دارد. شما می‌توانید سبک بازی خود را انتخاب کنید و سلاح های زیادی برای انجام این کار به شما کمک می‌کنند. هر گزینه مزایا و معایب زیادی دارد که تصمیم گیری را برای شما آسان می‌کند. هر ارتقا شامل 3 بخش اضافی است که فقط پس از انتخاب مهارت در دسترس هستند.

در مجموع، بسته به سبک بازی شما، فضایی برای خلاقیت و سفارشی سازی باقی می گذارد. اگر بازی‌های سرکش را دوست دارید، بازی موبایلی 20 Minutes Till Dawn قطعا ارزش امتحان کردن را دارد.

 

دانلود بازی 20 Minutes Till Dawn برای اندروید

دانلود بازی 20 Minutes till down برای آیفون

 

 

جمع‌بندی

20 Minutes Till Dawn یک بازی اکشن جالب و منحصر به فرد با عناصر Arcade و Roguelike است که توسط استودیو Arabbit توسعه یافته است. در بازی، نبردهای حماسی با هیولاهای مختلف از هر طرف در انتظار شرکت کنندگان است. دشمنان زیادی وجود دارند که کل منطقه بازی را مسدود می‌کنند. رویدادها در مکان‌های بزرگ اتفاق می‌افتند، بازیکن آنچه را که اتفاق می‌افتد از بالا مشاهده می‌کند.در این مقاله سعی شد تا معرفی کاملی از بازی 20 Minutes Till Dawn داشته باشیم. شما اگر تجربه این بازی را دارید حتما نظر خود را در قسمت کامنت‌های emojo برای ما و دیگر گیمرها بنویسید.

70%
Good

آیا 20 Minutes Till Dawn ارزش بازی کردن دارد؟

20 Minutes Till Dawn یک بازی اکشن - شوتر دوبعدی با گیم پلی پرتنش ولی بسیار رضایت بخش است. اگر طرفدار این سبک از گیم‌های موبایلی هستید پیشنهاد می‌کنیم حتما این بازی را به لیست خود اضافه کنید.

 • امتیاز بازی
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 نظرات
 1. چمانه می گوید

  سلام فرق بین دومدل Quickplay Mode و Mode Standard چیه؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر Quickplay Mode یعنی زمان بازی 10 دقیقه Standard Mode یعنی زمان بازی 20 دقیقه و هرکدوم یسری ایتم های جدا به شما میدن و انتخاب به خود شما بستگی داره

 2. کابوسی می گوید

  سلام من اصلا نمیدونم که چجوری باید بازی وببرم!!!!!!!!!!!!!!!!

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر شما وقتی بازی رو شروع میکنید باید به ساعت مشخص شده در سمت راست صحفه دقت کنید و در تایم مشخص شده نمیرین و گزینه دیگه باید بهش دقت کنید گرفتن پینت های بازی که باعث ارتقاع شما میشه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.