AD

Funny Fighters اکشنی سرگرم کننده برای اندروید و iOS

Funny Fighters اکشنی سرگرم کننده برای اندروید و iOS
0 1,287

Funny Fighters یک بازی اکشن سرگرم کننده از LTGAMES GLOBAL است که هم اکنون برای هر دو پلتفرم اندروید و iOS قابل دانلود است. در این بازی، شما در مبارزات 5 دقیقه‌ای سرگرم‌کننده با مودهای هیجان‌انگیز متعدد شرکت می‌کنید.

با مودهای مختلف وارد نبردهای سرگرم کننده شوید و با قهرمانان و سلاح‌ها خلاق شوید. این بازی دارای کنترل‌های آسان است از جمله در: انتخاب، اجرا، شکستن، پنهان کردن و شلیک تنها با دو انگشت. گروهی از قهرمانان بامزه و شیک مانند Barber Tony و دکتر عجیب و غریب با موهای آفریقایی را کشف کنید.

در این بازی شما می‌توانید هر قهرمانی را با توجه به علاقه خود با مهارت‌ها و توانایی‌های مختلف انتخاب کنید. برای ژست‌های هیجان‌انگیز و نزاع‌های غیرقابل پیش‌بینی می‌توانید خود را با Gas Tank، Selfie Stick و موارد دیگر مجهز کنید.

با مجموعه‌ای از مودها برای یک کارناوال جهانی سرگرم‌کننده شرکت کنید: از نبردهای Arena 3v3 گرفته تا هرج و مرج بقای 8v8 Battle Royale Frenzy. در حالت‌های نبرد4v4  مانند Gold Rush، City Classic Mode  و Soccer Match به نیروها بپیوندید و در مود 5v5 Heist  استراتژی داشته باشید و از چند نبرد 1v1  و 2v2 در حالت Solo و Duo Wilderness لذت ببرید.

دانلود بازی Funny Fighters برای اندروید

دانلود بازی Funny Fighters برای IOS

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.