AD

توسعه دهندگان Tears of the Kingdom می‎ گویند که نسبت به تولید یک فیلم زلدا “علاقه مند” هستند!

توسعه دهندگان Zelda: Tears of the Kingdom می‎گویند که نسبت به تولید یک فیلم زلدا "علاقه مند" هستند!
0 118

توسعه دهندگان Tears of the Kingdom

Eiji Aonuma، تهیه کننده بازی Tears of the Kingdom می‌گوید: “باید بگویم، من برای تولید یک فیلم درمورد این بازی علاقه‌مند هستم، مطمئنا. اما متاسفانه فقط علاقه‌مند بودن من اتفاقات را رقم نمی‌زند.” هیدمارو فوجیبایاشی (Hidemaro Fujibayashi)، کارگردان بازی، اضافه کرد: “شاید صدای طرفداران آن چیزی باشد که در اینجا مهم است.”

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom بالاخره رسیده و در حال حاضر بهترین بازی سال 2023 شناخته شده است. این بازی در صدر نمودارهای سایت‌هایی مانند OpenCritic و Metacritic با رتبه 97 و 96 قرار دارد. در نتیجه، کارشناسان صنعت در حال حاضر تعجب می‌کنند که چگونه بر نمودارها نه تنها در چند هفته آینده  بلکه حتی در چند سال آینده تاثیر می‌گذارد.

مت پیسکاتلا (Mat Piscatella)، تحلیلگر صنعت، در توییتی نوشت: “گاهی فکر می‌کنم که آیا یک بازی می‌تواند چند ماه در 20 جدول پرفروش برتر دوام بیاورد. در مورد این بازی، من فکر می‌کنم که چند سال خواهد بود.”

در بررسی The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom، این بازی یک تجربه‌ غنی و قوی شناخته می‌شود که بر اساس آنچه پیش‌تر ساخته شده است عمل می‌کند. امتیاز این بازی 4.5 ستاره از 5 است. این بازی یک استاندارد برای گیم‌پلی همه‌جانبه تعیین می‌کند که اکثر بازی‌های بزرگ حتی سعی نمی‌کنند به آن دست یابند، چه برسد به اینکه با آن مطابقت کنند. بنابراین، اگرچه گاهی اوقات ترسناک می‌شود، اما Tears of the Kingdom موفق شده است تا تمرکز خود را درمورد ارائه تجربه‌ای قوی برای بازی، حفظ کند.

حتی تهیه‌کننده افسانه‌ای، Naoki ‘Yoshi-P’ Yoshida، تهیه‌کننده Final Fantasy 14 (و Final Fantasy 16 در آینده)  نمی‌تواند از آن سیر شود. به‌جای اینکه به‌طور معمولی بنشیند و احوالپرسی‌های همیشگی‌اش را در آخرین نامه به طرفداران ارائه دهد، در حین بازی Tears of the Kingdom در نسخه جدید و ویژه سوییچ با مضمون زلدا، به صحنه می‌آید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.