AD

بهترین سلاح ها و آیتم های الدن رینگ برای مبارزه با غول ها

6 6,061

بهترین سلاح های الدن رینگ کدامند؟ این سوالی است که احتمالا در مواجهه با سلاح های متنوع این بازی از خود پرسیده‌اید! بازی الدن رینگ بر خلاف بازی‌هایی مانند کالاف دیوتی، کاملا وابسته به سلاح‌ها نیست و عناصر دیگری نیز در بازی وجود دارند اما به هر جهت، برای اینکه بتوانید از پس دشمنان عجیب و غریب خود در بازی بر بیایید، نیاز دارید بهترین سلاح های بازی الدن رینگ را بشناسید. الدن رینگ یک بازی جهان باز است و سلاح های مختلف در سراسر نقشه بازی وجود دارند و این موضوع می‌تواند باعث سردرگمی بشود.

به همین واسطه، در ادامه این نوشته از مقالات ترفندهای بازی ایموجو قصد داریم تا به معرفی بهترین سلاح های بازی الدن رینگ برای حرفه‌ای شدن بپردازیم؛ پس تا انتها با ما همراه باشید.

 

Twinblade

Twinblade

بهتر است با اسلحه‌های ابتدای بازی شروع کنیم. ظاهر این سلاح به نظر ساده می‌رسد اما باید بدانید که Twinblade یکی از قدرتمندترین و مرگبار‌ترین سلاح های الدن رینگ است! این سلاح متشکل از دو تیغه است که در هر دو طرف سلاح چسبانده شده‌اند و می‌توان از آن هم به صورت تک دست و هم به صورت دو دست استفاده کرد. انیمیشن‌های زیادی برای استفاده از این سلاح در نظر گرفته شده و نحوه چرخاندن آن توسط کاراکتر شما بسیار چشم‌نواز است و خود سلاح هم معمولا برای حملات سریع و متعدد پشت هم مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای به دست آوردن این سلاح باید در سطح قدرت 10 و سطح مهارت 15 باشید.

برای پیدا کردن Twinblade باید به The Dragon-Burnt Ruins بروید که مکانی مخروبه است و دشمنان چندان قوی‌ای هم در آنا انتظار شما را نمی‌کشند. در این مکان باید به سمت مخروبه‌ها و جنوبی‌ترین ساختمان بروید و وارد ساختمان شده و وارد زیر زمین شوید.

 

Flail

Flail

یکی دیگر از سلاح های بازی الدن رینگ که می‌توانید در ابتدای بازی در اختیار داشته باشید. این سلاح چیزی شبیه به گرز است که با یک زنجیر به یک دسته متصل شده. این سلاح ظاهری وایکینگی دارد و آسیب زیاد ی‌هم وارد می‌کند. استفاده از Flail برعکس مورد قبلی، وابسته به مهارت نیست و ضربات این سلاح به این صورت است که قسمت بالایی سلاح چرخانده شده و با آن به دشمن ضربات سنگین وارد می‌شود.

برای به دست آوردن Flail نیازی نیست خیلی جستجو کنید؛ می‌توانید بلافاصله بعد از خروج از منطقه آموزشی، در کمپ بزرگی نزدیک به Gateside Ruins و در یک صندوقچه بزرگ این سلاح را پیدا کنید.

 

Dark Moon Greatsword

Dark Moon Greatsword

یک شمشیر جالب، با ظاهری عجیب و قدرت بالا که می‌توان آن را در بین بهترین سلاح های الدن رینگ قرار داد. این سلاح در اصل یک شمشیر است اما قدرت خاص آن پرت کردن نوعی از جادو به سمت دشمنان است که الحق آسیب زیادی هم وارد می‌کند. این شمشیر علاوه بر قدرت جادویی خود، ضربات سنگینی هم به دشمن وارد می‌کند و می‌تواند بهترین گزینه برای کسانی باشد که به سلاح‌های قدرتی و مخرب علاقه‌مند هستند.

اگر می‌خواهید صاحب Dark Moon Greatsword شوید، باید در زیر کلیسای جامع مانوس سلس و در Moonlight Altar به جستجو بپردازید.

 

Executioner’s Greataxe

Executioner’s Greataxe

یک تبر بزرگ که بسیار کشنده است! با وجود اینکه سلاح‌های تکنیکی که استفاده از آنها با انیمیشن‌های چشم‌نواز همراه است محبوبیت بالایی دارند، اما ابدا نباید از سلاح‌های بزرگ اینچنینی غافل شد. برای اینکه بتوانید از Executioner’s Greataxe بهتر استفاده کنید، می‌توانید با لیستی متنوع از انواع Ashes of War، این تبر غول‌‍پیکر را تجهیز کرده و آسیب و خسارت بیشتری به دشمنان خود وارد کنید.

این سلاح لوکیشن خاصی ندارد و تنها انواع خاصی از دشمنان که رندوم انتخاب می‌شوند این سلاح را در اختیار دارند که شما باید با یک مبارزه سخت و نفس گیر این تبر قدرتمند را پس از کشتنشان از آنها بگیرید. البته که تضمینی وجود ندارد که حتی بعد از کشتن دشمن این سلاح در اختیار شما قرار بگیرد.

 

Vyke’s War

شمشیر Vyke’s War

تا کنون شمشیرها، تبر‌ها و گرزها معرفی شدند و اکنون نوبت یک نیزه است. چیزی که Vyke’s War را تبدیل به یکی از بهترین سلاح های الدن رینگ می‌کند، این است که این سلاح بدون هیچ‌گونه تجهیز و ارتقایی دارای وضعیت خوبی است و می‌تواند دشمنان قدرتمند شما را نیز از پا در بیاورد. این نیزه خصوصا در نبردهای PVP کاربرد دارد و می‌توان گفت که در بین سلاح‌های این نبردها، بهترین گزینه است. همچنین علاوه بر حرکات متنوع و جالبی که می‌توانید با این سلاح انجام دهید، یک قابلیت بمب مانند نیز توسط آن در اختیار شما قرار می‌گیرد که می‌تواند تا محدوده‌ای مشخص، آسیبی جدی به دشمنان وارد کند.

برای به دست آوردن Vyke’s War، باید به کلیسای Inhibition بروید که در جنوب غربی Grand Lift of Dectus و در قسمت‌های شمالی Liurnia از دریاچه‌ها قرار دارد.

 

Reduvia

Reduvia

اگر به استفاده از خنجر‌ها علاقه‌مند هستید، Reduvia یک گزینه مناسب برای شما است. این سلاح در نوع خودش یکی از بهترین سلاح های الدن رینگ است و هم از نظر ظاهر و هم از نظر کاربرد چیزی کم ندارد. این سلاح در اوایل بازی هم قابل دریافت است و مهارت ویژه آن هم نوعی حمله از راه دور است که توسط گلوله‌های خونی انجام می‌شود و این گلوله‌های خونی هم از FP شما برداشته می‌شوند.

برای به دست آوردن Reduvia، تنها کافی است که یک باس ساده با نام Bloody Finger Nerijus را از پای در بیاورید. در بین درگیری‌های شما یک شخصیت با نام یورا هم برای کشتن این باس به کمک‌تان می‌آید و پس از اینکه توانستید در این نبرد پیروز شوید، Reduvia قدرتپمند متعلق به شما خواهد بود.

 

Moonveil

Moonveil

یک کاتانای فوق قدرتمند که حتما مبارزه را به سود شما می‌کند! این کاتانا علاوه آسیب شدیدی که خود به دشمنانتان وارد می‌کند، توانایی ارسال موجی از جادو را دارد که بسیار مخرب است و عملا دشمنان نه از دور و نه از نزدیک از دست این سلاح در امان نیستند. بدون شک، Moonveil یکی از بهترین سلاح های الدن رینگ است که توصیه می‌شود حتما در رویارویی با باس‌ها از آن استفاده کنید.

برای به دست آوردن این سلاح، نیازمند سطح 21 مهارت و 18 قدرت هستید و باید به شرق Limgrave که در مرز Caelid است بروید و سپس وارد سیاهچال Gael Tunnel شوید.

 

Lusat’s Glintstone Staff

Lusat’s Glintstone Staff

یک نیزه دیگر با ظاهری جالب و عجیب که یکی از بهترین گزینه‌ها برای از بین بردن باس‌ها و به صورت کلی یکی از بهترین سلاح های الدن رینگ است. این سلاح نیازمند سطح هوش 10 و قدرت 52 است اما اگر بتوانید به این سطوح برسید، بدون شک با دریافت این سلاح پاداشی ارزشمند دریافت خواهید کرد. این سلاح به خودی خود آسیب زیادی را وارد می‌کند و اگر بتوانید آن را با Crystal Tear از Flask of Wondrous Physick ترکیب کنید، به مدت 10 ثانیه قادر خواهید بود تا به صورت نامحدود سحر و جادو تولید کنید.

برای دریافت این سلاح، مسیر سختی را پیش رو ندارید؛ تنها کافی است که به مرز caelid رفته و در Sellia، Town of Sorcery، جستجو کنید.

 

آیتم‌ های بازی الدن رینگ

برای اینکه بتوانید در مبارزات به خوبی عمل کنید، تنها نیازمند اسلحه نیستید بلکه آیتم‌ها نیز اهمیت بالایی دارند. خوشبختانه در الدن رینگ آیتم‌های زیادی وجود دارند که اگر در کنار لیست گفته شده از بهترین اسلحه‌های الدن رینگ از آنها استفاده کنید، نتیجه مطلوبی در مبارزات خود خواهید گرفت.

 • Ash of War

Ash of War نه یک آیتم، بلکه مجموعه‌ای از آیتم‌ها هستند که به شما کمک می‌کنند تا سلاح‌های خود را ارتقا داده و کشنده‌تر کنید. هر کدام از آیتم‌های این دسته‌بندی می‌تواند برای یک فرایند مناسب باشد و آنقدر اهمیت دارند که حتی بهترین سلاح های الدن رینگ هم بدون استفاده از آنها چیزی کم دارد.

 • Opaline Hardtear

این آیتم وظیفه دارد تا آسیب‌های جادویی و فیزیکی را کم اثر کند. پس از فعال‌سازی این آیتم، تا مدت زمان 3 دقیقه تمام آسیب‌ها 10 تا 15 درصد (بسته به نوع آسیب) کاهش می‌یابند.

 • Blue Dancer Charm

در بازی الدن رینگ، می‌توانید انتخاب کنید که تجهیزات سنگین به همراه داشته باشید و آسیب بیشتری به دشمنان خود وارد کنید و یا تجهیزات سبک به همراه خود داشته باشید و با چابکی بیشتر، تعداد ضربات را افزایش داده و سریع‌تر هم حرکت کنید. اگر گزینه دو را انتخاب کنید، این آیتم کاملا مناسب شما است. این آیتم به شما کمک می‌کند که بتوانید مسافت بیشتری را با غلت خوردن طی کنید.

 • torch

در برخی از نقاط نقشه بازی الدن رینگ، مکان‌هایی وجود دارند که وارد شدن به آنها می‌تواند مفید باشد اما متاسفانه تاریکی عمیقی بر این مناطق حاکم است. آیتم torch، در واقع یک مشعل ساده است که در چنین مواقعی می‌تواند به داد شما برسد و حرکت در مناطق تاریک را راحت‌تر کند.

 

جمع‌بندی

بازی الدن رینگ، یک بازی بسیار انعطاف‌پذیر، با ماموریت‌های جذاب و از همه مهم‌تر جهان باز است که اساس گیم‌پلی آن را مبارزات تشکیل می‌دهند. به همین واسطه در این بازی سلاح‌ها اهمیت ویژه‌ای دارند و با توجه به اینکه در این بازی سلاح‌های متفاوت با قابلیت‌های فیزیکی و جادویی متفاوتی وجود دارند، انتخاب سلاح و همچنین آیتم‌ها در این بازی قدری سردرگم‌کننده است. به همین واسطه، ما در این نوشته تمام تلاش خود را به کار بستیم تا بهترین سلاح های الدن رینگ را در هر دسته‌بندی‌ای معرفی کنیم تا انتخاب، قدری ساده‌تر و سریع‌تر شود.

در صورتی‌که شما موارد بهتری را می‌شناسید که جای آنها در این لیست خالی است، حتما در قسمت کامنت‌های emojo مطرح کرده و هم ما و هم سایر مخاطبین را از تجربیات خود بهره‌مند کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 نظرات
 1. جندقی می گوید

  سلام وقت بخیر من داخل یه فیلم دیدم رفتن بالای یه کوه یه منطقه جدید چطوری باید وارد اونجا بشم ؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام از طریق کامل کردن کوئست های رنی می تونید به این منطقه برسید

 2. سبزواری می گوید

  سلام برای تمیز کن ها بهتره از چی استفاده کنیم؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام بهتره از Shard of Alexander استفاده کنید تا 15 درصد قدرت اسکیل سلاح رو بیشتر کنه

 3. غفوری می گوید

  سلام برای سلاح BLASHBچطوری میتونیم دفاع اتکامون رو بیشترکنم ؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر بهتره از Dragoncrest Greatshield Talisman استفاده کنید که 20 درصد دفاع فیزیکال شمارو تقویت میکنه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.