کاراکترهای قابل خریداری در فری فایر با استفاده کوین

کاراکترهای قابل خریداری در فری فایر با استفاده کوین

برخی مواقع شما ارز برای خرید دایاموند نخواهید داشت که بتوانید با استفاده از دایاموندها یکی از کاراکترهای فری فایر را خریداری کنید، اما نگران نباشید شما می توانید با استفاده از کوین این کار را انجام دهید. ما در این مقاله از مجله بازی موبایل ایموجو کاراکترهای قابل خریداری در فری فایر را به شما معرفی می کنیم. پس در ادامه با ما همراه باشید.

۳ مورد از بهترین کاراکترهای فری فایر که با استفاده از کوین قابل خریداری می باشند

در پست قبلی در مورد آموزش بهتر کردن سرعت حرکت در فری فایر صحبت کردیم، اما در این پست می خواهیم در مورد بهترین کاراکترهای قابل خریداری در فری فایر صحبت کنیم. همان طور که می دانید این روزها Free Fire به یکی از بازی های پر طرفدار بتل رویال تبدیل شده است. به احتمال زیاد این بازی بتواند در دنیای بازی ها رکورد شکنی کند. بی شک سیستم کاراکترهای فری فایر یکی از موارد محبوب این بازی می باشد.

با این حال هر کسی پول خرید کاراکترهای فری فایر را ندارد، اما شما می توانید با استفاده از سکه های طلا این کار را کنید، ما در این پست این شخصیت ها را به شما معرفی می کنیم.

کاراکترهای قابل خریداری در فری فایر: کاراکتر Hayato

اولین مورد از کاراکترهای قابل خرید در بازی Free Fire هایاتو می باشد. می توان گفت که هایاتو بهترین شخصیت تهاجمی فری فایر می باشد، توانایی Bushido او با افزودن Armor Penetration باعث افزایش قدرت ضربه می شود. به ازای هر ده درصد اچ پی که از دست می دهید، حدود ده درصد از آسیبی که می زنید بیشتر می شود. این موضوع باعث می شود که دشمنان بی زره به نظر برسند.

در کل می توان گفت توانایی های هایاتو در بین کاراکترهای فری فایر فوق العاده است- اسنایپر ها با استفاده از این توانایی هایاتو با HP کم می توانند آسیب خوبی به دشمنان وارد کنند.

کاراکترهای قابل خریداری در فری فایر: کاراکتر Hayato

کاراکترهای قابل خریداری در Free Fire: کاراکتر Miguel

این کاراکتر دومین مورد از کاراکترهای قابل خریداری در فری فایر می باشد. توانایی Crazy Slayer کاراکتر Miguel به شما بعد از هر قتل ۸۰ ای پی می دهد. این توانایی خارق العاده است، زیرا پس از پیروزی در آن می توانید مقدار EP را که از شما کم شده است را به آرامی در طول مبارزه بازیابی کنید. این مهارت به خوبی با توانایی A124 ترکیب می شود، زیرا شما بدون نگرانی از هزینه EP می توانید آن را بارها و بارها فعال کنید. ما در پست دیگر در مورد ترکیب مهارت های کاراکترهای فری فایر صحبت کردیم که در آن جا می توانید اطلاعات خوبی کسب کنید.

به طور کلی Miguel می تواند به طور تقریبی می تواند توانایی های خوبی از خود نشان دهد. شما با افزودن K، می توانید حالت Jiujitsu را فعال کنید تا بلافاصله از آن ۸۰ ای پی استفاده کنید.

کاراکترهای قابل خریداری در فری فایر:  کاراکتر Laura

سومین مورد از کاراکترهای قابل خریداری در بازی فری فایر لورا می باشد. توانایی لورا به دقت شما ۳۰ درصد اضافی می کند. همان طور که می بینید این مزیت فوق العاده ای است، این مهارت اگر با مهارت Dead Silent رافائل ترکیب شود، بسیار عالی عمل خواهد کرد.

اگر به دنبال آموزش های بیشتری بازی فری فایر می باشید، می توانید بخش آموزش بازی سایت ایموجو را دنبال کنید.

  1. blank

    من خودم کاراکتر Miguel رو انتخاب کردم واقعاااا عالیه من که خودم خیلی دوسش دارم و دیگر هیچ .من وقتی بازی میکنم خودمو جای این کاراکترها میگزارم و خیلی هیجانی میشه بازی برام.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا