بهترین ترکیب های کاراکترهای فری فایر در اکتبر ۲۰۲۰

بهترین ترکیب های کاراکترهای فری فایر در اکتبر ۲۰۲۰

وقتی شما به صورت تیمی بازی می کنید باید به دنبال ساختن تیمی هماهنگ و قوی باشید. پس برای این موضوع لازم است شما بهترین موارد از ترکیب کاراکتر فری فایر را بشناسید تا بتوانید در این بازی بتل رویال به خوبی عمل کنید. در این مقاله از سایت مجله بازی موبایل ایموجو ما سه مورد از بهترین ترکیب های کاراکترهای فری فایر در اکتبر ۲۰۲۰ را به شما آموزش خواهیم داد.

سه مورد از بهترین ترکیب های کاراکترهای فری فایر در اکتبر ۲۰۲۰

در پست قبلی معرفی شخصیت Andrew در فری فایر را انجام دادیم، اکنون نیز می خواهیم در مورد ۳ مورد از بهترین ترکیب کاراکترهای فری فایر صحبت کنیم. سیستم کاراکترهای فری فایر یکی از ابتکاری ترین قسمت های بازی است. هنگام فرود آمدن با شخصیت خود می توانید ۴ مهارت داشته باشید، البته اغلب آن ها نقش بزرگی در عملکرد شما روی زمنی نخواهند داشت.

در این مقاله ما سه عدد از ترکیب کاراکترهای Free Fire را که مناسب اکتبر ۲۰۲۰ می باشند را به شما یاد می دهیم. با اضافی کردن K، Jai و Laqueta راهنمای قدیمی دیگر کار نمی کند.

بهترین ترکیب های کاراکترهای فری فایر: ترکیب ساپورترها

اولین مورد از ترکیب شخصیت های فری فایر شخصیت های بالا می باشند. حالت Jiujitsu شخصیت K با حالت Drop The Beat دیجی Alok ترکیب خوبی می باشند، وقتی شما هر دو این ها را داشته باشید کاراکتر شما در هر ثانیه ۱۰ واحد Hit در همان AOE دریافت می کند. بعد از ۱۰ ثانیه از استفاده این مهارت به احتمال زیاد همه ی تیم شما به طور کامل بهبود یافته باشد.

مهارت A124 می تواند از توانایی درمانی EP کاراکتر K استفاده کند. شما می توانید ۳ باز از مهارت Heat of Battle کاراکتر A124 در هر پاپ به صورت رایگان استفاده کنید. مهارت Kapella نیز آخرین تکه پازل می باشد، مهارت او باعث می شود هر یک از مهارت های بالا ۱۰ در صد تاثیر بیشتری داشته باشند.

ترکیب ساپورترها در فری فایر: Alok+ K+ Kapella+ A124

بهترین ترکیب های کاراکترهای Free Fire: ترکیب اتکر ها یا راشر ها

دومین ترکیب کاراکترهای فری فایر، ترکیب راشر می باشد. این یک ترکیب به صورت کامل تهاجمی است، پاداش های خسارت ناشی از هایاتو و لورا به شما امکان می دهد که در بیشتر درگیری های یک به یک برنده شوید. وقتی جایزه های Wolfrahh و Luqueta نیز جمع می شوند، شخصیت شما از هر زمان دیگری خطرناک تر خواهد بود.

بهترین ترکیب های کاراکترهای فری فایر: ترکیب اسنایپر در فری فایر

سومین مورد از عالی ترین ترکیب کاراکترهای Free Fire، ترکیب اسنایپر می باشد. شما با این ترکی بدون درگیر شدن با نیرو های دشمن می توانید آن ها را بکشید. مهارت Armor Piercing هایاتو در سلاح های اسنایپر بسیار قدرتمند است، زیرا شما می توانید در HP کم باشید بدون این که نگران مردن باشید. علاوه بر این مهارت Dead Silent رافائل باعث می شود دشمن ها نتوانند مکان شما را در مینی مپ تشخیص دهند. مهارت تشخیص کلو نیز به شما کمک می کند تا یک شلیک دوم عالی داشته باشید.

برای دریافت تازه ترین اخبار بازی فری فایر با ما در بخش اخبار بازی سایت ایموجو همراه باشید.

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا