AD

تریلر بازی Empire of the Ants

تریلر بازی Empire of the Ants
0 422

تریلر رونمایی از بازی Empire of the Ants ، یک بازی ماجراجویی استراتژی فوتورئالیسی آینده که بر اساس کتاب امپراتوری مورچه ها اثر برنارد وبر است، میبینید. در امپراتوری مورچه ها، شما به عنوان 103 683 که مورچه ای مصمم در کلنی است بازی میکنید و سعی در موفقیت بیشتر کلنی دارید.

در این بازی شما علاوه بر تجربه جذاب ماجراجویی بایستی از سرزمین خود با نبردهای تاکتیکی و استراتژیک در دنیای میکروسکوپی دفاع کنید.

اکتشاف، استراتژی، مهارت های رزمی و از همه مهمتر اتحاد محلی حیات وحش برای بیرون آمدن و پیروز شدن در برابر چالش هایی که در انتظار شماست در بازی Empire of the Ants بسیار مهم است.

مشاهده تریلر بازی امپراتوری مورچه ها:

video
play-sharp-fill

بازی Empire of the Ants یک بازی استراتژی سه بعی Real-Time با دشواری های پیشرونده است. در این بازی شما تجربه بصری متفاوتی را تجربه خواهید کرد و با حضور در بازی امکان فراگیری آموزش هایی برای یادگیری اصول RST را پیدا خواهید کرد.

محیط بازی Empire of the Ants فوق العاده باشکوه است. شما در هنگام عبور  از مکان های مختلف به خوبی حیات وحش، جنگل، زمین و دیگر جزئیات بازی را واقع گرایانه مشاهده خواهید کرد. به گونه ای که واقعا در قالب یک مورچه  در حال حرکت در دنیای واقعی هستید. که این مهم به واسطه استفاده از Photo-Realistic – Unreal Engine 5 است.

روایت بازی به واسطه ریتم و عبور فصل های سال است و مکانیک بازی مطابق با تغییر فصول، روز و شب و شرایط آب و هوایی  نیز تغییر خواهد کرد و ماموریت ها و چالش ها نیز دچار تغییر می شوند.

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.