AD

توسعه دهنده بازی Diablo 4 کمیاب‌ترین آیتم‌هایunique ، چیستی و نحوه دریافت آن‌ها را افشا می‌کند

0 110

آدام جکسون (Adam Jackson)، طراح کلاس  Diablo 4، جزئیات کمیاب‌ترین آیتم‌های unique موجود در Diablo 4، از یک کلاه جالب گرفته تا شمشیری که رئیس تمام شمشیرهای دیگر است، ارائه داده است. این خبر، پایان ناگهانی بسیاری از حدسیاتی است در مورد اینکه کدام آیتم ها موجودهستند، چه تعداد و کجا می توانند پیدا شوند.

توئیت آدام جکسون:

سلام! می‌خواستم جزئیات کمیاب‌ترین آیتم‌های Unique را در Diablo 4.1 توضیح دهم. آنها می توانند از سطح 85+ enemies2 خارج شوند. شما آنها را از هر جایی که بتوانید یک Unique معمولی تهیه کنید، دریافت می کنید. ما در حال حاضر 6 مورد از آنها را در game4  داریم. آنها واقعاً کمیاب هستند!

شش نمونه از کمیاب ترین unique ها عبارتند از: شمشیر Doombringer، شمشیر دو دست Grandfather، Ring of Starless Skies ، کلاه خود Andariel’s Visage ، کلاه خود Harlequin Crest، و سنگ طلسم Melted Heart of Selig.

این شش Unique فوق‌العاده کمیاب می‌توانند از دشمنان level 85+ خارج شوند و می‌توانند از هر جایی که یک Unique معمولی دریافت می‌کنید، به دست آیند.

طرفداران Diablo 4 دیوانه وار در تلاش بوده اند تا دریابند چگونه می توانند کمیاب ترین لوت بازی را بازیابی کنند و تجربیات فردی خود را از بازی به صورت مجموعه ای از اطلاعات یکپارچه جمع کنند: چگونه شیطان را برای کشتن دیو با هدف بدست آوردن آیتم پیدا کنیم.

جکسون کمی بیشتر در مورد چگونگی به دست آوردن این شش مورد Unique توضیح داد. او گفت: هر وقت یک Unique دریافت می‌کنید، این شانس وجود دارد که آن Unique با یکی از این شش مورد جایگزین شود، بنابراین، بهترین راه برای به دست آوردن این موارد این است که محتوایی را انجام دهید که بیشترین Unique را در هر دوره زمانی به شما بدهد. جکسون در مورد اینکه چه محتوایی بیشترین Unique را در اختیار شما می گذارد، توضیحی نداد.

همچنین شایان ذکر است که همانطور که جکسون در اولین توییت گفت که آنها واقعا کمیاب هستند، این ممکن است به این معنی باشد که drop rate آنقدر پایین است که تعقیب تهاجمی آنها ارزش وقت شما را برای همه به جز هاردکورترین بازیکنان ندارد. دانستن آن سخت است. در حال حاضر راهنمای مربوط به آیتم هایUnique  بازیDiablo 4  را برای جزئیات بیشتر بررسی کنید.

جدیدترین اخبار دنیای بازی و سرگرمی در رسانه ایموجو

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.