AD

12 ترفند بازی کندی کراش که فقط حرفه‌ای‌ها بلدند

8 14,173

بازی کندی کراش در سال 2011 منتشر شد و به سرعت در سال 2012 به یکی از پنج بازی محبوب تبدیل شد. می‌توان گفت این بازی به یکی از بازی‌های اعتیادآور تبدیل شده است که همه از نوجوانان تا بزرگسالان را تحت تاثیر خود قرار داده است. گیمرهای Candy Crush به خوبی می‌دانند که این بازی چیزی بیشتر از چیدمان آبنبات‌ها کنار یکدیگر است. همچنین طیف گسترده‌ای از ترفندهای بازی کندی کراش وجود دارد که می‌توانید با انجام دادن آن‌ها امتیازات بیشتری کسب کنید. حتی امکان ترکیب‌های بیشتری از آب نبات‌ها که منجر به بدست آوردن یک آب نبات خاص می‌شود، نیز در بازی وجود دارد.

 

معرفی ۱۲ تا از ترفندهای بازی کندی کراش که هرکسی نمی‌داند!

Candy Crush بیش از یک دهه است که در صنعت بازی‌های دیجیتالی جای خود را پیدا کرده است. اما هنوز هم میان بازیکنان سراسر جهان بسیار محبوب است! اگر می‌خواهید مهارت‌های Candy Crush خود را بهبود ببخشید، تا انتهای این مطلب از ایموجو با ما همراه باشید.

 

12\12

گول حرکات پیشنهادی بازی را نخورید!

نکات بازی کندی کراش

شاید تعجب کنید اما این نکته مهم یکی از ترفندهای بازی کندی کراش است! در یک سطح از بازی اگر در مدت زمان مشخصی حرکتی انجام ندهید، بازی بر اساس روال خودش حرکتی را به شما پیشنهاد می‌دهد. لطفا به حرکات پیشنهادی بازی توجه نکنید. به دلیل آنکه معمولاً حرکت‌هایی که در روند بازی به شما پیشنهاد می‌شود، کاملاً تصادفی است. در‌واقع پیشنهاد این حرکات برای کمک به شما و انجام حرکت درست نیست. در نتیجه به نفع شماست که این پیشنهادها را نادیده بگیرید. خودتان حرکتی را پیدا کنید که فکر می‌کنید حرکت درست و مناسبی است.

12\11

تغییر ساعت برای بدست آوردن جان اضافی

ترفندهای مهم بازی candy crush

اگر می‌خواهید در بازی جان اضافی داشته باشید یکی از راه‌های میانبر آن است که ساعت گوشی موبایل خود را ۲ ساعت جلو بکشید.  این موضوع به شما این امکان را می‌دهد تا مدت بیشتری به بازی ادامه دهید. در نتیجه این شیوه کاملاً به تنظیمات گوشی شما مرتبط است. اما فقط کافیست که به تنظیمات گوشی بروید تا به طور خودکار زمان گوشی از طریق اینترنت تنظیم نشود. بدین ترتیب می‌توانید ۴ جان دیگر در بازی دریافت کنید و به راحتی به بازی ادامه دهید.

12\10

پذیرش جان اضافی و هدایای دیگر از دوستان

ترفندهای بازی کندی کراش

بخش دیگری از جذابیت‌های این بازی آن است که زمانی که بازی کندی کراش را بازی می‌کنید و می‌بینید که یکی از دوستان برای شما هدیه فرستاده است؛ اما توصیه می‌شود که روی گزینه قبول کلیک نکنید، یا حداقل فوراً این کار را انجام ندهید!

چرا که شما باید زمانی این هدایای خاص به ویژه جان اضافی را از دوستان قبول کنید که واقعاً به آن‌ها نیاز دارید. در این حالت باید قبول کرده و هدایا را ذخیره کنید. اما اگر در حالت معمول جان اضافی را از یک دوست بپذیرید که نیازی به آن ندارید، کاملاً بی‌فایده خواهد بود. بنابراین روی گزینه X کلیک کنید تا زمانی که جان‌های شما در بازی به ۲ با ۳ جان کاهش پیدا کنند. در این حالت به پذیرش جان‌های اضافی ادامه دهید.

12\9

Boosts را برای سطح بعدی خاموش کنید

ترفندهای بازی کندی کراش

یکی دیگر از ترفندهای بازی کندی کراش که هرکسی نمی‌داند این است که فراموش نکنید بوست‌هایی که در سطح قبل استفاده کردید، حتماً خاموش کنید. مخصوصاً در زمان شروع بازی امکان دارد که این موضوع از یادتان برود. چرا که اگر فراموش کنید امکان روبرو شدن با مشکلات جدی در بازی وجود دارد. به همین جهت همیشه از خاموش کردن بوست‌ها مطمئن شوید. در غیر اینصورت وجود بوست های روشن پیشروی شما را در مراحل بعدی سخت‌تر می‌کند و در نتیجه مانع پیش‌روی شما می‌شود.

12\8

ماهی را برای آخرین مرحله ذخیره کنید

ماهی در بازی کندی کراش

پیشنهاد می‌شود که آب نبات ماهی را در مراحل پایانی هر سطح بازی اجرا کنید. ترجیحاً در هر سطحی که هستید، به‌خصوص سطح ژله‌ای، از آب نبات ماهی در انتهای هر سطح استفاده کنید. چرا که آب نبات ها به طور خودکار به دنبال ژله‌های باقی‌مانده خواهند بود. بنابراین اگر ژله‌هایی که دسترسی به آن‌ها سخت باشد، باقی بماند به طور اتومات آب نبات‌ها به دنبال ژله‌ها خواهند بود. توصیه می‌شود که آب نبات ماهی را برای سطوح ژله‌ای ذخیره کنید.

12\7

شکلات خود را بشناسید

شکلات در کندی کراش

دانستن این نکته بسیار حائز اهمیت است که اگر یک تکه شکلات را در یک دور یا سطح خورده باشید، در دور بعد دوباره بازسازی نمی‌شود. این موضوع واقعاً در روند بازی شما مهم است چرا که از بازگشت دوباره و دوباره شکلات جلوگیری می‌کند.

بنابراین سعی کنید در هر دور شکلات را از بین ببرید تا در دور بعدی دوباره بازسازی نشود. مگر اینکه در مراحل بعدی بخواهید آن را بازی کنید. اما حتماً از این موضوع مطمئن شوید که یک شکلات ساز وجود دارد که باعث شود شکلات با سرعت هشدار دهنده‌ای برگردد و از نو ساخته شود.

12\6

اضافه کردن زمان در یک چالش زمانی

زمان در کندی کراش

ساده‌ترین راه برای گذراندن یک سطح زمان‌بندی‌شده این است که سعی کنید تا حد ممکن آبنبات +5 به دست آورید، بدین ترتیب مدت زمان بیشتری می‌توانید به بازی ادامه دهید. توجه داشته باشید که این نوع آب نبات‌ها به طور تصادفی پایین نمی‌آیند.  بنابراین یک راه مطمئن برای به دست آوردن زمان بیشتر در بازی وجود دارد. هر بار که حرکتی را انجام می‌دهید، آبنبات5+ کاهش می‌یابد که به نوبه خود باعث ایجاد آبشاری از 4 ترکیب یا بیشتر می‌شود. بنابراین حتماشیرینی 5+  را خرد کنید تا مطمئن شوید که آن را به تایمر خود اضافه می‌کنید.

12\5

آب نبات ها و تقویت کننده های خاص خود را ذخیره کنید

بایدها و نبایدهای بازی کندی کراش

در هنگام بازی کندی کراش، احتمالاً شاید وسوسه شوید که از تقویت کننده‌های رایگان استفاده کنید. تقویت کننده‌های درون بازی که به طور رایگان به شما داده می‌شود. اما توصیه می‌شود که از تقویت کننده‌های رایگان استفاده نکنید و  این کار را انجام ندهید. سعی کنید آنها را برای سطوح بعدی که واقعاً به کمک نیاز دارید، ذخیره کنید. همین موضوع در مورد آب نبات‌های ویژه‌ای که در یک سطح فردی دریافت می‌کنید نیز صدق می‌کند.به خصوص زمانی که از سطح 70 به بعد می‌رویم . در آن زمان است که همه چیز کاملاً سخت می‌شود. حتی با گذشت زمان مراحل بازی سخت‌تر و سخت‌تر می‌شود. بنابراین، بهتر است که تقویت کننده‌های رایگان را تا زمانی که می‌توانید ذخیره کنید!

12\4

ژله های شفاف روی لبه

ژله در بازی کندی کراش

از ترفندهای بازی کندی کراش این است که سعی کنید همیشه در هنگام از بین بردن ژله‌ها در سطح ژله‌ای به سراغ ژله‌های لبه بروید. چرا که ژله‌های روی لبه معمولاً کمترین تعداد ترکیباتی را دارند که می‌توانند آنها را از بین ببرید. در غیر اینصورت خلاص شدن از شر آنها به سخت‌ترین شکل انجام می‌شود. همیشه بین حرکات خود یک دقیقه وقت بگذارید تا ببینید آیا می‌توانید از شر این ژله‌های بیرونی، به‌ویژه گوشه‌ها یا قسمت‌های پایین، قبل از رفتن به یک هدف راحت‌تر خلاص شوید. ممکن است در ابتدا انجام این کار غیرممکن به نظر برسد، اما اگر ابتدا ژله های لبه را از بین ببرید، روند بازی در مراحل بعدی برایتان ساده‌تر خواهد شد.

12\3

چندین آبنبات پیچیده در سطح خاصی درست کنید

نکات بازی candy crush

سطوح خاصی از شما نیاز به جمع آوری تعداد مشخصی از امتیازها دارند، بنابراین زمانی که یکی از این سطوح را بازی می‌کنید، مطمئن شوید که تا آنجا که ممکن است آب نبات‌های بسته بندی شده درست کنید. این نه تنها برای شما مفید خواهد بود، بلکه می‌توانید مسدود کننده‌ها و آب نبات‌های ناخواسته بیشتری را هم پاک کنید، همچنین امتیازهای بیشتری نیز دریافت خواهید کرد.

بنابراین اساساً استفاده از این آب نبات‌های پیچیده که جمع آوری کرده‌اید به نفع خودتان است و حتی گاهی اوقات این تنها راه در موفقیت بازی کندی کراش است.

12\2

برنامه‌ریزی داشته باشید و بی‌هدف بازی نکنید

چیدمان آبنبات های حرفه ای

هر زمان که سطح جدیدی را شروع می‌کنید، حتما به تابلوهای راهنما نگاه کنید. سعی کنید سخت‌ترین عامل را در آن سطح کشف کنید. پس از آن می‌توانید قبل از هر حرکتی، به آن عامل حمله کنید. نه اینکه بدون برنامه‌ریزی و نقشه از پیش تعیین شده به سراغ آن بروید. چرا اگر بخواهید بدون برنامه‌ریزی عمل کنید،  فقط باعث می شود که شما به سرعت جان خود را از دست بدهید و شانس کمتری برای شکست دادن در آن سطح به شما می‌دهد. همچنین، حتماً بین حرکات مکث کنید تا به درستی ارزیابی کنید که کجا می‌توانید ترکیب‌های جدید و ترکیبی ایجاد کنید. مبتدی‌ها بدون در نظر گرفتن تمام گزینه‌های خود به سرعت وارد سطح می‌شوند. در صورتی که هر حرکت شما باید فکر شده باشد.

12\1

آنها ممکن است ذهن شما را درگیر کنند

ترفندهای مخفی کندی کراش

درست است که بازی محبوب Candy Crush ممکن است ذهن ما را به هم بریزد. این واقعیت کاملا وجود دارد که وقتی بمب ساعتی فعال می‌شود، شاید به شدت عصبی و نگران شویم اما فوراً کنترل بازی را از دست ندهید و نگران نباشید، چرا که بمب‌های ساعتی همیشه به دنبال شما نیستند.

یک نمونه این است که اگر یک بمب 14حرکتی دریافت کنید و فقط 11 حرکت باقی مانده باشد، واضح است که نیازی به نگرانی در مورد بمب نخواهید داشت چرا که بازی قبل از منفجر شدن تمام می‌شود. فقط به یاد داشته باشید که بدون شک بازی کندی کراش بسیار جالب و سرگرم کننده است و می‌تواند شما را ساعت‌ها سرگرم جذابیت‌های خودش کند.

 

شما از چه ترفندی در بازی کندی کراش استفاده می‌کنید؟

در این مطلب به ۱۲ ترفند جالب و جذاب پرداختیم. ترفندهای بازی کندی کراش را اگر درون بازی به کار ببرید، در پیشروی شما نقش بسیار پررنگی خواهند داشت. در نتیجه تا حد امکان تکنیک‌ها را در بازی اجرا کنید تا در نهایت بتوانید از تمامی مراحل به راحتی گذر کنید. در آخر اگر ایده جالبی درباره روند بازی کندی کراش به ذهنتان رسید، حتماً با ما به اشتراک بگذارید. ما مشتاقانه آماده شنیدن ایده‌های گیمرهای مشتاق و علاقمند به بازی محبوب کندی کراش هستیم. اگر تمایل دارید ترفندهای دیگری را با ما و دیگر خوانندگان به اشتراک بگذارید در قسمت نظرات emojo بنویسید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 نظرات
 1. حامد می گوید

  سلام بازیش کسل کننده نمیشه بعد یه تایمی ؟ انگار فقط برای انجام یه کاره ؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر خیر این بازی در هر مرحله خواسته جدیدی ازشما داره و با هر ابدیت به تعداد مراحل و ویژگی های اون اضافه میشه

 2. راد می گوید

  سلام این شکلاتای زمان دار که میاد روی صحفه مال وقتیه که کار اشتباهی انجام میدیم ؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر . خیر شکلات های زمان دار برای سخت تر شدن بازی شماست باید قبل از این که زمان اون ها به 0 برسه اون شکلات هارو از بین ببرین

 3. زهره می گوید

  سلام چیکار کنیم شکلات ساخته بشه از طریق اون سطل های شکلات ساز

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام دوست گرامی منظورتون کدوم ورژن از بازی کندی کراش هست اسمش رو به طور کامل بفرستید تا بتونیم بهتر راهنماییتون کنیم

 4. گلاره می گوید

  چرا دیگه فیلم تبلیغاتی نمیاره که بتونیم بازی رو ادامه بدیم؟؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام برنامه تغغیر ای پی استفاده کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.