AD

Tears Of The Kingdom از “نسخه پیشرفته Miis” استفاده می‌کند!

Tears Of The Kingdom از "نسخه پیشرفته Miis" استفاده می‌کند!
0 101

نسخه پیشرفته Miis

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom همچنان با این عنوان اصلی شناخته می‌شود، اما این بازی دنباله‌دار هنوز هم شباهت‌هایی با Breath of the Wild دارد. اگر بازی اول را از دست دادید (یا فقط بازی اول را انجام ندادید)، باید بدانید که در سال 2021 نینتندو از “نسخه پیشرفته” ابزار ایجاد چهره Mii برای ایجاد NPCهای انسانی در نسخه Switch و Wii U 2017 استفاده کرده است.

اکنون، همان موددر و کاربر توییتر @HEYimHeroic همین روند را با Tears of the Kingdom آشکار کرده است. در زیر یک سری توییت از Miisهایی که به عنوان سند به نسخه جدید وارد شده‌اند را مطالعه می‌کنید:

“”درست مانند Breath of the Wild، NPCهای انسانی در The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom از نسخه پیشرفته Miis استفاده می کنند!”

“مود کردن بازی به ما چنین امکانی می‌دهد تا Miis را به عنوان Tears of the Kingdom NPC وارد کنیم! در اینجا چند اسکرین شات گلچین شده از بازی وجود دارد. تعدادی Miis را که من در بازی مود کردم.”

این منبع در ادامه به این موضوع اشاره می‌کند که چگونه سیستم سبک Mii در Tears of the Kingdom “به نظر می‌رسد که عمدتا مانند Breath of the Wild عمل می‌کند”. بنابراین، این موضوع اجرا می‌شود، هر زمان که با یک شخصیت انسانی در The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom صحبت می‌کنید، در واقع به نوعی با چهره‌های جذاب Mii روبه‌رو هستید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.