دانلود رایگان بهترین بازی برای کودکان 5 ساله

0 11,838

بازی برای کودکان 5 ساله و بچه‌های همین محدوده، خوشبختانه از تنوع و کیفیت زیادی برخوردار است. کودکان به عنوان صاحبان اصلی دنیا و کشورهای مختلف در آینده، باید از تفریحات سالم استفاده کنند. گرچه این مورد خیلی هم رعایت نمی‌شود اما حداقل در بخش بازی‌ها می‌توان امیدوار به تربیت درست بچه‌ها بود. برای این که بخواهیم یک بازی مناسب برای این رده سنی انتخاب کنیم، باید یک درک درست از بچه‌های این سنی داشته باشیم. این که باید چه چیزهایی را ببینند، بشوند و در کل باید یک مطالعه دقیق روی آن‌ها انجام شود. برای اطلاعات بیشتر با سایت رسانه بازی موبایل ایموجو تا آخر این مقاله همراه باشید.

این مطلب هم می تواند برای شما مفید باشد: معرفی ۱۰ بازی آنلاین دخترانه برتر سال ۲۰۲۰

شناخت مناسب بازی برای کودکان 5 ساله

معمولا بچه‌های 5 ساله یک درک ابتدایی از زندگی دارند. روحیه آن‌ها لطیف است و از خشونت و فکر کردن بیزار هستند. پس برای این سن از بچه‌ها بازی‌هایی مناسب هستند که درگیری و خشونت در آن‌ها نباشد. همچنین بازی‌ها نباید فکری باشند. چون توانایی فکر کردن به این سبک بازی‌ها را ندارند. در این صورت چه بازی‌هایی مناسب است؟

سوال بسیار سخت و پیچیده‌ای می‌باشد. با توجه به تنوع بازی‌ها و تعداد زیاد آن‌ها، قطعا نمی‌توان در یک مقاله به معرفی همه‌ی آن‌ها پرداخت. اما می‌توان با معرفی چند مورد معروف از آن‌ها، یک بازی مناسب برای کودکان پنج ساله انتخاب کرد. در ادامه به چند مورد از بهترین بازی‌های این سن اشاره می‌کنیم.

بازی Subway surf برای کودکان 5 ساله

شاید بهترین و زیباترین بازی مناسب برای بچه‌ها، بازی Subway surf می‌باشد. در این بازی یک مسیر نامحدود وجود دارد که باید بچه‌ها بتوانند سکه‌های موجود در مسیر را تا حد امکان جمع آوری کنند. در این مسیر نه چندان هموار که قطارها به عنوان مانع ثابت و متحرک حضور دارند، جوایز و امکاناتی در طول مسیر وجود دارند که با آن‌ها می‌توانید کارهای ویژه‎ای را انجام دهید. از جمله آن‌ها می‌توان به آهن ربا برای جذب سکه‌ها، کفش برای پرش‌های بلند و… اشاره کرد. قطعا یکی از پیشنهادهای ما برای کودکان دختر و پسر، همین بازی است.

 

دانلود بازی Subway surf از گوگل پلی

بازی Subway surf برای کودکان 5 ساله

بازی My tom برای کودکان پنج ساله

یکی از بهترین سرگرمی‌های موجود در بین بازی‌های کودکانه، بازی گربه من یا همان My tom می‌باشد. این گربه دوست داشتنی یک بازی برای کودکان 5 ساله است که در آن هیجان و سرگرمی کودک به بالاترین حد خود می‌رسد. گربه سخنگو تمام حرف‌هایی که شما به زبان میاورید، برای شما تکرار می‌کند. این عمل برای کودکان بسیار خوشایند بوده و آن‌ها را خوشحال می‌کند.

دانلود بازی My tom از گوگل پلی

بازی ABC game برای کودکان 5 ساله

زمانی که کودکان به سنین 5 و بیشتر می‌رسند، درک آن‌ها از زبان و حرف زدن به حد مطلوبی می‌رسد. همچنین به خاطر حس کنجکاوی شدیدی که در بین بچه‌ها در این سنین وجود دارد، استارت یک زبان دیگر به جز زبان مادری، قطعا امیدوار کننده خواهد بود. زبان انگلیسی هم که به نوعی زبان بین المللی می‌باشد، یادگیری آن تاثیر زیادی در آینده دلبند شما خواهد گذاشت. اپلیکیشن‌های زیادی برای آشنایی اولیه با زبان انگلیسی وجود دارند که از بین آن‌ها می‌توان به ABC game اشاره کرد.

دانلود بازی ABC game از گوگل پلی

بازی ABC game برای کودکان 5 ساله

نتیجه گیری

دانلود بازی برای کودکان 5 ساله از دو فروشگاه معتبر دنیا، یعنی گوگل پلی و اپ استور، به راحتی امکان پذیر است. فقط کافیست تا با نیازها و بازی‌های مورد علاقه بچه‌های این سنینی آشنا شویم. در این مقاله سعی شده تا با برخی از آن‌ها آشنا شوید تا با الگو برداری از این سبک بازی‌ها، بتوانید بهترین انتخاب را برای بچه‌های خود داشته باشید.

اگر می خواهید به صورت کامل با آموزش این بازی ها آشنا شوید تا از بازی کردن بیشتر لذت ببرید کافی است که به دسته آموزش بازی در سایت ایموجو مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.