AD

تاخیر در عرضه Destiny 2 The Final Shape تا ژوئن 2024

تاخیر در عرضه Destiny 2 The Final Shape تا ژوئن 2024
0 292

Bungie سرانجام تاخیر طولانی مدت در بازی Destiny 2 The Final Shape را تایید کرد، این بسته الحاقی حماسه طولانی مدت Light and Darkness  را به پایان خواهد رساند. این استودیو امروز گفت که این بسته الحاقی به زمان بیشتری نیاز دارد تا دقیقاً همان چیزی شود که ما می‌خواهیم شود و قرار است در 4 ژوئن 2024 عرضه شود.

مشاهده جدیدترین اخبار بازی در صفحه اخبار ایموجو

Season of the Wish طبق برنامه در 28 نوامبر شروع می‌شود و تا زمان راه اندازی The Final Shape ادامه دارد. Bungie گفت که اکثر محتوای برنامه ریزی شده برای این فصل تا ماه فوریه همانطور که از ابتدا برنامه ریزی شده بود اجرا می‌شود، اما محتوای جدید اضافه می‌شود تا بازیکنان تا ماه ژوئن درگیر شوند.

محتوای جدید شامل ماموریت‌های هفتگی مبتنی بر پیشرفت به نام Wishes و راه‌اندازی Moments of Triumph جدید است که به بازیکنان جوایز منحصربه‌فردی می‌دهد. Guardian Games  به مارس با تمرکز تازه‌ای بر رقابت کلاس در مقابل کلاس منتقل می‌شوند و یک به‌روزرسانی دو ماهه به نام Into the Light در ماه آوریل آغاز می‌شود.

گزارش‌های مربوط به تاخیر بازی Final Shape برای اولین بار در ماه اکتبر پس از اخراج تعداد زیادی از کارمندان در Bungie منتشر شد. طبق گزارش‌ها، این اخبار مربوط به دوره‌ای بود که تعداد بازیکنان Destiny 2 به شدت کاهش یافت و درآمد حاصل از انتشار الحاقیه Lightfall  ضعیف شد. دو سال پس از آن که سونی متعهد شد پس از خرید این استودیو، کارمندان خود را اخراج نکند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.