AD

دانلود رایگان بازی قلعه ؛ جنگ های صلیبی

2 544

بازی قلعه همان Stronghold است که در سال 2001 اولین نسخه آن برای پلتفرم پی سی یا همان ویندوز، منتشر شد. بعدها این بازی به دلیل جذابیت بالایی که داشت با نام‌هایی همچون قلعه 2، قلعه 3  و انواع جنگ‌های صلیبی منتشر گردید. همه‌ی این بازی‌ها ریشه یکسانی دارند و تنها کمی از لحاظ گرافیکی و گیم پلی با هم تفاوت دارند. اما در واقع همان قلعه منتشر شده در سال 2001 هستند. این بازی به شدت عالی و مطمئنا با امتحان کردن آن، برای همیشه آن را بازی خواهید کرد. برای این که با این بازی بیشتر آشنا شوید تا انتهای این مقاله با مجله بازی ایموجو همراه باشید.

داستان جالب بازی قلعه در بخش نظامی

به قول خانم رویا نونهالی، ضعیف یا قوی بودن یک فیلم، تا حدود 90 درصد به فیلم‌نامه و داستان آن بستگی دارد. در بازی‌ها هم همین گونه است. یک بازی زمانی می‌تواند 19 سال در ذهن مخاطب‌ها باقی بماند که علاوه بر گیم پلی و گرافیک جذاب، داستان جذابی هم داشته باشد. بازی قلعه یکی از بهترین داستان‌ها را در حوزه گیم‌ دارد. منظور از داستان قوی این است که شما بدانید در بازی قرار است چه کاری را انجام دهید. بعد از فهمیدن هدفتان، باید داستان به گونه‌ای باشد که شما از آن لذت ببرد.

در بازی‌های مانند مدرن وار، شما وارد جنگ‌های مختلف با گیم پلی و گرافیک عالی می‌شوید، اما داستان مشخصی برای کل بازی نیست و در هر مپ شما وارد یک دنیای جدید می‌شوید. در کل داستان بازی بسیار مهم است و باید یک بازی با داستان خوب را برای سرگرم شدن خود انتخاب کنیم. اما داستان بازی امروز ما از چه قرار است؟ یک شاه در یک منطقه‌ای حکمرانی می‌کند. چهار نفر با هم متحد می‌شوند و یک ارتش تشکیل می‌دهند. سپس با این ارتش خود به شاه و قلعه او حمله می‌کنند.

شاه برای نجات جان خود از منطقه خطر خارج می‌شود و به اصطلاح امروزی وارد یک کشور بی‌طرف می‌شود. اما همزمان یک لورد را برای جنگیدن با این چهار نفر و برگرداندن هر آن چه که از دست رفته، مامور می‌کند. در بازی قلعه شما در نقش این لورد مدافع شاه فراری خواهید بود. اگر بخواهیم مثال زنده بزنیم می‌توانیم منصور هادی را در نقش شاه و بن سلمان را در نقش لورد، برای برگرداندن حکومت یمن در نظر بگیریم.

بازی قلعه
بازی قلعه

همچنین دانلود کنید: دانلود رایگان بازی کما ۳ ؛ بازی ماجرایی دلهره آور

داستان جالب بازی قلعه در بخش اقتصادی

اما این پایان ماجرا نیست. درگیری نظامی فقط بخشی از داستان است. در این بازی شما باید وارد جنگ‌های اقتصادی هم بشوید. این بخش‌ به مانند بخش مبارزه‌ای جذاب نیست. اما حضور شما در عرصه‌های اقتصادی این بازی بسیار لازم و ضروری است. همانطور که می‌دانید ارتش یک مجموعه نظامی است اما بدون پول و هزینه شما قادر به تهیه ارتش برای جنگ با دشمنان خود نیستید.

ارتش از مردم عادی تشکیل می‌شود. در واقع کمتر سیاستمداری در جنگ‌های نظامی شرکت می‌کند. به همین دلیل برای تشکیل ارتش در بازی قلعه باید بیشتر مردم را در نظر بگیرید. یعنی مردم را از لحاظ اقتصادی اغنا کنید تا رایگان یا با هزینه کم‌تر برای شما از جانشان بگذرند. اما چگونه؟ نقشه و طرح این بازی از قرن 10 میلادی گرفته شده است. یعنی 800 سال قبل از انقلاب صنعتی لندن. پس تنها راه درآمد مردم می‌تواند کشاورزی، دامداری، بنایی و کارهایی از این دست باشد.

به همین دلیل باید با استفاده از این امکانات موجود و البته محدود، سطح مردم را از لحاظ اقتصادی بالا ببرید. همچنین بازسازی قلعه نیز به پول و هزینه بالایی نیاز دارد که با مالیات گرفتن از مردم می‌توانید این مشکل را هم برطرف کنید. این بازی در سبک استراتژیک است و بازی‌های این سبکی از نمودار سینوسی استفاده می‌کنند. یعنی یک زمانی بازی هیجانی است، بعضی موقع‌ها مبهم و در برخی مواقع کلافه کننده است. به هر حال امیدواریم که بتوانید از این بازی نهایت لذت را ببرید.  برای دانلود بازی های اندرویدی جذاب می توانید به بخش دانلود بازی در ایموجو مراجعه کنید.

بازی قلعه
بازی قلعه

نتیجه گیری بازی قلعه

باز قلعه به هیچ وجه برای ما ناآشنا نیست. زیرا در فیلم‌های مطرح تاریخی ایرانی مانند مختارنامه، اهمیت قلعه و قصر به خوبی دیده شده است و کم و بیش با آن آشنا هستیم. این بازی به یک لورد نیاز دارد. این لورد قرار است تا ثروت و قدرت از دست رفته یک پادشاه را دوباره به او برگرداند. وظیفه‌ا‌ی سنگین که با چاشنی‌های مختلفی از جمله درگیری، سرعت و قدرت، لحظات پر استرسی را برای شما در بازی رقم خواهد زد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این بازی با سایت ایموجو در ارتباط باشید.

دانلود بازی stronghold از اپ  استور

دانلود بازی stronghold از گوگل پلی

شما برای ما از بازی قلعه بنویسید

بازی قلعه یکی از بی نظیرترین و مهیج ترین بازی هایی است که شما می توانید آن را تجربه کنید. می توانید هر گونه سوال خود را در مورد بازی های موبایلی با کارشناسان ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. همچنین می توانید از طریق قسمت نظرات نظرهای خود را با ما به اشتراک بگذارید. نظرات شما میتوانید به مخاطبین سایت ایموجو کمک کند تا بهترین بازخورد را از این بازی به دست بیاورند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 نظرات
  1. لکزایی می گوید

    سلام خسته نباشید تو بازی قلعه میتونیم چند تا دشمن همزمان داشته باشیم؟

    1. ادمین سایت می گوید

      سلام وقت بخیر بله

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.