AD

ستاره رویداد Q1 Samsung Unpacked گوشی گلکسی S24 نخواهد بود

0 72

رویداد Unpacked بعدی سامسونگ باید در سه ماهه اول سال 2024 برگزار شود و انتظار می‌رود در این رویداد سری گلکسی S24 را معرفی کند. این رویداد احتمالا در ژانویه برگزار خواهد شود. به گفته متخصص Ice Universe  که در سایت رسانه اجتماعی چینی Weibo ابراز نظر کرده است، Galaxy Ring نه تنها در رویداد Q1 Unpacked رونمایی خواهد شد، بلکه یک محصول ستاره خواهد بود. Galaxy S24 Ultra نیز در همان زمان معرفی می‌شود.

حتی اگر سامسونگ حلقه گلکسی خود را به دنیا معرفی کند، بسته به ویژگی‌های سلامتی که حلقه ارائه می‌کند، ممکن است عرضه این محصول به تعویق بیفتد زیرا سامسونگ باید تاییدیه‌های سازمان‌های نظارتی در کشورهای مختلف را دریافت کند.

شاید علاقه‌مند به مطالعه طراحی گوشی‌های Samsung Galaxy S24 باشید

 

ممکن است از خود بپرسید که چرا برای خوانش‌های مربوط به معیارهای سلامت نیاز به حلقه دارید در حالی که ساعت گلکسی می‌تواند همین کار را انجام دهد؟ پاسخ این است که حلقه هوشمند به دلیل تناسب بیشتر روی انگشت کاربر، می‌تواند داده‌های دقیق تری ارائه دهد؛ از طرفی نمی‌توان حلقه‌های هوشمند را در رقابت با ساعت‌های هوشمند دید زیرا ساعت‌های هوشمند قابلیت‌هایی دارند که یک حلقه ندارد از جمله توانایی برقراری تماس‌های تلفنی.

اگر Galaxy Ring عرضه شود، با حلقه هوشمند ارائه شده توسط Oura رقابت می‌کند و به گسترش بازار در زمینه نوع دیگری از پوشیدنی‌ها کمک می‌کند.

گوشی-galaxy-s24-

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.