AD

کدهای تقلب بازی کندی کراش

0 4,805

همان‌طور که می‌دانید، امروزه بازی‌های ویدیویی بخش قابل توجهی از اوقات فراغت افراد را به خود اختصاص داده‌اند. دیگر کمتر کسی را می‌توان شناخت که حداقل یک بازی ویدیویی را بر روی تلفن همراه خود نصب نکرده باشد. در این میان بازی‌های پازلی، قسمت عظیمی را به خود اختصاص داده‌اند. به نحوی که اشخاص با سن و سال بالا نیز تمایل به انجام این قبیل بازی‌ها دارند.

بازی کندی کراش نیز یکی از این بازی‌هاست که در حال حاضر میلیون‌ها کاربر از سراسر دنیا را جذب خود کرده است. نکته‌ای که باید مورد توجه قرار گیرد آن است که، کدهای تقلب بازی کندی کراش نیز مانند بسیاری از بازی‌های دیگر، باعث می‌شود تا گیمرها، مراحل را با سرعت و آسانی بیشتری طی کنند. ما هم در این مقاله قصد داریم به معرفی این کدها بپردازیم. با ما همراه باشید.

کدهای تقلب بازی کندی کراشدرباره بازی کندی کراش

کندی کراش ساگا یا افسانه کندی کراش، یک بازی ویدیویی نک نفره است. این بازی در سال ۲۰۱۲ توسط توسعه دهنده سوئدی به نام کینگ (King)، طراحی و تولید شد. از عجایب این بازی آن است که در سال ۲۰۱۴ توانست ۹۳ میلیون کاربر را جذب خود نماید. کینگ در یک دوره سه ماهه توانست، رقم ۴۹۳ میلیون دلار از پرداخت‌های درون برنامه‌ای کسب کند.

به دلیل موفقیت چشم‌گیر بازی کندی کراش، شرکت‌های مختلف ساخت بازی، سعی کردند بازی‌های متعددی مشابه با این بازی طراحی نمایند، اما هیچ کدام در این امر موفق نبودند. بازی کندی کراش برای سکوهای فیس بوک، ادوبی فلش، IOS و اندروید ساخته شده است.

گرافیک این بازی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و بابد آبنبات‌های رنگارنگ به درستی حذف شوند. در مورد افتخارات بازی کندی کراش باید بگوییم، این بازی توانسته در بسیاری از فستیوال‌های بازی‌های دیجیتال، برنده بهترین بازی‌های کودکانه شود.

رازهای موفقیت بازی کندی کراش

به طور قطع، عوامل مختلفی وجود دارند که در موفقیت بازی کندی کراش، موثر واقع شده‌اند. در این قسمت قصد داریم به بررسی این عوامل بپردازیم.

ساده بودن بازی

کندی کراش قوانین بسیار ساده‌ای داشته و هر کسی می‌تواند به راحتی حرکات آن را یاد بگیرد. این سادگی به نحوی است که حتی برای شروع بازی هم نیازی به فکر کردن نیست و به سادگی راه خواهید افتاد. این راحتی در مقابل بازی‌های کنسولی که دکمه و کنترلرهای بسیار زیادی دارند، بسیار هیجان‌انگیز است. در واقع مغز انسان به گونه‌ای ساخته شده است که عاشق سادگی است و در مقابل از سختی و پیچیدگی تا حد امکان اجتناب می‌کند.

جذابیت بالای آبنبات‌های رنگی

شاید اگر از هر چیز دیگری غیر از آبنبات در این بازی استفاده می‌شد، نمی‌توانست به این اندازه جذاب و دوست داشتنی باشد. معمولا اکثریت افراد عاشق آبنبات هستند و شرکت سازنده این بازی به درستی با انتخاب این گزینه، توانسته است ارتباط موثری میان بازی و لذت ایجاد نماید.

رایگان بودن بازی

اثری که رایگان بودن بر ذهن انسان می‌گذارد به قدری قدرتمند است که به تنهایی می‌تواند بر جذابیت بازی بیفزاید. رایگان بودن بازی کندی کراش هم در کنار سایر عوامل، باعث شده است تا مخاطبین به سرعت جذب آن شوند.

کدهای تقلب بازی کندی کراشمحدودیت در بازی

هرچند در حالت کلی، محدود کردن بازیکن‌ها آزار دهنده بوده و ممکن است افراد را براند، اما در مورد بازی کندی کراش برعکس است. این بازی به گونه‌ای طراحی شده است که ممکن است ساعت‌ها و یا حتی یک روز گیمر را در انتظار نگه دارد. این امر نه تنها بازيکنان را خسته نکرده، بلکه به نوعی آن‌ها را تشنه بازی نگاه می‌دارد و آن‌ها حرص و ولع بیشتری برای ادامه بازی پیدا می‌کنند.

ارائه پاداش به بازيکنان

کندی کراش نیز مانند بسیاری از بازی‌های دیگر، گزینه پاداش را برای بازیکنان در نظر گرفته تا به نوعی آن‌ها را تشویق کرده و در بازی نگاه دارد. به عنوان مثال پس از پایان هر مرحله با حرکات باقی مانده تعدادی از مهره‌ها منفجر شده و جای خود را به بقیه می‌دهند. به این ترتیب امتیاز کاربر افزایش پیدا می‌کند.

معرفی کدهای تقلب بازی کندی کراش

همان‌طور که در ابتدا نیز به آن اشاره شد، کدهای تقلب یا ترفندهای بازی به گونه‌ای هستند که با به کارگیری آن‌ها بازی سرعت و سهولت بیشتری پیدا می‌کند. به عنوان مثال بازیکن با استفاده از این کدها می‌تواند مرحله‌ای که در حالت عادی نیم ساعت طول می‌کشد را در عرض ۱۵ دقیقه طی کند. این امر باعث می‌شود بازیکن هیجان بیشتری پیدا کند و بدون استرس رد کردن مراحل، آن‌ها را پشت سر بگذارد. ما در ادامه به معرفی این کدها می‌پردازیم.

فریب حرکات پیشنهادی بازی را نخورید!

به طور کلی در صورتی که در این بازی، در مدت زمانی معین حرکتی انجام ندهید، بازی حرکاتی را به شما پیشنهاد می‌دهد. این حرکات پیشنهادی کاملا تصادفی بوده و برای کمک به شما جهت بردن بازی طراحی نشده است. بنابراین بهترین راه حل آن است که به این حرکات توجه نکنید و در نهایت خودتان با فکر کردن بهترین حرکت را انتخاب کنید.

تغییر ساعت موبایل

در صورتی که می‌خواهید جان کافی در بازی داشته باشید، لازم است ساعت تلفن همراه خود را دو ساعت جلو بکشید. برای این کار لازم است به تنظیمات گوشی خود بروید و اجازه ندهید تا زمان گوشی از طریق اینترنت تنظیم شود. این عمل باعث می‌شود ۴ جان اضافی دریافت کنید و به بازی خود ادامه دهید.

خاموش کردن بوست در سطح بعدی بازی

یکی دیگر از کدهای بازی کندی کراش آن است که بوست‌هایی که در سطح قبل از آن‌ها استفاده کرده‌اید را خاموش کنید. وجود بوست‌های روشن باعث می‌شود پیشروی شما در مراحل بعدی سخت‌تر شده و مانع پیشرفت شود.

کدهای تقلب بازی کندی کراشپذیرفتن جان اضافی و سایر هدایا از دوستان

از دیگر هیجانات این بازی، باید به پذیرش هدیه‌های ارسالی از جانب دوستان اشاره کرد. نکته‌ای که در این قسمت بهتر است به آن توجه کنید این است که، بهتر است به سرعت روی گزینه قبول کلیک نکنید و آن را به زمانی موکول کنید که واقعا به آن نیاز دارید. در صورتی که در حالتی جان اضافی را از یک دوست بپذیرید که نیازی به آن ندارید، کاملا بی فایده خواهد بود.

ماهی را برای مرحله آخر نگه دارید

از دیگر کدهای تقلب بازی کندی کراش، نگهداری ماهی برای مراحل آخر است. پیشنهاد ما این است که در هر سطحی از بازی به ویژه سطح ژله‌ای، ماهی را در انتهای کار اجرا کنید. دلیل این امر نیز آن است که آبنبات‌ها به طور خودکار به دنبال ژله‌ها خواهند بود و پیشنهاد این است که آبنبات ماهی را برای سطوح ژله‌ای ذخیره کنید.

اضافه کردن زمان در یک چالش زمانی

این امر به وسیله به دست آوردن آبنبات ۵+ امکان‌پذیر است. بدین ترتیب مدت زمان بیشتری برای ادامه بازی خواهید داشت.

همچنین بخوانید: ۱۲ ترفند بازی کندی کراش که فقط حرفه‌ای‌ها بلدند

ذخیره کردن آبنبات‌ها و تقویت کننده‌ها

به طور کلی در طی روند بازی، تقویت کننده‌های رایگان متعددی در اختیار شما قرار می‌گیرد. پیشنهاد ما این است که از این تقویت کننده‌ها تنها در سطوحی استفاده کنید که واقعا نیازمند دریافت کمک هستید. این موضوع در مورد آبنبات‌های ویژه هم صادق است. توجه داشته باشید که از سطح ۷۰ به بعد همه چیز به مرور سخت‌تر می‌شود و آن وقت است که به این تقویت کننده‌ها و آبنبات‌ها نیاز پیدا می‌کنید.

وقت گذاشتن بر روی ژله‌های شفاف روی لبه

یکی دیگر از کدهای تقلب در بازی کندی کراش، وقت گذاشتن بر روی ژله‌های لبه است. از آن‌جایی که این ژله‌ها معمولا کمترین تعداد ترکیبات برای از بین بردن را دارند، بهتر است در ابتدای بازی از شرشان خلاص شوید. در این صورت روند بازی نیز شکل ساده‌تری برایتان خواهد داشت.

استفاده از آبنبات‌های پیچیده

استفاده از آبنبات‌های پیچیده، می‌تواند محدود کننده‌ها و آبنبات‌های ناخواسته بیشتری را پاک کند و در نهایت نیز امتیاز بیشتری نصیبتان نماید.

داشتن هدف و برنامه‌ریزی

داشتن هدف و برنامه‌ریزی صحیح از دیگر کدهای تقلب در بازی کندی کراش است. در واقع شما باید با شروع هر سطح، به تابلوهای راهنما دقت کرده و سخت‌ترین عامل را شناسایی کنید. سپس قبل از هر حرکت بهتر است آن را مورد هدف قرار داده و به آن حمله کرد. در بین حرکات نیز لازم است مکث کنید تا بتوانید بهترین ترکیب را شناسایی کنید.

کدهای تقلب بازی کندی کراشجمع‌بندی

در این مقاله در ابتدا مطالبی در خصوص بازی جذاب و جهانی کندی کراش و رازهای موفقیت در آن مورد بررسی قرار گرفت. اشاره شد که عوامل متعددی مانند سادگی، گرافیک بالا، رایگان بودن و مواردی از این قبیل بر موفقیت این بازی تاثیر به سزايي داشته‌اند.

در ادامه نیز کدهای تقلب بازی کندی کراش و راه‌های به کار بردن آن‌ها بیان شد، به این منظور که بازيکنان هر چه بهتر و راحت‌تر به این ترفندها دسترسی پیدا کرده و با به کار بستن آن‌ها، بتوانند مراحل بازی را به سرعت و سهولت پشت سر بگذرانند.

دانلود نسخه اندروید کندی کراش

دانلود نسخه ios کندی کراش

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.