AD

تاریخ انتشار بازی دارک سایدرز جنسیس اعلام شد

0 332

تاریخ انتشار بازی دارک سایدرز جنسیس مشخص شده است که قرار است برای کنسول های مختلف منتشر شود. ممکن است طرفداران این بازی را دوست داشته باشند که نسخه نهایی بازی را تجربه کنند باید بگویم که نسخه نهایی این بازی در تاریخ 5 دسامبر منتشر می شود. این بازی از امتیاز بالایی برخوردار است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این بازی با ما در سایت ایموجو همراه باشید.

تاریخ انتشار و سیستم عامل بازی دارک سایدرز جنسیس منتشر شد

در پست قبلی در مورد سیستم مورد نیاز بازی کارتی لجندز آف لونترا صحبت کردیم و اکنون نوبت صحبت در مورد تاریخ انتشار بازی دارک سایدر جنسیس می باشد، به‌ زودی قرار است نسخه دیگر بازی  معروف و نام آشنا دارک سایدرز که کرک شده است منتشر شود.

در حال حاضر، بازی هایی مثل دارک سایدرز که امتیاز بالایی بدست آورده اند می توانند با عنوان هایی مثل God of War، Devil May Cry و شاید حتی Dark Souls، که عموما بازی های اکشن و سوم شخص هستند رقابت کنند. مقداری از این بازی ها در موقع کرک شدن حذف و از بین می رود. با این حال، نسخه آینده آن با گیم پلی و مکانیک الهام گرفته از بازی Diablo بسیار متفاوت تر است. شما می توانید پیش نمایش آن را ببینید.

تاریخ انتشار بازی دارک سایدرز جنسیس در کنسول ها

تاریخ انتشار بازی Darksiders Genesis مشخص شده است که نسخه هایی که در ابتدا برای کنسول های Stadia و کامپیوتر شخصی معرفی شدند خیلی زود بازی روی آن ها منتشر خواهد شد. طبق گفته شرکت توسعه دهنده، THQ Nordic نسخه های ذکر شده اولیه در تاریخ 5 دسامبر منتشر خواهند شد. بازیکنان کنسول باید حدود 2.5 ماه منتظر بمانند، با تاریخ انتشار 14 فوریه  2020 آن ها می توانند این بازی را انجام دهند.

علاقه طرفداران به بازی Darksiders Genesis

ممکن است بعضی از طرفداران هنوز این بازی را دوست داشته باشند، اما به نظر می‌رسد استقبال از نسخه بازی دارک سایدرز جنسیس امری طبعی باشد. بسیاری از گیمر ها هیجان خود را در مورد اضافه شدن و اولین حضور قهرمان نهایی، Strife ابراز کرده اند. این می تواند مقدمه بازی باشد، با این حال، به نظر می ‌رسد که به برخی از بازی های سوم شخص چنین روشی را دنبال می کنند.

بازی دارک سایدرز جنسیس
بازی دارک سایدرز جنسیس

بررسی بازی دارک سایدرز جنسیس

از آن جا که با بررسی بازی قبلی دارک سایدرز 3 می توانید بفهمید این بازی کاملاً متفاوت است، شرکت THQ Nordic احتمالا معتقد است که این بازی می تواند همه چیز های از دست رفته را بازگرداند. علی رغم تمام مشکلات موجود مانند مشکلات فنی در راه اندازی، دارک سایدرز 3 هنوز سهمیه فروش را برآورده می کند و اگر موافقت نسخه جنسیس بالا باشد، حتی ممکن است در آینده بازهای های بیشتری در این سبک داشته باشیم.

تاریخ انتشار رسمی بازی Darksiders Genesis

همان طور که گقتم بازی جدید Darksiders Genesis در تاریخ 5 دسامبر برای کسنول های Google Stadia و همچنین کامپیوتر شخصی منتشر خواهد شد و کنسول های دیگر آن را در 14 فوریه 2020 منتشر می‌شوند. برای اطلاعات بیشتر اخبار و به روزرسانی بازی ها سایت مار را دنبال کنید.

شما برای ما از بازی دارک سایدرز جنسیس بنویسید

بازی دارک سایدرز جنسیس را در این مطلب از سایت ایموجو مورد بررسی قرار دادیم. می توانید هر گونه سوال خود را در مورد بازی های موبایلی با کارشناسان ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. از شما ممنونیم که پست بازی دارک سایدرز جنسیس را مطالعه کردید و اگر دوست داشتید می توانید نظرات خود را در زیر برای ما بنویسید. برای کسب تازه ترین اخبار بازی های روز دنیا می توانید بخش اخبار بازی سایت ایموجو را دنبال کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.