AD

لگو سوپر ماریو یک بازی سرگرم کننده و مهیج برای تمامی سنین

بازی لگو سوپر ماریو
0 535

معرفی اولیه بازی لگو

در این مطلب از ایموجو قصد داریم که بازی لگو سوپر ماریو را معرفی کنیم. مدت ها است که LEGO اکثر مخاطبین خود را از طریق مجموعه های مارک دار بی شمار، بازی های ویدیویی و فیلم ها به فکر فرو برده است. در سال 2020، بازی با LEGO کمتر در مورد ساختن اختراعات شخصی خود از صفر بوده و بیشتر به دنبال زندگی در فانتزی های خود از فرانشیزهای محبوبی چون جنگ ستارگان، هری پاتر و حتی سیمپسون ها است.

تقریباً اجتناب ناپذیر به نظر می رسد که شرکت اسباب بازی دانمارکی سرانجام توجه خود را به سمت جذاب ترین و پرکارترین طلسم دنیای گیمینگ، ماریو، جلب کند و بازی LEGO Super Mario را ایجاد کند. در این بازی لوله کش مزاحم نینتندو در کنار منظره پادشاهی قارچ و ساکنان مختلف آن (خوب و بد) به شکل LEGO بازآفرینی شده است. بازی LEGO Super Mario یکی از بهترین مجموعه های اسباب بازی است که در حال حاضر می توانید آن را خریداری کنید.

چه چیزی در جعبه لگو سوپر ماریو است؟

ورود ماریو به دنیای LEGO شامل قسمتهای مختلفی است.  همه چیز با دوره بسیار مهم Starter Course آغاز می شود. در این بسته شما شخصیت برجسته ماریو از بازی LEGO سوپر ماریو را پیدا خواهید کرد. ماریو این بار با ظاهری زیباتر برای سازگاری با دنیای LEGO طراحی شده است. به غیر از ماریو دو شخصیت دیگر Bowser Jr و کارخانه بزرگ Goomba نیز در جعبه گنجانده شده است.نمی توان انکار کرد که نسخه های LEGO این شخصیت ها کاملاً خنده دار به نظر می رسند. سازندگان بازی جذابیت رنگی را که باعث شده سری سوپر ماریو در درجه اول بسیار شاخص باشد را حفظ کرده اند.

دوره استارتر کاملاً از منظره ای که انتظار می رود در بازی لگو سوپر ماریو عبور می کند، تشکیل شده است. این بازی شامل یک لوله تاب برداشته، قسمتهای چمن، گدازه و آب، پرچمی برای خط پایان و حتی یک علامت سوال می باشد. محصول نهایی به اندازه سایر مجموعه هایی که تقریبا در این رنج قیمت قرار دارند، قابل توجه نیست. ساختمان فیزیکی تنها نیمی از آنچه در این مجموعه موجود است، می باشد.

بازی لگو سوپر ماریو
بازی لگو سوپر ماریو

بیشتر بخوانید: آموزش یافتن اسکوپ ۶ برابر در نقشه ارانگل پابجی موبایل

ویژگی های ویژه بازی LEGO Super Mario

با توجه به ریشه های ماریو به عنوان یک قهرمان بازی های ویدیویی، اگر LEGO سعی در ایجاد دوباره احساس ماجراهای خود نداشته باشد، بسیار ناامید کننده خواهد بود. هنگامی که دو باتری AAA را وارد لباس ماریو کرده و چشمان او زنده می شوند، جنبه الکترونیکی بازی LEGO Super Mario خود را نشان می دهد. دوره Starter (و بقیه محدوده Super Mario) با استفاده از فناوری NFC کل تجربه را به بازی تبدیل می کند. نگران نباشید، ماریو را در یک لوله پیچ و تاب  قرار دهید تا مرحله آغاز شود.

با ضربه زدن به سر دشمنان و ضربه زدن به بلوک علامت سوال در بازی LEGO سوپر ماریو، ماریو می تواند به ترتیب سکه و اشیا را جمع آوری کند. توجه کنید شخصیت سوپر ماریو  به محیطی که در آن است، واکنش نشان می دهد. به عنوان مثال: چرخ زدن طولانی در چمن های سبز مسئله ای نیست، اما اگر بیش از حد روی بلوک های LEGO گدازه قرمز وقت صرف کنید، باعث از دست دادن سلامتی ماریو می شوید. بنابراین باید در بخشهایی که برای انجام تعادل لازم است، مراقب باشید. چالش اضافه شده باعث می شود مجموعه LEGO Super Mario واقعاً بی نظیر باشد، اما این تجربه با برنامه همراه حتی بیشتر خود را نشان می دهد.

بازی LEGO Super Mario که در فروشگاه Google Play و  App Store موجود است. دفترچه راهنمای الکترونیکی LEGO Super Mario به عنوان یک کتابچه راهنمای دیجیتال برای روند ساخت عمل می کند و همچنین به عنوان یک پلتفرم اجتماعی به شما این امکان را می دهد که تلاش های خود را با سایر بازیکنان در سراسر جهان مقایسه کنید. در این بازی حتی می توانید برای الهام بخشیدن به دیگران، مراحل LEGO  اقتباس شده خود را به اشتراک بگذارید و آثار سایر متقاضیان این بازی را ببینید.

بازی لگو سوپر ماریو
بازی لگو سوپر ماریو

بیشتر بخوانید: آموزش قدم به قدم برگرداندن آی دی بازی فری فایر

لوازم جانبی و مجموعه های اضافی ماریو

هنگامی که چم و خم بازی LEGO سوپر ماریو را آموختید، سراغ مجموعه های اضافی موجود برای گسترش فرمانروایی قارچی لگوی بروید و آن را گسترش دهید. اسلایدهای گیاهی Piranha و حتی مجموعه ای از خانه های وزغ، تنوع زیادی به بازی داده است. بزرگترین و غبطه انگیزترین دسته قلعه Bowser است که به عنوان قطعه مقاوم شناخته شده و این مجموعه را به اوج خود می رساند. مشکل این است که اگر قصد خرید همه مجموعه های موجود را داشته باشید، هزینه ای در حدود 250 پوند را باید بپردازید. شایان ذکر است که شما می توانید Nintendo Switch Lite را همراه با Super Mario Odyssey با همان قیمت خریداری کنید.

خوشبختانه چند گزینه کم هزینه برای بازی لگو سوپر ماریو در قالب لباس های اضافی برای پوشیدن ماریو وجود دارد. کت و شلوارFire-Power Up ، Cat Mario با لباس های اضافی و موارد دیگر در مجموعه جدید موجود است.

بازی لگو سوپر ماریو
بازی لگو سوپر ماریو

نکات مثبت بازی لگو سوپر ماریو

-برای کودکان و بزرگسالان سرگرم کننده است.

-چالش های غافلگیر کننده زیادی را ارائه می دهد.

نکات منفی بازی لگو سوپر ماریو

-تهیه مجموعه کامل بازی هزینه بالایی دارد.

سخن آخر

در این مجموعه چهره LEGO بازسازی شده است. این تغییر در بازی LEGO Super Mario باعث جذب افراد مختلفی شده است. این بازی حتی برای گیمرهای باتجربه، هنوز هم یک چالش واقعی به شمار می رود.  مجموعه LEGO را برای لذت بردن  کودکان و بزرگسالان، عالی کرده است. چنانچه علاقه مند به مطالعه در زمینه بازی لگو سوپر ماریو و سایر بازی های از این دست هستید به قسمت آموزش بازی سایت ایموجو مراجعه نمایید. همچنین می توانید نظرات خود را از طریق قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید تا ما شما را در امر بازی های مختلف یاری کنیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.