AD

بازی Skull And Bones: چگونه کوسه‌ها، ماهی‌ها و سایر حیوانات را شکار کنیم؟

بازی Skull And Bones: چگونه کوسه‌ها، ماهی‌ها و سایر حیوانات را شکار کنیم؟
0 32

از همان ابتدای بازی Skull and Bones، می‌توانید تمام غذاهایی را که می‌خواهید شکار کنید، بپزید و بخورید. منبع اصلی غذای شما، حداقل در اوایل بازی، کوسه‌ها و ماهی‌ها هستند که هر دو در سراسر نقشه قرار دارند. شکار این موجودات آبزی چندان آسان نیست، زیرا باید همه کارها را خودتان انجام دهید.

کوسه‌ها و ماهی‌ها علاوه بر گوشتشان، می‌توانند منابع ارزشمندی برای صنایع دستی نیز باشند و دلیل بیشتری برای از بین بردن آنها به شما بدهند. اگر می‌خواهید ببینید که چگونه شام خود را با دقت کامل در Skull and Bones شکار کنید، به راهنمای زیر نگاهی بیندازید.

 

شکار کوسه و ماهی در Skull and Bones

دو دشمن دریایی که در حین حرکت با کشتی خود در Skull and Bones پیدا خواهید کرد، کوسه و ماهی هستند. در حالی که بین دو هدف اول خود به جلو و عقب می‌روید، احتمالاً توسط یک یا دو کوسه مورد حمله قرار می‌گیرید، که ممکن است مشکل بزرگی به نظر برسد، اما اینطور نیست. کوسه‌ها حتی اگر تصمیم به حمله به کشتی شما داشته باشند نسبتاً بی ضرر هستند.

خوشبختانه، راه آسانی برای مقابله با جانوران و ماهی‌های نه چندان خطرناکی که از آب بیرون می‌پرند وجود دارد. برای شکار کوسه یا ماهی، تنها کاری که باید انجام دهید این است که هنگام حرکت در کشتی خود aim button (دکمه نشانه گیری) را فشار دهید. اگر در قایق هستید با نیزه‌ای که تعداد نامحدودی از آن در Skull and Bones دارید، هدف گیری خواهید کرد. اگر در هر کشتی دیگری هستید، مانند کشتی‌ای که در Sainte-Anne دریافت می‌کنید، از گلوله‌های توپ معمولی خود برای شلیک استفاده کنید.

دکمه نشانه گیری (aim button) یک خط تیره را به نمایش می‌گذارد که به شما نشان می‌دهد که در آن نقطه نیزه را پرتاب کنید/گلوله توپ را شلیک کنید. هنگامی که آماده شلیک کردن مهمات در بدن یک کوسه یا ماهی هستید، دکمه نشانه گیری (aim button) را رها کنید. برای آسیب بیشتر با نیزه، می‌توانید دکمه نشانه گیری را مدت بیشتری نگه دارید.

شکار کوسه و ماهی در Skull and Bones

اگر به درستی هدف گیری کنید، کوسه آسیب Hp قابل توجهی خواهد دید و هر ماهی که ضربه بزنید فورا می‌میرد. برای کشتن یک کوسه تقریباً سه تا نیزه و یک یا دو گلوله توپ لازم است. با نیزه‌ها، می‌توانید به تیراندازی ادامه دهید تا زمانی که آن‌قدر به جانور ضربه بزنید تا آن را بکشید، اما فقط تعداد محدودی گلوله توپ در اختیار دارید. نوار HP کوسه نشان می‌دهد که چقدر به کشتن آنها نزدیک شده‌اید.

هرگاه کوسه یا ماهی را بکشید، خون در آب ظاهر می‌شود و به شما اطلاع می‌دهد که مرده‌اند. شما می‌توانید به سمت این استخر خون حرکت کنید تا بقایای موجودی را که به تازگی کشته‌اید را بردارید. اگر یک کوسه را بکشید، گوشت کوسه و پوست کوسه را دریافت خواهید کرد، در حالی که از ماهی‌ها فقط گوشت ماهی به شما می‌دهند. سپس می‌توانید گوشت را به Cookery ببرید و غذا بپزید تا برای مدت کوتاهی به شما و خدمه توان بیشتری بدهد. نقاط Cookery در سراسر Sainte-Anne و هر محله دیگری در Skull and Bones وجود دارد.

شکار حیوانات دیگر در Skull and Bones

 

شکار حیوانات دیگر در Skull and Bones

موجودات دیگری نیز وجود دارند که در طول سفر خود در Skull and Bones در آب خواهید دید. یکی از رایج‌ترین آن‌ها کروکودیل است که با کشته شدن گوشت کروکودیل (Crocodile Meat)، پوست کروکودیل (Crocodile Skin) و دندان‌های کروکودیل (Crocodile Teeth) به دست می‌آیند. کروکودیل‌ها در نزدیکی خطوط ساحلی در سراسر نقشه یافت می‌شوند و کشتن آنها کمی راحت تر از کوسه‌ها است، زیرا نمی‌توانند به سرعت حرکت کنند.

اگر به غذا نیاز دارید، توصیه می‌کنم با کشتی خود بروید و در مناطق سطح پایین(low-level) بازی Skull and Bones حرکت کنید. در حین حرکت، دوربین خود را بردارید و به خطوط ساحلی نگاه کنید تا دشمنان آبی که ممکن است بدن خود را از آب خارج کرده باشند، پیدا کنید. در حالی که می‌توانید از قایق خود استفاده کنید و با استفاده از نیزه برای شکار کردن، در مهمات گلوله توپ صرفه جویی کنید، اما شکار با توپ گزینه بسیار ایمن تری است، زیرا کشتی‌های بزرگترHP  بسیار بیشتری دارند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.