AD

آشنایی با هیروهای بازی کستل کلش

4 1,561

کستل کلش یکی از گیم‌های استراتژیک خوب موبایلی است که از روی کلش آف کلنز ساخته شده است. البته این صرفاً یک کپی‌برداری ساده نیست. بلکه این بازی کلی امکانات جدیدتر دارد که توانسته پلیرهای زیادی را به خود جلب کند. یکی از تفاوت‌های این دو بازی شخصیت های بازی کستل کلش است. این بازی در زمینه شخصیت‌ها تنوع بسیار زیادی دارد. به‌طوری‌که یک پلیر تازه‌کار ممکن است در ابتدای راه به کل گیج شود و نداند باید از کدام نیروهای خود استفاده کند. هر بار که بازی آپدیت می‌شود نیروهای جدیدتری نیز به بازی اضافه می‌شود و این پایان بازی نیست. در این مقاله از ایموجو با ما همراه باشید تا بیشتر درباره هیروهای بازی کستل کلش صحبت کنیم.

 

قهرمانان شخصیت اصلی این گیم را تشکیل می‌دهند

هیروهای کستل کلش

در واقع تنهای چیزی که خیلی از پلیرها به آن اهمیت می‌دهند قهرمان‌ها هستند. شما می‌توانید با استفاده از قهرمان‌ها به دهکده‌های دیگر حمله کنید و منابع آن‌ها را نیز غارت نمایید. ازآنجایی‌که بیشتر افراد بازی‌های استراتژیک را فقط حمله می‌بینند پس قهرمانان اهمیت بالایی دارند.

این بازی چندین قهرمان مختلف دارد که هرکدام قدرت‌های خودشان را دارند. البته شما می‌توانید یک استعداد و قدرت مخصوص برای قهرمان خود انتخاب کنید و با آپگرید آن از قهرمان استفاده نمایید. هیروهای بازی کستل کلش لول بندی دارند و شما باید درباره آن اطلاعاتی کسب کنید.

 

Sacrificeها چه هستند؟

اغلب پلیرها فک می‌کنند Sacrificeها قهرمان هستند؛ اما اصلاً این‌طور نیست. حتی اگر نام این موجودات را به فارسی ترجمه کنید با کلمه قربانی روبه‌رو خواهید شد؛ بنابراین کاملاً غیرطبیعی است کسی که قربانی است یکی از قهرمانان قدرتمند بازی باشد و به شما در نبرد کمک کند.

اما این موجودات نقش حیاتی در بازی دارند و همچین بی‌استفاده هم نیستند. در واقع قهرمانان اصلی شما می‌توانند با خوردن و مصرف این موجودات مهارت یا XP خود را افزایش دهند؛ بنابراین بهتر است حواستان به این موجودات باشد و از این به بعد بهتر با آن‌ها رفتار کنید.

 

Ordinary Heroes یا قهرمانان معمولی

Ordinary Heroes

به‌دست‌آوردن این قهرمانان بسیار ساده است. در واقع در هنگام شروع بازی تعدادی از این قهرمان‌ها را به دست خواهید آورد. بهتر است خیلی دل به آن‌ها نبندید. زیرا این قهرمانان خیلی نمی‌توانند به پیروزی شما کمک کنند و باید خیلی سریع از روی آن‌ها رد شوید.

قدرت آن‌ها پایین است و خیلی زود از بین می‌روند؛ بنابراین نمی‌توانند نیروهای مورد اعتمادی برای حمله‌کردن باشند. اما شما می‌توانید با کمک آن‌ها استراتژی حمله بچینید و از آن‌ها شاید به‌عنوان قربانی استفاده کنید. به‌هرحال همه چیز به خود شما بستگی دارد.

هیرو های معمولی نیز در دسته هیروهای بازی کستل کلش حساب می‌شوند. این قهرمان‌ها می‌توانند بهترین ابزار برای حواس‌پرتی دشمن باشند. شما می‌توانید با این قهرمانان دشمن را فریب دهید و در یک فرصت مناسب نیروهای اصلی خود را وارد میدان کنید تا دشمن غافل‌گیر شود.

از مهم‌ترین قهرمانان معمولی بازی می‌توان به مواردی همچون Angel، Marksman، Frost Witch، Dryad، Alchemist، Marauder، Engineer و Hill Giant اشاره کرد. شاید در ابتدا نام آن‌ها برای شما گنگ و دشوار باشند؛ اما در ادامه به آن‌ها عادت خواهید کرد.

 

Elite Heroes

Elite Heroes

این شخصیت‌ها نیز از هیروهای بازی کستل کلش هستند. قهرمانان الیت نسبت به قهرمانان معمولی وضعیت بهتری دارند. اما آن‌ها نیز همچنان خیلی قوی و قابل‌اعتماد نیستند. می‌توانید از این قهرمانان نیز مثل قهرمانان معمولی به جهت فریب‌دادن دشمن استفاده کنید و استراتژی خود را عملی نمایید.

درصورتی‌که شما فقط قرمان الیت و معمولی دارید پیشنهاد می‌شود از قهرمانان الیت خود استفاده کنید. به‌هرحال آن‌ها قدرتشان بیشتر است و بیشتر در برابر نیروهای دشمن مقابله می‌کنند و می‌توانند در لول‌های پایین به شما کمک کنند تا فاتح جنگ شوید و قبیله دشمن را نابود کنید.

ازآنجایی‌که این قهرمانان کمی بهتر از قهرمانان معمولی هستند به دست آوردنشان نیز کمی سخت‌تر است. البته آن‌ها اصلاً کمیاب نیستند فقط نسبت به قهرمانان معمولی دیرتر به دست شما خواهند رسید. ممکن است در طول یک هفته چندین قهرمان الیت گیر شما بیاید.

از مهم‌ترین قهرمانان الیت بازی کستل کلش می‌توان به شخصیت‌هایی مثل Executioner، Assasin،  Werewolf، Cyclops، Pain-Da، Shaman، Serpent Queen، Ice Demon و Triton اشاره کرد که می‌توانید از تمامی آن‌ها برای نبردهای خود استفاده کنید.

 

Legendary Heroes یا قهرمانان افسانه‌ای

Legendary Heroes یا قهرمانان افسانه‌ای

رسیدیم به قوی‌ترین قهرمانان بازی که بهتر است آن‌ها را هرچه سریع‌تر به دست آورید. در واقع قدرت و ارزش اکانت شما به قهرمانان لجندری شما بستگی دارد. هرچه قهرمانان افسانه‌ای شما بیشتر باشد ارزش اکانت شما نیز افزایش خواهد یافت و این به نفع شما است.

در واقع بین هیروهای بازی کستل کلش، قهرمان‌های افسانه‌ای بسیار قوی هستند. کافی است که چند عدد از آن‌ها را داشته باشید تا به‌راحتی دهکده دشمن را با خاک یکسان کنید. تمام تمرکز خود را روی این بگذارید که قهرمان افسانه‌ای به دست آورید و آن‌ها را آپگرید کنید.

البته این کار اصلاً ساده نیست و ممکن است به همین زودی اتفاق نیفتد. حتی برخی از کارت‌ها واقعاً کمیاب هستند و به‌دست‌آوردن آن‌ها بسیار سخت می‌باشد. برخی از افراد معتقد هستند به‌دست‌آوردن چنین آیتم‌ها نیازمند تکنیک خاصی است و باید تکنیک‌ها را در زمانی خاص اجرا کرد تا به این کارت‌ها دست‌یافت.

تعداد قهرمانان افسانه‌ای زیاد است؛ اما قصد داریم در اینجا تنها به تعداد محدودی از آن‌ها اشاره کنیم تا با نام آن‌ها آشنا شوید. شخصیت‌هایی مثل Ninja، Paladin، Spirit Mage، Succubus، Champion، Druid، Thunder God، Pumpkin Duke و Snowzilla از جمله قهرمانان لجندری موجود در بازی هستند.

 

Bosses Heroes

castle clash Here Be Monsters

خیلی از افراد این موجودات را قهرمان نمی‌نامند؛ اما این هیروهای بازی کستل کلش نیز قهرمان محسوب می‌شوند. اگرچه که هیچ پلیری اجازه استفاده از آن‌ها را ندارد و امکان ندارد آن‌ها را به دست آورید و به اکانت خود اضافه کنید. البته تحت شرایط خاص در موقعیت‌هایی می‌توان از این قهرمانان نیز استفاده کرد.

از این قهرمانان می‌توان در بخش Here Be Monsters، Team Dungeons، Wretched Gorge، Here Be Demon و Challnge A Boss استفاده کرد. یکی از قهرمانان موجود در بازی که در این دسته‌بندی قرار می‌گیرد Dinosaur است که قدرت خوب و قابل قبولی دارد.

 

قهرمانان نسخه چینی بازی

همان‌طور که می‌دانید این بازی به‌طورکلی دارای دو نسخه است. نسخه اول همین نسخه‌ای است که اکثر شما استفاده می‌کنید و به طور یک‌شکل در جهان منتشر شده است. اما یک نسخه است که مخصوص کشور چین ساخته شده است و زبان آن هم چینی است.

این نسخه نسبت به نسخه جهانی و اصلی چندین قهرمان بیشتر دارد که بهتر است با آن‌ها نیز آشنا شوید. قهرمانانی همچون Great Sage، Juggernaut، kungfu Master، Phantom Master، Exorsict از جمله قهرمانانی هستند که فقط در نسخه چینی بازی آن‌ها را مشاهده خواهید کرد.

 

روش‌های استخدام قهرمان

استخدام کردن هیروهای کستل کلش

روش‌های مختلفی وجود دارد که می‌توانید با استفاده از آن‌ها قهرمان استخدام کنید و از آن‌ها در نبردهای خود استفاده کنید. البته این روش‌ها با هم متفاوت هستند و در هر روش شانس شما برای به‌دست‌آوردن یک نوع خاصی از قهرمان از قبل مشخص شده است؛ بنابراین این شما و شانستان و ببینید چه قهرمانی به دست می‌آورید.

البته که روش یکی است و تنها تفاوت آن‌ها منابعی است که برای استخدام خرج می‌کنید. شما می‌توانید از چندین منابع بازی برای استخدام قهرمان استفاده کنید. با ما همراه باشید تا متوجه شوید چگونه شخصیت های بازی کستل کلش را به‌راحتی استخدام کنید.

 • استخدام با استفاده از جم بازی

شما می‌توانید با راحتی با خرج‌کردن جم یک قهرمان استخدام کنید. البته اگر در سر دارید که یک قهرمان لجندری استخدام کنید شانس شما در این روش بسیار کم است. به گفته سازنده شما تنها  5 درصد شانس دارید که بتوانید با استفاده از جم بازی یک قهرمان افسانه‌ای استخدام کنید.

دراین‌بین شما بیشترین شانس را برای به‌دست‌آوردن قهرمانان الیت خواهید داشت. به گفته سازنده 60 درصد احتمال دارد با خرج‌کردن جم یک قهرمان الیت جدید نصیب شما شود. همچنین قهرمانان معمولی نیز 10 درصد شانس دارند تا به اکانت بازی شما اضافه شوند.

 • استفاده از مدال افتخار

خرج‌کردن مدال افتخار یکی از راه‌های استخدام شخصیت های بازی کستل کلش است. البته بهتر است به‌هیچ‌وجه از این روش استفاده نکنید و آن را به کل فراموش نمایید. بیشترین چیزی که با استفاده از مدال افتخار می‌توانید استخدام کنید یک قهرمان معمولی است و شانس شما حتی برای قهرمانان الیت نیز بسیار کم است.

بهتر است از مدال‌های افتخار تنها برای آپگریت قهرمانان خود استفاده کنید و نیرو آن‌ها را افزایش دهید. باز هم هرطور صلاح می‌دانید؛ ولی از نظر ما بهتر است به‌طورکلی استفاده از این روش را فراموش کنید.

 • استفاده از شارد

در این روش نیز شانس خیلی زیادی برای پیداکردن یک قهرمان افسانه‌ای ندارید. همچنین تنها تعداد محدودی از قهرمانان لجندری از این طریق قابل‌دسترس هستند و شما حتی اگر خوش‌شانس هم باشید چیزی نمی‌شود. با وجود خوش‌شانسی بالا هم نمی‌توانید با این روش تمام قهرمانان لجندری را به دست آورید.

 • کارت قهرمان

کارت قهرمان یکی از روش‌های به‌دست‌آوردن قهرمان است. وقتی که این کارت را باز کنید به‌صورت تصادفی یک قهرمان برای شما باز خواهد شد. البته نوع کارت نیز مهم است. برای مثال اگر کارت قهرمان لجندری داشته باشید تنها از میان قهرمانان لجندری یکی به شما داده خواهد شد.

 

جمع‌بندی

در نهایت با هیروهای بازی کستل کلش آشنا شدیم. همچنین به شما آموزش دادیم که چطور می‌توانید این قهرمانان را به‌راحتی استخدام کرده و از آن‌ها استفاده نمایید. اما هیچ‌وقت فراموش نکنید که برای موفقیت بیشتر و بالابردن ارزش اکانت خود تنها روی قهرمانان افسانه‌ای تمرکز کنید. در غیر این صورت شما تنها چندین قهرمان به‌دردنخور خواهید داشت که هیچ کمکی به شما نخواهند کرد. در نهایت اگر روشی بلد هستید که می‌توان با استفاده از آن به‌راحتی قهرمان لجندری به دست آورد خوشحال می‌شویم این روش‌ها را در بخش کامنت‌های emojo به ما و باقی دوستان آموزش دهید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 نظرات
 1. خالدی می گوید

  سلام من از شماخریدکردم که هیرو بگیرم ولی رندوم میده بهم چطوری خودم انتخاب کنم؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر شما میتوانید با دادن 150 عدد جم و دادن شارژ مستقیم هیرو مورد نظر رو انتخاب کنید

 2. ممد می گوید

  سلام هیرو موساشی مخفی شدندش روی قدرتش هم تاثیر داره؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر بله این هیرو در هر 6 ثانیه 4.5 ثانیه نامرئی میشه و هیچ خسارتی بهش وارد نمیشه و اسیبی نمیبینه و نکته مهم دیگه قدرت ضربات نهایی این هیرو تا 90 درصد افزایش پیدا خواهد کرد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.