AD

ماموریت های جهان باز در کالاف دیوتی

0 35

اطلاعات جدیدی در مورد سری Call of Duty منتشر شده است و در بازی امسال شایعه شده است که Black Ops Gulf War نیز قرار دارد و بیشتر به یک ساختار با ماموریت های جهان باز در کالاف دیوتی است.

طرفداران Call of Duty بدون شک به یاد می آورند که Modern Warfare III در سال 2023 دارای برخی از ماموریت‌های مبارزاتی با ساختارهای باز بود که به بازیکنان اجازه می‌داد اهداف را به روش‌های مختلف تکمیل کنند. این ماموریت‌ها که Open Combat Missions in Modern Warfare III  نامیده می‌شوند، مورد علاقه همه نبودند. بررسی Modern Warfare III توسط سایت GameSpot نشان می‌دهد که این ماموریت‌ها به طور کلی اثرات مخربی روی بازی دارند.

Insider Gaming گزارش داد که برای بازی بعدی Call of Duty، در این ماموریت‌های جهان باز، بازیکن و تیمش در حال عبور از نقشه‌ای هستند که بیشتر شبیه نقشه Far Cry است تا نقشه‌ای که در ماموریت‌های مبارزاتی Call of Duty دیده شده است. ظاهراً این بازی دارای وسایل نقلیه زمینی  و سیستم سفر سریع است.

Black Ops Gulf War نیز شبیه به  Modern Warfare III شامل ماموریت های خطی متداول Call of Duty خواهد بود.

گفته می‌شود که Raven Software توسعه کمپین شایعه شده Black Ops Gulf War را رهبری می‌کند و اینکه که Treyarch بازی چند نفره و Zombies را مدیریت می‌کند. در این گزارش افزوده شد که Adler شخصیت محبوب Black Ops، به عنوان یک squadmate در این کمپین حضور خواهد داشت.

Black Ops Gulf War

علاوه بر این، در این گزارش آمده است که بازی Call of Duty 2025 شامل ماموریت‌های جهان باز نیز می شود.

اکتیویژن گفته است که لیست بازی های Call of Duty را تا سال 2027 مشخص کرده است و بیش از 3000 نفر روی این سری کار می کنند. یک سوال مهم این است چه چیزی حالا می تواند تغییر کند، اکنون که مایکروسافت با خرید 74.5 میلیارد دلاری Activision Blizzard  مالک سری Call of Duty است. چیزی که ما می‌دانیم این است که مایکروسافت به انتشار بازی‌های سالانه Call of Duty در پلی استیشن برای دهه آینده ادامه خواهد داد و به طور بالقوه این سری را به نینتندو گسترش خواهد داد. با این حال، مشخص نیست که آیا بازی‌های Call of Duty در آینده روی Game Pass عرضه می‌شوند یا خیر.

نسخه بزرگ بعدی سری Call of Duty، به‌روزرسانی فصل 2 برای Modern Warfare III و Warzone است که در 7 فوریه ارائه می‌شود. همچنین میتوانید هم اکنون تریلر نقشه های چند نفره فصل دوم Call of Duty Modern Warfare 3 را در ایموجو مشاهده کنید.

علاوه بر این، Call of Duty Warzone Mobile نیز امسال عرضه می شود. که تریلر بتل پس فصل 2 کالاف دیوتی موبایل Lunar Dragon را نیز می‌توانید مشاهده کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.