AD

1دلار برای یک ماه PC Game Pass

0 83

مایکروسافت معامله مورد علاقه همه را دوباره آغاز کرده است: 1 دلار برای یک ماه PC Game Pass یا Game Pass Ultimate. اگر صرفاً به PC علاقه دارید، شما به 100 بازی با کیفیت بسیار بالا به مدت یک ماه در PC ویندوزی دسترسی دارید و یک سری بازی EA نیز وجود دارد، زیرا PC Game Pass عضویت EA Play نیز دارد.

برای برخی گیمرها یک معامله شیرین تر شاید این باشد که Game Pass Ultimate نیز به مدت یک ماه یک دلار قیمت دارد. این برای گیمرهایی دارای رایانه شخصی و هم کنسول و ایکس باکس مناسب هستند. Game Pass Ultimate  همچنین به شما امکان دسترسی به نسخه آزمایشی Cloud Gaming Xbox را می‌دهد، برنامه‌ای برای گوشی و تبلت که به شما امکان می‌دهد انواع شگفت انگیزی از بازی‌ها را در گوشی یا تبلت پخش کنید. بازی Cloud طرفداران مربوط به خود را دارند و 1 دلار قیمت بسیار پایینی برای امتحان کردن آن است.

پیدا کردن بازی‌های خوب در PC Game Pass سخت نیست. بازی Halo برای طرفداران تیراندازی مناسب است. بازی‌های Amnesia در رده بازی‌های ترسناک قرار می‌گیرد. بازیکنان استراتژی هاردکور ممکن است از Age of Empires یا Amazing Cultivation Simulator  یا Battletech لذت ببرند.

پس از تبلیغات 1 دلاری مایکروسافت، قیمت واقعیPC Game Pass  ماهانه 10 دلار است، در حالی که Game Pass Ultimate 17 دلار است.

جدیدترین اخبار دنیای بازی در رسانه ایموجو

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.