AD

هر آنچه باید در مورد بازی سایبرپانک 2077 باید بدانید

0 274

تاریخ پیش نمایش سایبرپانک 2077 تا 17 سپتامبر به تأخیر افتاده است. به این معنی که زودی شاهد اقدامات هکری سی دی پروجکت رد کامل بودن بازی را تأیید می کند. با این حال نسخه های تمیز تری از تبلیغات و تریلر ها و گیم پلی آینده به شما ارائه دهد. با ما در سایت ایموجو همراه باشید تا اطلاعات جامعی را در مورد بازی به دست آورید.

تاریخ انتشار پیش نمایش ها و اخبار بازی سایبرپانک 2077

بازی سایبر پانک 2077 یک بازی دیستوپی آینده نگرانه با بازی کیانو ریوز که در ماه سپتامبر منتشر می‌شود.

تاریخ پیش نمایش سایبر پانک 2077  (cyberpunk 2077)تا 17 سپتامبر به تأخیر افتاده است. به این معنی که به زودی شاهد اقدامات هکری نخواهیم بود. سی دی پروجکت رد کامل بودن بازی را تأیید می کند. با این حال می تواند کم دقیق تر تنظیم شود تا نسخه های تمیزتری از تبلیغات تریلرها و گیم پلی آینده به شما ارائه دهد.

سایبر پانک 2077 یک فیلم آرشیو دیستوپی پرفروش و سازگار با پلی استیشن 4 ایک باکس وان و کامپیوتر شخصی است. این می تواند آخرین بازی کنسولی نسل فعلی باشد. قبل از اینکه پی اس 5 سری ایکس باکس ایکس منتشر شوند. نسخه ایک باکس سری ایکس توسط ماکروسافت تأیید شده و سونی با پلی استیشن 5 جدید دنبال خواهد کرد. در ادامه با اخبار سایبر پانک همراه باشید.

همچنین بخوانید: اولین تیزر و پیش نمایش از وارهمر اودیسه منتشر شد

سایبرپانک 2077: بازی مهیج

بازی غول پیکر دنیای بازی توسط کمپانی سی دی پروجکت پس از دی ویچر ساخته شده است. این مجموعه در آینده با رنگ های نئون گیج کننده ابزارهای پیشرفته ساخته می‌شود که با داستان و مأموریت های فرعی بیشتری از آنچه تصور می کنید عجین شده است.

سایبر پانک 2077: بازی مهیج

مسیر بازی cyberpunk 2077

در تریلر توسعه یافته سایبرپانک 2077 و نسخه نمایشی ایی 3 2019 ما می توانیم اطلاعات بیشتری را درکلان شهر آینده مشاهده کنیم. جایی که اصلاح بدن از سرگرمی برای تبدیل شدن به یک وسواس عبور می‌کند. شما یک فرد غیر قانونی مرموز در هر شب ها فریبکار بازی خواهید کرد که هویتی هنوز برایش فاش نشده است.

سایبر پانک چیست؟ یک بازی کاملاً جدید از سی دی پروجکت رد و با حضور کیانو ریوز

چه زمانی منتشر می‌شود؟ 17 سپتامبر 2020

در کدام سیستم عامل ها منتشر می‌شود؟ ایکس باکس وان پی اس 4 جی فورس ایکس باکس سری ایکس گوگل استادیا و حالا در کامپیوتر شخصی

آیا کنسول های نسل بعدی هم آن را خواهند داشت؟ این بازی برای ایکس باکس سری ایکس و احتمالاً پی اس 5 تأیید شده است.

آیا به سویچ می آید؟ نه متأسفم طرفداران نینتندو به نظر می رسد که معجزه با دی ویچر 3 دیگر اتفاق نمی‌افتد.

برای دریافت تازه ترین اخبار بازی های روز دنیا در بخش اخبار بازی سایت ایموجو با ما همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.