AD

دانلود رایگان بازی لاک پشت های نینجا (Ninja Turtles: Legends)

0 1,132

بازی لاک پشت های نینجا از روی انیمیشنی به همین نام گرفته شده است. مطمئنا اگر کسی بگوید بهترین انیمیشن سریالی دنیا، انیمیشن لاک پشت‌های نینجا می‌باشد، اصل تعجب نخواهید کرد. زیرا این موضوع مانند رفت و آمد شب و روز یک امر ثابت شده است. زیرا که در این انیمیشن یا به قول خودمانی در این کارتون، کارها و اتفاقات جالب زیادی می‌افتد. همچنین این اتفاقات جالب در قالب یک داستان فوق‌العاده و بدون نقص ارائه می‌گردد که یک نوع شاهکار به حساب می‌آید. بازی لاک پشت‌ها هم مانند انیمیشن آن در سبک اکشن و رزمی است که قطعا خیلی‌ها آن را خواهند پسندید. برای اطلاعات بیشتر و دانلود این بازی تا آخر این مقاله با ما سایت رسانه بازی موبایل ایموجو همراه باشید.

همچنین دانلود کنید: دانلود رایگان بازی جی تی ای (Grand Theft Auto)

معرفی داستان بازی لاک پشت های نینجا

داستان این بازی همانطور که گفته شد بسیار جذاب و عالی است. البته یک نکته بسیار مهم وجود دارد. تعداد بازی‌های تولید شد برای بازی لاک پشت های نینجا بسیار زیاد است. به همین دلیل ممکن است که نام برخی از افراد هیل در این بازی با بازی که شما دانلود کرده‌اید؛ متفاوت باشد. اما اصلا مهم نیست. چرا که هدف داستان تمام بازی‌ها یکی است. این هدف بزرگ مثل اکثر فیلم‌های هالیوودی، نجات جان تعداد زیادی از انسان‌ها است. بازی که ما آن را به شما پیشنهاد می‌دهیم، Ninja Turtles: Legends می‌باشد.

در واقع لاک پشت‌های نینجا کار،‌ جلوی افرادی که زور و نیروی بیشتری دارند و می‌خواهند به خاطر منافع خود، بی‌گناهان زیادی را نابود کنند، ایستادگی می‌کنند. در این راه شاید بارها کتک بخورند اما همیشه به هدف خود خواهند رسید. چون هدف آن‌ها هدف بزرگی است، به همین دلیل از انگیزه‌ی بالایی برخوردارند و می‌توانند دشمنان خود که دشمنان بشریت نیز هستند را نابود کنند.

در انیمیشن این بازی، اسم کسی که لاک پشت‌ها می‌خواهند جلوی کارهای بد او را بگیرند، شریدر نام  دارد. البته گاها شاهد موجودات فضایی هم بودیم. اما در کل هدف اصلی نابودی شریدر است. اما در بازی لاک پشت های نینجا اوضاع کمی متفاوت‌تر از انیمیشن آن می‌باشد. چون بازی به صورت مرحله‌ای است و انیمیشن به صورت داستانی. داستان را در هر قسمت می‌توان به کل عوض کرد اما گیم پلی بازی را نه. پس در بازی با همان کاراکترها، ما اهداف دیگری در بازی داریم که مشابه انیمیشن آن می‌باشد.

معرفی داستان بازی لاک پشت های نینجا

معرفی شخصیت‌ها و رفتار آن‌ها در بازی لاک پشت های نینجا

در این بازی چهار لاک پشت وجود دارد. این لاک پشت‌ها در ظاهر شبیه به هم هستند اما تفاوت‌هایی هم دارند. اسامی این لاک پشت‌ها به این صورت است. داناتلو، رافائل، لئوناردو و مایکل آنجلو. این چهار لاک پشت چشم بندهایی با رنگ‌های مختلف دارند که این رنگ‌ها به ترتیب عبارتند از بنفش، قرمز، آبی و نارنجی. با این چشم بندها می‌توانید آن‌ها را از یکدیگر تشخیص دهید.

داناتلو یا همان دانشمند لاک پشت‌ها، از یک چوب بلند شبیه به باتوم پلیس امروزی برای جنگیدن استفاده می‌کند. در انیمیشن داناتلو نقش راهبردی دارد. اما در بازی لاک پشت های نینجا نقش راهبری متعلق یه لاک پشت دیگری است. به عبارتی دیگر این لاک پشت برای مبارزات خیلی قوی نیست. البته شرایط بازی به گونه‌ای است که بیشتر افرادی که مهارت بالایی دارند برنده می‌شوند و نه آن‌هایی که لاک پشت بهتر دارند. این موضوع را برای تازه واردها مطرح کردیم که برای شروع از دانی استفاده نکنند.

مایکل آنجلو شخصیت طنزی در انیمیشن دارد. سلاح این لاک پشت، نانچیکو با کاور نارنجی رنگ می‌باشد. رافائل یک لاک پشت بد اخلاق می‌باشد. رافائل تقریبا شبیه آقای قرمزی، شخصیت اول انیمیشن انگری بردز یا پرندگان خشمگین می‌باشد. سلاحی که او استفاده می‌کند، یک نیزه سه سر می‌باشد. اما مهم‌ترین و به نوعی بهترین لاک پشت، لئوناردو، پسر خلف استاد اسپلینتر می‌باشد. سلاح این لاک پشت شمشیر می‌باشد که برای مخاطب ارتباط گرفتن با آن راحت‌تر است.

در بین لاک پشت‌ها لئو سهم بیشتری در مبارزات را دارد. چرا که شمشیر که سلاح لئو می‌باشد. شمشیر با این که یک سبک مبارزه قدیمی است، اما آثار فاخری در سینماها و سریال‌ها از جنگ‌های شمشیری ساخته شده است که کار مخاطب را برای درک این موضوع راحت‌تر کرده است.

لینک دانلود بازی Ninja Turtles: Legends

بازی لاک پشت های نینجا مسلما مانند انیمیشن آن پر طرفدرا است. دلیل آن سبک بسیار زیبا و جذاب بازی است که هیچ وقت نمی‌توان از آن سیر شد. بازی‌های زیادی با این نام در گوگل پلی، اپ استور و… وجود دارد. برای دانلود این بازی جذاب می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.

لینک دانلود بازی Ninja Turtles: Legends از گوگل پلی

لینک دانلود بازی Ninja Turtles: Legends از اپ استور

لینک دانلود بازی Ninja Turtles: Legends

با یکی دیگر از مقالات دانلود بازی سایت ایموجو همراه شما بودیم. در این مقاله به معرفی بازی لاک پشت های نینجا پرداختیم. امیدواریم که این بازی نیز مورد توجه شما قرار گرفته باشد. برای مشاهده دیگر مطالب مفید آموزشی سایت ایموجو می توانید به بخش آموزش بازی در سایت مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.