هر آنچه باید در مورد بازی سایبر پانک 2077 باید بدانید

هر آنچه باید در مورد بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ باید بدانید

تاریخ پیش نمایش سایبرپانک ۲۰۷۷ تا ۱۷ سپتامبر به تأخیر افتاده است. به این معنی که زودی شاهد اقدامات هکری سی دی پروجکت رد کامل بودن بازی را تأیید می کند. با این حال نسخه های تمیز تری از تبلیغات و تریلر ها و گیم پلی آینده به شما ارائه دهد. با ما در سایت ایموجو همراه باشید تا اطلاعات جامعی را در مورد بازی به دست آورید.

تاریخ انتشار پیش نمایش ها و اخبار بازی سایبرپانک ۲۰۷۷

بازی سایبر پانک ۲۰۷۷ یک بازی دیستوپی آینده نگرانه با بازی کیانو ریوز که در ماه سپتامبر منتشر می‌شود.

تاریخ پیش نمایش سایبر پانک ۲۰۷۷  (cyberpunk 2077)تا ۱۷ سپتامبر به تأخیر افتاده است. به این معنی که به زودی شاهد اقدامات هکری نخواهیم بود. سی دی پروجکت رد کامل بودن بازی را تأیید می کند. با این حال می تواند کم دقیق تر تنظیم شود تا نسخه های تمیزتری از تبلیغات تریلرها و گیم پلی آینده به شما ارائه دهد.

سایبر پانک ۲۰۷۷ یک فیلم آرشیو دیستوپی پرفروش و سازگار با پلی استیشن ۴ ایک باکس وان و کامپیوتر شخصی است. این می تواند آخرین بازی کنسولی نسل فعلی باشد. قبل از اینکه پی اس ۵ سری ایکس باکس ایکس منتشر شوند. نسخه ایک باکس سری ایکس توسط ماکروسافت تأیید شده و سونی با پلی استیشن ۵ جدید دنبال خواهد کرد. در ادامه با اخبار سایبر پانک همراه باشید.

همچنین بخوانید: اولین تیزر و پیش نمایش از وارهمر اودیسه منتشر شد

سایبرپانک ۲۰۷۷: بازی مهیج

بازی غول پیکر دنیای بازی توسط کمپانی سی دی پروجکت پس از دی ویچر ساخته شده است. این مجموعه در آینده با رنگ های نئون گیج کننده ابزارهای پیشرفته ساخته می‌شود که با داستان و مأموریت های فرعی بیشتری از آنچه تصور می کنید عجین شده است.

سایبر پانک 2077: بازی مهیج

مسیر بازی cyberpunk 2077

در تریلر توسعه یافته سایبرپانک ۲۰۷۷ و نسخه نمایشی ایی ۳ ۲۰۱۹ ما می توانیم اطلاعات بیشتری را درکلان شهر آینده مشاهده کنیم. جایی که اصلاح بدن از سرگرمی برای تبدیل شدن به یک وسواس عبور می‌کند. شما یک فرد غیر قانونی مرموز در هر شب ها فریبکار بازی خواهید کرد که هویتی هنوز برایش فاش نشده است.

سایبر پانک چیست؟ یک بازی کاملاً جدید از سی دی پروجکت رد و با حضور کیانو ریوز

چه زمانی منتشر می‌شود؟ ۱۷ سپتامبر ۲۰۲۰

در کدام سیستم عامل ها منتشر می‌شود؟ ایکس باکس وان پی اس ۴ جی فورس ایکس باکس سری ایکس گوگل استادیا و حالا در کامپیوتر شخصی

آیا کنسول های نسل بعدی هم آن را خواهند داشت؟ این بازی برای ایکس باکس سری ایکس و احتمالاً پی اس ۵ تأیید شده است.

آیا به سویچ می آید؟ نه متأسفم طرفداران نینتندو به نظر می رسد که معجزه با دی ویچر ۳ دیگر اتفاق نمی‌افتد.

برای دریافت تازه ترین اخبار بازی های روز دنیا در بخش اخبار بازی سایت ایموجو با ما همراه باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا