AD

GOG فروش پاییزی خود را با یک بازی رایگان آغاز می‌کند

0 92

GOG، پلتفرم توزیع بازی‌های دیجیتال فروش پاییزی 2023 خود را با یک بازی رایگان آغاز کرده است.

این بازی رایگان Hero of the Kingdom 2 است؛ داستان حماسی مردی که پس از ربوده شدن خواهرش توسط دزدان دریایی، ماموریتی را برای نجات خواهرش آغاز می‌کند. صفحه GOG می‌گوید: شما باید شجاع باشید. به انتهای جهان سفر خواهید کرد، به مردم کمک می‌کنید، ماموریت‌ها را انجام می‌دهید، مهارت‌های ارزشمندی را یاد می‌گیرید و صدها مورد مفید را پیدا می‌کنید.

مسلماً این هیجان انگیزترین توصیف بازی نیست، اما در واقع در GOG کاملاً مورد توجه قرار گرفته است و امتیاز کلی 4.5/5 را دارد. در Steam بازی Hero of the Kingdom 2 دارای رتبه بسیار مثبت با بیش از 1700 بررسی کاربر است و همچنین این بازی رایگان است. با این حال اگر مشخص شود که این بازی را دوست ندارید، ضرر چندانی متحمل نشده‌اید و فقط صفر دلار برای آن هزینه کرده‌اید.

تعداد زیادی بازی‌های ویدیویی دیگر نیز برای فروش وجود دارد نه به قیمت رایگان بلکه با قیمت‌های تخفیف خورده: Cyberpunk 2077  و Yakuza: Like a Dragon نصف قیمت هستند، Metro  با 84٪ تخفیف، Weird West Definitive Edition (که فوق العاده خوب است) 75٪ تخفیف، و Horizon: Zero Dawn Complete با 67٪ تخفیف.

تعداد انگشت شماری از بازی‌ها وجود دارد که می‌توانید آنها را با کمتر از پنج دلار بخرید:

  • بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice
  • بازی Sleeping Dogs Definitive Edition
  • بازی Swat 4 Gold
  • بازی Deus Ex: Human Revolution Director’s Cut
  • بازی System Shock 2
  • بازی Far: Lone Sails

و اگر در حال بررسی Baldur’s Gate 3 هستید و می‌خواهید ببینید که همه چیز از کجا شروع شد، Baldur’s Gate  و Baldur’s Gate 2 Enhanced Editions  در حال حاضر نیز کمتر از 5 دلار هستند.

فروش پاییزی 2023 GOG به مدت دو هفته یعنی تا 11 سپتامبر ادامه دارد و بازی Hero of the Kingdom 2 تا 31 آگوست رایگان است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.