AD

دانلود بازی mirrors edge catalyst در کسری از ثانیه

دانلود بازی mirrors edge catalyst
0 898

بازی‌‌های کامپیوتری می‌تواند تفریح خوبی برای قشر جوان و نوجوان باشد و به‌خوبی لحظات شاد و سرگرم‌کننده‌ای را بگذرانند. شما در اوقات فراغت و تفریح خود به چه نوع سرگرمی مشغول می‌شوید؟ آیا بازی‌های کامپیوتری جایگاهی در وقت‌های آزاد شما دارد؟ با انواع بازی‌های کامپیوتری آشنا هستید؟ در این مقاله قصدمان بررسی دقیق یکی از بازی‌های کامپیوتری است. دانلود بازی mirrors edge catalyst را از دست ندهید. با ما همراه باشید تا درباره این بازی اطلاعات بیشتری کسب کنید. در ادامه این مطلب از رسانه بازی موبایل ایموجو با ما همراه باشید.

دانلود بازی mirrors edge catalyst

یک بازی متفاوت از استودیویی که چند وقتی است شاهد موفقیت‌های روز‌افزون آن بودیم، توجه همه گیمر‌ها را به خود جلب کرد. بازی میرورز ادج کاتالیست ایده یک بازی پارکور اول‌شخص است. طراحی محیط منحصر‌به‌فرد و گیم‌پلی‌ای که موردتوجه فراوان گیمر‌ها بود، موجب شد که این بازی در بین سایر بازی‌ها به طور خاص دیده شود.

داستان بازی mirrors edge catalyst از چه قرار است؟

آغازگر بازی دختر زندانی و دونده‌ای به اسم فیت کانرز است که در کودکی مادرش را ازدست‌داده و خواهرش را هم گم‌کرده است؛ از زندان آزاد شده و با کمک دوستان به گروه دونده‌ها متصل می‌شود. این داستان در دیس توپی‌ای شهر شیشه‌ای که همه‌کس و همه چیز زیر نظر گابریل کروگر است، اتفاق می‌افتد. لذت‌بخش‌ترین جنبه دانلود بازی میرورز ادج کاتالیست، یک گیم پلی سریع و روان است که با پریدن ازروی نرده‌های قرمز، دویدن روی دیوار‌ها و سرخوردن از طناب‌‌هایی که آویخته شده است اتفاق می‌افتد. برای پارکور راه‌رفتن روی سقف‌ها و فرارکردن از دست مأموران لذت‌بخش بوده و با یک  mirrors edge واقعی طرف هستیم.

مراحل کاتالیست متشکل از چند بخش کلی است که به دلیل کوتاه بودن بخش داستانی تکراری نمی‌شود و موجب حفظ تعادل بین طراحی و گیم پلی مراحل می‌شود. مراحل باهم تفاوتی ندارند و کاربر بایستی مسیری را در زمان تعیین شده برای رسیدن به مقصد طی کند؛ اما هدف هر مرحله باعث شده مأموریت‌های خوبی اتفاق بیفتد که با انجام آن‌ها امتیاز لازم را کسب کرده و قادر به خرید ارتقاهای کاراکتر می‌شوید و تا قبل از پایان یافتن بازی تمامی قابلیت‌های فیت را باز خواهید کرد.

دانلود بازی mirrors edge catalyst
دانلود بازی mirrors edge catalyst

چه نکات مثبتی در دانلود بازی mirrors edge catalyst پیدا می‌شود؟

بهترین نکته این بازی این است که گیم پلی آن دست‌نخورده باقی‌مانده است و می‌توان گفت حدودا بازی موفقی بوده است. همچنین رنگ‌آمیزی خاص ساختمان‌ها و طراحی محیط از نکات خوب دانلود بازی mirrors edge catalyst  است و کمی که در شهر پیش می‌رویم به نقاط دیگری می‌رسید که از نظر طراحی و رنگ‌بندی متفاوت خواهد شد و قسمت‌های مختلف شهر را از هم متمایز می‌سازد.

این شهر کوچک پر از موانع برای پریدن و دیوارها برای بالارفتن است و محیط‌های مختلف بازی اعم از پشت‌بام و زیر‌زمین هم از ویژگی‌های تنوع محیطی در این بازی است. افزایش نرخ فریم بازی حداقل در نسخه کنسولی و جهان باز شدن بازی و همچنین اضافه‌شدن حرکات جدید، کاتالیست را از زمینه گیم پلی یک مرحله نسبت به نسخه قبلی جلوتر برده است. کاتالیست کاراکترهای به‌یادماندنی ندارد؛ اما صداگذاری آن‌ها دقیق کار شده و می‌توان متوجه این قضیه شویم که در صداگذاری شخصیت اصلی به جزئیات دقت شده است.

دانلود بازی mirrors edge catalyst
دانلود بازی mirrors edge catalyst

چه بخش‌هایی از این بازی هنوز جای ارتقا دارد؟

مشکلات اصلی دانلود بازی mirrors edge catalyst به دودسته فنی و محتوایی تقسیم می‌شود. از لحاظ گرافیک فنی بسیار ضعیف کار شده است و سیستم مبارزات خشک و بی‌روح از اصلی‌ترین نقاط ضعف این بازی است. رسیدن به نرخ 60 فریم بر ثانیه موجب فداکردن کیفیت بافت‌ها و افزایش زمان بارگذاری می‌شود. محتوای داستان هم ترغیب‌کننده و جذاب نبوده و می‌‌‌توان به‌عنوان یکی دیگر از ضعف‌های بازی نام برد.

از دیگر مشکلات سیستم این بازی این است که ارتقای مبارزات تاثیر ناچیزی روی ماهیت مبارزات دارد و بیهوده و بی‌هدف هستند و اضافه‌شدن یکی دو حرکت تاثیری در کیفیت مبارزات نخواهد داشت. در واقع به بیانی بهتر برنامه‌ریزی دقیق روی جزئیات بازی انجام نگرفته است؛ حذف اسلحه نتیجه خاصی نداشته و همچنین حرکات رزمی که بدون هیچ برنامه‌ریزی و فکری به دشمن‌هایی وارد می‌شود که به‌راحتی می‌توان از آن‌ها فرار کرد و نیازی به مبارزه نباشد و از ضعیف‌ترین بخش‌های بازی می‌توان به مراحل مبارزه با پلیس اشاره کرد.  از دیگر نواقص این بازی این است که کاراکتر‌های فرعی این بازی سه‌بعدی کار نشده است. اما این بازی با همه نقص‌هایش را نمی‌توان کنار گذاشت بلکه اگر روند توسعه بازی منظم پیش می‌رفت و وقفه‌های طولانی رخ نمی‌داد، قطعا شاهد بازی کامل‌تر و خوش‌ساخت‌تری بودیم.

جهانی شدن بازی میرورز ادج کاتالیست در برهه زمانی که خیلی از استودیوها از این تکنیک برای جذب مخاطب استفاده می‌کردند، در کاتالیست حرکت بی‌هدفی نیست و گیم پلی این بازی بهترین گزینه برای یک محیط باز و بزرگ است که در آن هر مسیری که گیمر می‌خواهد انتخاب کند. البته کاتالیست با همه فوایدش می‌توانست در مأموریت‌ها نقش مهم‌تری ایفا کند؛ چراکه مرحله‌های داستانی بازی همچنان در یک محیط مشخصی انجام می‌شود و دست گیمر برای انتخاب راه‌های مختلف باز نیست. در ابتدای بازی، ممکن است که نتوانید از موانع عبور کرده و به بن‌بست بخورید؛ اما با گذشت زمان نقشه شهر دستتان آمده و بدون وقفه و با سرعت بازی را رد خواهید کرد.

 mirrors edge catalyst
mirrors edge catalyst

لینک دانلود: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ea.gp.mirrorsedgecompanion

بررسی کلی بازی

به دلیل اینکه نگاه‌های زیادی بر این بازی نبود موجب شد که کاتالیست هم از جهت حجم تبلیغات بازی کم سروصدایی باشد و هم از جهت روند ساخت نواقصی را به همراه داشته باشد که هم ضعف‌های بازی و هم نقاط قوت و امضاهای  mirrors edge catalyst  به نسخه جدید منتقل شود. به این نتیجه می‌رسیم که کاتالیست در طی این نسخه‌ها پیشرفتی نکرده و تمام نقاط قوت و ضعف نسخه اول را دقیقا به نسخه جدید آورده است.

 به طور کلی  mirrors edge catalyst اگر بازی بدی بود می‌توانستیم آن را در گروه دنباله‌های ناموفق بگذاریم؛ اما با بازی معمولی طرف هستیم که موارد مثبتی را از نسخه پیشین خود به همراه آورده است که خود را در میان بازی‌های دنیا متفاوت کند. دلایل بسیاری برای این نسخه‌ای که تکلیفش نامعلوم است در ذهن‌ها می‌گذرد: شاید علت این مشکل وقفه طولانی بین دو نسخه باشد؛ شاید سازندگان سایر پروژه‌هایشان را مهم‌تر دانسته‌اند و … به هر حال این عوامل دست‌به‌دست هم داده‌اند که کاتالیست در حد یک بازی معمولی باقی بماند و یکی دیگر به آن ایده‌های هدررفته اضافه شود که شاید با رعایت نکاتی هرچند کم و ظریف می‌توانست این بازی کامل‌تر و پرورش‌یافته‌تر ارائه شود.

کلام آخر

ما در این مقاله شما را با دانلود بازی mirrors edge catalyst آشنا کردیم؛ به‌طورکلی می‌توان گفت این بازی آن نسخه مورد انتظاری نیست که از نسخه اول در ذهن طرف‌داران باقی‌مانده بود و از طرف دیگر بازی ضعیف، سرسری و سطح پایینی هم نیست؛ حاصل همین تناقض محصول متوسطی است که نه توجه مخاطبان جدید را به دست می‌آورد و نه طرف‌داران قدیمی‌اش را راضی نگه می‌دارد و به علت داستان کلیشه‌ای و گرافیک ضعیف لذت بازی را از مخاطب گرفته است. برای دانلود بازی های موبایلی میتوانید به بخش دانلود بازی در سایت ایموجو مراجعه نمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.