AD

مجموعه Metal Gear Solid: Master در Steam ظاهر شد و اعلام کرد که از ماوس و صفحه کلید پشتیبانی نمی کند و نیم ساعت بعد حذف شد.

0 161

اولین بار توسط PCGamesN گزارش شد: به نظر نمی رسد که پورت های رایانه شخصی Metal Gear Solid: Master Collection  با پشتیبانی از ماوس و صفحه کلید عرضه شوند.

SteamDB نشان می دهد که صفحات در 21 ژوئن قبل از حذف فقط نیم ساعت عمومی شدند. در 23 ژوئن، حساب رسمی توییتر Metal Gear بیانیه‌ای منتشر کرد مبنی بر اینکه در حال حاضر روی انتشار صفحه پیش‌سفارش کار می‌کند و جزئیات صفحه را در اسرع وقت منتشر خواهد کرد.

طرفدار بازی متال گیر، LordEmmerich از صفحات قبل از حذف آنها اسکرین شات گرفته است که شامل اخطارهایی برای هر بازی مبنی بر اینکه برای بازی به یک کنترلر نیاز دارند. بازی با صفحه کلید و ماوس پشتیبانی نمی شود.

پورت‌های PC اصلیMGS 1  و MGS 2: هر دو دارای کنترل‌های صفحه‌کلید بودند، اما بیشتر راهنماهای اجرای بازی‌ها بر روی کارکردن آن‌ها با گیم‌پد تمرکز دارند. بازی‌ها با در نظر گرفتن گیم‌پد ساخته شده‌اند، و این روزها حتی سرسخت‌ترین گیمرهای ماوس و صفحه‌کلید هم یک گیم‌پد پشتیبان دارند.

حذف صفحات steam این بازی کاملا گیج کننده بود. حتی اگر صفحات به‌طور اتفاقی منتشر شده باشند، حذف آن‌ها فقط توجهات را به آنها جلب کرده و همه را گیج کرده است. اگر اطلاعیه مربوط به پشتیبانی از صفحه کلید اشتباه بود، چرا مستقیماً به آن رسیدگی نمی کنید؟

جدیدترین اخبار دنیای بازی در رسانه ایموجو

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.