آموزش بهتر کردن سرعت حرکت در بازی فری فایر

آموزش بهتر کردن سرعت حرکت در بازی فری فایر

برای به دست آوردن Booyah در فری فایر شما باید بسیار سریع عمل کنید، در این مقاله از سایت مجله بازی موبایل ایموجو ما ترفندهای بهتر کردن سرعت حرکت در فری فایر را به شما آموزش می دهیم تا بتوانید به یک بازیکن حرفه ای تبدیل شوید. البته یکی از این ترفند ها شاه کلید موفقیت در فری فایر می باشد.

در پست قبلی در مورد هر آنچه که باید درباره UAV بازی فری فایر بدانید، صحبت کردیم. در این پست می خواهیم در مورد ترفند های بهتر کردن سرعت حرکت در فری فایر صحبت کنیم. گاهی اوقات در هنگام درگیری ها سریع حرکت کردن بسیار مهم است.

ترفندهای بهتر کردن سرعت حرکت در فری فایر (Free Fire)

این موارد ترفند های سریع حرکت کردن در فری فایر می باشند:

  • از مهارت ترکیبی استفاده کنید: بازی فری فایر به بازیکن ها اجازه می دهد از ترکیب شخصیت های مختلف برای بازی کردن استفاده کنند. هر شخصیت دارای سه مهارت می باشد. سپس می توانید سه مهارت اضافی از شخصیت های دیگر اضافه کنید. شما باید مهارت The Dash of Kelly را اضافه کنید تا سریع تر حرکت کنید. با ترکیب کردن مهارت ها به سرعت رعد و برق خواهید دید.
  • فعال کردن انتخاب خود کار یکی دیگر از ترفند های بهتر کردن سرعت حرکت در فری فایر می باشد، فعال کردن ویژگی انتخاب خودکار به شما کمک می کند تا در برداشتن وسایل و لوازم صرفه جویی کنید. در بخش تنظیمات، موردی را که می خواهید به طور خودکار انتخاب کنید را فعال کنید. لوازم مورد نیاز و موارد آشنایی را که اغلب در بازی استفاده می کنید را انتخاب کنید. مواردی را که هرگز برای صرفه جویی در وقت استفاده نمی کنید را انتخاب نکنید. علاوه بر این گزینه Fast را برای سرعت ماشین انتخاب کنید.
  • علاوه بر این حساسیت دوربین را برای حرکت و چرخش سریع افزایش دهید.
  • Gun Switch: برای شلیک سریع، باید اسلحه را به جای بارگیری مجدد مهمات عوض کنید. علاوه بر این شما باید بپرید تا هنگام تعویض اسلحه از تیراندازی او جلوگیری کنید.
  • علاوه بر این، شما باید موقعیت را به سرعت تغییر دهید و هنگام هدف گیری و شلیک به حرکت ادامه دهید.
  • آخرین مورد از ترفند های بهتر کردن سرعت حرکت در Free Fire این است که خیلی سریع Gloo Wall را استفاده کنید. برای هجوم سریع نیز باید از نارنجک استفاده کنید. علاوه بر این، شما باید به سرعت بدوید و بپرید تا به دشمنان نزدیک شوید.

ترفندهای بهتر کردن سرعت حرکت در فری فایر (Free Fire)

حرف آخر برای بیشتر کردن سرعت در Free Fire

شما برای سریع بودن در فری فایر باید از تنظیمات پنجه استفاده کنید. اقدامات سریع در این بازی بسیار مهم است. همچنین این مهارت ها کلید به دست آوردن booyah در فری فایر می باشند.

برای آموزش و یادگیری ترفندهای بیشتر بازی فری فایر می توانید به بخش ترفند بازی سایت ایموجو مراجعه کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا