AD

Football Manager 2024 پرفروش‌ترین بازی این سری با 7 میلیون طرفدار

Football Manager 2024 پرفروش‌ترین بازی این سری با 7 میلیون طرفدار
0 23

سری بازی‌های Football Manager با محبوبیت بالای خود، رکورد مربوط به تعداد بازیکنان خود را نسبت به سال گذشته شکست و Football Manager 2024 پرفروش‌ترین بازی این سری با 7 میلیون طرفدار فقط در عرض 3 ماه است. همچنین شاید علاقمند به آشنایی با بهترین بازی های فوتبال برای گوشی باشید.

Sports Interactive (استودیوی سازنده این بازی) در سال 1994 تأسیس شد و از آن زمان تاکنون در این یک بازی (با چند تلاش کوتاه مدت در مدیریت هاکی و بیسبال) تخصص داشته است. این استودیو یک پایگاه بزرگ و وفادار از طرفداران اختصاص داده شده به سری Football Manager  ایجاد کرده است، و این بازی را به عنوان یک شبیه سازی دقیق از دنیای واقعی طراحی کرده است.

بنابراین خبر مبنی بر اینکه Football Manager 2024 به پرفروش‌ترین اثر در تاریخ این سری تبدیل شده است، هم غافلگیرکننده و هم شایسته است. Sports Interactive اعلام کرده است که هفته گذشته رکورد بازی هفت میلیون بازیکنی خود را شاهد بودیم که رکورد قبلی 6.88 میلیون بازیکن را که توسط Football Manager 2023 ثبت شده بود شکست. SI اشاره می‌کند که این رقم در طول عمر بازی به دست آمده است، اما FM24 این رکورد را در کمتر از 100 روز شکست.

در بیانیه این استودیو به عوامل مختلفی اشاره شده است که توجیه کننده این آمار است؛ از جمله اولین عرضه رسمی آن در ژاپن در کنار نسخه‌های کنسول، موبایل و نتفلیکس. مایلز جاکوبسون (Jacobson)، مدیر استودیوی SI می‌گوید رسیدن به آمار هفت میلیون بازیکن در عرض سه ماه باعث افتخار من و همه افراد استودیو است.

در سال‌های اخیر جاکوبسون و SI تمام تلاش خود را کرده‌اند تا بازی را تا حد امکان در دسترس قرار دهند. تمرکز اصلی فعلی آنها یک پروژه چند ساله برای اضافه کردن فوتبال زنان است. جاکوبسون خاطرنشان می‌کند که پشتیبانی زبان برای مکان‌هایی مانند چین، ژاپن و کره جنوبی باعث شده است که آسیا اکنون 20٪ از مخاطبان ما را تشکیل دهد، و SI از هر پلتفرم ممکن از جمله خدمات اشتراک به نحوی که هیچ استودیو دیگری این کار را نکرده است، استقبال کرده است.

جاکوبسون به رشد Football Manager در چهار سال گذشته افتخار می‌کند، از جشن گرفتن دو میلیون بازیکن در سال 2020 تا هفت میلیون بازیکن در سال 2024 و به تیم شگفت انگیز SI و جامعه باورنکردنی بازیکنانی ادای احترام می‌کند.

با این حال، بهترین لحظه جاکوبسون زمانی است که تمام اعداد بزرگ و مقیاس بازی جهانی را برای لحظه‌ای فراموش می‌کنیم و به این موضوع می‌پردازیم که معنی Football Manager برای هر بازیکن چیست.

جاکوبسون می‌گوید: مردم برای به دست آوردن پول خرید بازی‌های ما بسیار سخت کار می‌کنند، اغلب در مشاغلی که دوست ندارند. می‌خواهم بهترین بازی‌ها را بسازم و دنیایی را برای مردم فراهم کنم که بتوانند در آن داستان‌های فوتبالی بسازند و رویاهای خود را تحقق بخشند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.