AD

کریستال اسرار آمیز در فاینال فانتزی 16

0 81

فاینال فانتزی 16 اسرار زیادی در Valisthea دارد، به قدری که بازی به یک active time lore system نیاز دارد تا به طور کامل جهان و شخصیت‌های خود را معرفی کند. برخی از طرفداران در طول بازی متوجه چیز عجیبی شده‌اند و آن یک توده کریستالی عجیب است که می‌توان آن را در Royal Meadow در Sanbreque در دوردست‌ها مشاهده کرد. در حال حاضر، هیچ کس نمی‌داند که آن چیست.

این کریستال توسط یوتیوبر سوزی هانتر(Suzi Hunter) در توییتر مطرح شده است. واضح است که این یک Mothercrystal نیست، زیرا همه آنها به وضوح روی نقشه مشخص شده‌اند و به این سادگی با چیزی اشتباه گرفته نمی‌شوند. از طرفی به نظر نمی‌رسد که این کریستال سرزمین آسیب‌دیده‌ای باشد که این چنین عجیب شکل گرفته است. هنگامی که نگاه دقیق تری به آن می‌کنید بسیار متمایز به نظر می‌رسد و برخی از طرفداران فکر می‌کنند که ممکن است مربوط به برخی DLC‌ها باشد.

تئوری غالب این است که این کریستال می‌تواند مربوط به  Leviathan the Lost، یعنی Eikon گمشده بازی. Leviathan یک موجود افسانه‌ای نسبتاً محبوب در جامعه فاینال فانتزی است که ناپدید شدن آن از Final Fantasy 16  با وجود اینکه به طور خاص به عنوان بخشی از داستان اصلی بازی ذکر شده است، سناریوی بازی را عجیب تر می‌کند. به نظر می‌رسد طرفداران فکر می‌کنند که بازی در حال تنظیم یک DLC با تمرکز اصلی بر Leviathan است و این کریستال اثبات دیگری بر این نظریه است.

با این حال، برخی از طرفداران متقاعد نشده‌اند. بسیاری از از آنها بر این باورند که این توده یک موج یخ زده است که در طول مبارزه با Shiva در گذشته‌های دور شکل گرفته است، زیرا موقعیت توده نسبت به Sanbreque آن را در سرزمین‌های شمالی قرار می‌دهد. تئوری دیگر این است که این قطعه‌ای از چشم Drake است، یک Mothercrystal که مدت‌ها قبل از وقایع Final Fantasy 16   گم شده بود.

با این حال باید منتظر بمانیم و ببینیم که آیا Final Fantasy 16 واقعاً DLC دریافت می‌کند تا به پاسخ این معما برسیم.

جدیدترین اخبار دنیای بازی در رسانه ایموجو

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.