AD

Gears Of War برای پلی استیشن عرضه می‌شود

Gears Of War برای پلی استیشن عرضه می‌شود
0 10

جف گراب، گزارشگر سایت Giant Bomb، می‌گوید، مایکروسافت در حال بررسی آوردن Gears of War برای پلی استیشن است. همچنین شاید علاقمند به آشنایی با این بازی در مقاله نقد و بررسی بازی Gears 5 باشید.

گراب ادامه داد که مایکروسافت قصد دارد استراتژی انتشار بازی جدید گزارش شده خود را در پایان فوریه فاش کند، اما با توجه به گزارش های اخیر، تاریخ این کار ممکن است زودتر از موعد مقرر باشد.

مایکروسافت فرنچایز Gears of War را از اپیک گیمز 10 سال پیش در ژانویه 2014 با مبلغی نامشخص خریداری کرد. این سری همیشه انحصاری کنسول ایکس باکس بوده و اولین بازی آن به سال 2006 باز می گردد. از آن زمان، مایکروسافت Gears of War 4 و Gears 5 را منتشر کرده است. یک اسپین آف مبتنی بر نوبت به نام Gears Tactics در سال 2020 منتشر شد.

اخیراً مشخص شد که مایکروسافت ممکن است تمرکز و اجرای یک استراتژی جدید را برای آوردن برخی از بازی‌ها و فرنچایزهای شخص اول خود به پلتفرم‌های رقیب سونی و نینتندو تغییر دهد. با این حال، این خبر هنوز تایید نشده است و جزئیات هنوز مبهم است.

با نگاهی به آینده، گفته می‌شود که The Coalition اکنون روی Gears 6 کار می‌کند. خارج از زمینه بازی‌، مایکروسافت و نتفلیکس برای یک فیلم Gears of War و یک سریال انیمیشن شریک شدند. جان اسپایتس که به خاطر بازی های Dune، Doctor Strange  و Prometheus شناخته می شود، نگارش فیلمنامه را بر عهده دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.