AD

تاریخ انتشار بازی کراش بندیکوت روی اندروید و iOS

0 322

بازی کراش بندیکوت یکی از بازی های کلاسیک می باشد که خیلی وقت است بر روی کنسول های پلی استیشن وجود دارد، اکنون زمزمه هایی از انتشار بازی Crash Bandicoot روی اندروید و iOS می شود. به نظر می رسد که کراش بندیکوت موبایل موفقیت چشمگیری به دست بیاورد. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این خبر با ما در رسانه بازی موبایل ایموجو همراه باشید.

آیا بازی کراش بندیکوت در بهار سال ۲۰۲۱ به روی iOS و اندروید می آید؟

در پست قبلی در مورد تاریخ انتشار بازی دارک سایدرز جنسیس صحبت کردیم و حالا نوبت صحبت در مورد نسخه اندروید و iOS بازی کراش بندیکوت می باشد، اطلاعات اولیه در مورد این بازی در ماه فوریه منتشر شد. امروز King، ناشر این بازی اعلام کرده است که در بهار سال ۲۰۲۱ بازی Crash Bandicoot روی اندروید و iOS منتشر خواهد شد. البته به نظر می رسد بازی Crash Bandicoot روی iOS در ۲۵ مارس منتشر شود، زیرا لیست اپ استور این تاریخ را نشان می دهد. البته ممکن است این تاریخ به سادگی تغییر پیدا کند.

این اسپین آف نشان می دهد که کراش بندیکوت با سبک کلاسیک خود منتشر خواهد شد، البته در آن از ابزار و سلاح های جدید نیز استفاده شده است. اما سبک کلاسیک این بازی به صورت کامل حفظ شده است. علاوه بر این ها بازیکن ها می توانند در صورت تمایل کراش خود را شخصی سازی و سفارشی کنند که این به آن ها تجربه بیشتری می دهد.

بازی کراش بندیکوت
بازی کراش بندیکوت

نکات بازی Crash Bandicoot روی اندروید و iOS

در طول بازی، بازیکن ها می توانند در برابر دشمن های برجسته این سری از جمله افرادی مانند nitrus Brio، Scorporilla، Dingodile، Nina Cortex و Fake Crash بازی کنند. این نسخه همچنین شامل مسابقه ای با دکتر Neo Cortex در قسمتی از سطح The Lab که از کراش بندیکوت اصلی الهام گرفته شده است می باشد.

گذشته از این در بازی Crash Bandicoot روی اندروید، وقتی شما با یکی از این دشمن ها رو به رو می شوید می توانید بنا به تصمیم خود بچرخید، بپرید و یا سر بخورید. علاوه بر همه این ها شما در این بازی شاهد مسیر های پنهانی خواهید بود که وظیفه شما کشف آن ها می باشد. در حین کشف این مسیر های پنهانی شما با خطرات و دشمنان بیشتری مواجه خواهید شد که می توانید با استفاده از آن ها پاداش های بهتری به دست آورید. در کل فکر می کنم بازی Crash Bandicoot روی iOS و اندروید موفقیت فوق العاده ای به دست بیاورد.

شما برای ما از بازی کراش بندیکوت بنویسید

بازی کراش بندیکوت را در این مطلب از سایت ایموجو مورد بررسی قرار دادیم. می توانید هر گونه سوال خود را در مورد بازی های موبایلی با کارشناسان ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. از شما ممنونیم که پست بازی کراش بندیکوت را مطالعه کردید و اگر دوست داشتید می توانید نظرات خود را در زیر برای ما بنویسید. برای دریافت تازه ترین اخبار این بازی با ما در بخش اخبار بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.