AD

بهترین ترکیب های کاراکترهای فری فایر در اکتبر ۲۰۲۰

0 1,236

وقتی شما به صورت تیمی بازی می کنید باید به دنبال ساختن تیمی هماهنگ و قوی باشید. پس برای این موضوع لازم است شما بهترین موارد از ترکیب های کاراکترهای فری فایر را بشناسید تا بتوانید در این بازی بتل رویال به خوبی عمل کنید. یک ترکیب خوب و معرکه حتما با خودش پیروزی در بر خواهد داشت. در این مقاله از سایت مجله بازی موبایل ایموجو ما سه مورد از بهترین ترکیب های کاراکترهای فری فایر در اکتبر ۲۰۲۰ را به شما آموزش خواهیم داد.

سه مورد از بهترین ترکیب های کاراکترهای فری فایر در اکتبر ۲۰۲۰

در پست قبلی معرفی شخصیت Andrew در فری فایر را انجام دادیم، اکنون نیز می خواهیم در مورد ۳ مورد از بهترین ترکیب کاراکترهای فری فایر صحبت کنیم. سیستم کاراکترهای فری فایر یکی از ابتکاری ترین قسمت های بازی است. هنگام فرود آمدن با شخصیت خود می توانید ۴ مهارت داشته باشید، البته اغلب آن ها نقش بزرگی در عملکرد شما روی زمین نخواهند داشت.

در این مقاله ما سه عدد از ترکیب کاراکترهای Free Fire را که مناسب اکتبر ۲۰۲۰ می باشند را به شما یاد می دهیم. با اضافه کردن K، Jai و Laqueta راهنمای قدیمی دیگر کار نمی کند.

بهترین ترکیب های کاراکترهای فری فایر: ترکیب ساپورترها

اولین مورد از ترکیب شخصیت های فری فایر شخصیت های بالا می باشند. حالت Jiujitsu شخصیت K با حالت Drop The Beat دیجی Alok ترکیب خوبی می باشند، وقتی شما هر دو این ها را داشته باشید کاراکتر شما در هر ثانیه ۱۰ واحد Hit در همان AOE دریافت می کند. بعد از ۱۰ ثانیه از استفاده این مهارت به احتمال زیاد همه ی تیم شما به طور کامل بهبود یافته باشد.

مهارت A124 می تواند از توانایی درمانی EP کاراکتر K استفاده کند. شما می توانید ۳ باز از مهارت Heat of Battle کاراکتر A124 در هر پاپ به صورت رایگان استفاده کنید. مهارت Kapella نیز آخرین تکه پازل می باشد، مهارت او باعث می شود هر یک از مهارت های بالا ۱۰ در صد تاثیر بیشتری داشته باشند.

ترکیب های کاراکترهای فری فایر
ترکیب های کاراکترهای فری فایر

بهترین ترکیب های کاراکترهای Free Fire: ترکیب اتکر ها یا راشر ها

دومین ترکیب کاراکترهای فری فایر، ترکیب راشر می باشد. این یک ترکیب به صورت کامل تهاجمی است، پاداش های خسارت ناشی از هایاتو و لورا به شما امکان می دهد که در بیشتر درگیری های یک به یک برنده شوید. وقتی جایزه های Wolfrahh و Luqueta نیز جمع می شوند، شخصیت شما از هر زمان دیگری خطرناک تر خواهد بود.

بهترین ترکیب های کاراکترهای فری فایر: ترکیب اسنایپر در فری فایر

سومین مورد از عالی ترین ترکیب کاراکترهای Free Fire، ترکیب اسنایپر می باشد. شما با این ترکی بدون درگیر شدن با نیرو های دشمن می توانید آن ها را بکشید. مهارت Armor Piercing هایاتو در سلاح های اسنایپر بسیار قدرتمند است، زیرا شما می توانید در HP کم باشید بدون این که نگران مردن باشید. علاوه بر این مهارت Dead Silent رافائل باعث می شود دشمن ها نتوانند مکان شما را در مینی مپ تشخیص دهند. مهارت تشخیص کلو نیز به شما کمک می کند تا یک شلیک دوم عالی داشته باشید.

شما برای ما از ترکیب های کاراکترهای فری فایر بنویسید

به نظر شما بهترین ترکیب های کاراکترهای فری فایر کدامند؟ شما می توانید هر گونه سوال خود را در مورد بازی های موبایلی با کارشناسان ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. همچنین می توانید از طریق قسمت نظرات نظرهای خود را با ما به اشتراک بگذارید. نظرات شما میتوانید به مخاطبین سایت ایموجو کمک کند تا بهترین بازخورد را از این بازی به دست بیاورند. برای دریافت تازه ترین اخبار بازی فری فایر با ما در بخش اخبار بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.