AD

آیا خرید سگی به نام Merlin در بازی کالاف دیوتی وارزون پرداخت به برد است؟

1 139

کالاف دیوتی وارزون متهم است که بازیکنانش پول به برد می دهند، زیرا آخرین بتل پس پریمیوم آن، یک سگ غیرقابل کشتن را معرفی کرد که وقتی بازیکن در نزدیکی دشمن است، پارس می کند.

اوایل این هفته،Call of Duty  جزئیات پنجمین بتل پس پریمیوم Warzone و Modern Warfare 2را به اشتراک گذاشت. در کنار پیشنهادات معمولی مانند اسکین سلاح جدید، اسکین اپراتور و غیره، بتل پس همچنین یک operative جدید به نام آرتور (Arthur) را معرفی می کند که با اولین Optional Tactical Pet Companion که در این مورد سگی به نام مرلین است، به بازی می آید.

برای استارترها، آرتور و مرلین را فقط می‌توان با خرید بتل پس پریمیوم BlackCell باز کرد که قیمت آن 29.99 دلار است، به این معنی که کسانی که آن را خریداری نمی‌کنند هیچ شانسی برای باز کردن قفل اپراتور یا سگش ندارند.

اگر این زوج هیچ مزیت تاکتیکی نداشته باشند، خرید آنها مهم نیست، اما همانطور که کاربر توییتر ModernWarzone  اشاره کرد، استفاده از مرلین اثرات منحصر به فردی دارد که برخی می توانند آن را پرداخت به برد در نظر بگیرند. اگر بازیکن به مرلین و قابلیت High Alert مجهز باشد (که با داشتن این قابلیت معمولاً هنگامی که دشمن در خارج از محدوده دید شما به سمت شما نشانه می رود، صفحه نمایش می درخشد)، آنگاه مرلین به طرف دشمن پارس می کند و اساساً به بازیکن یک هشدار صوتی می دهد؛ یعنی دشمنی در این نزدیکی هست که بازیکنان نمی توانند او را ببینند.

با توجه به توئیتر به‌روزرسانی‌های Call of Duty، این هشدار صوتی متفاوت از فلاش بصری معمولی (که بازیکنان با قابلیت High Alert) است و جایگزین فلاش بصری نیست. علاوه بر این مرلین را نمی‌توان کشت (که قطعاً وقتی به آن فکر می‌کنید چیز خوبی است). رفتار مرلین با دشمنان در میدان نبرد نیز در پست وبلاگی که ورود او را اعلام می کند ذکر نشده است و فقط در یادداشت های پچ ذکر شده است.

همه این عوامل در کنار هم باعث شده است که برخی از بازیکنان آخرین اپراتور Warzone را به پرداخت به برد متهم کنند زیرا برخی فکر می کنند که هشدار صوتی مزیت بسیار زیادی است. با این حال شایان ذکر است که این قابلیت صوتی هزینه کمتری برای برد دارد و بیشتر یک تغییر مکانیکی است، زیرا سایر بازیکنان اطراف مرلین و آرتور نیز می‌توانند پارس را بشنوند.

باید ببینیم که جامعه Warzone چگونه به استفاده از مرلین ادامه می‌دهد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 نظر
  1. زهرا می گوید

    بنظرتون سی پی زمان بر اوکیه بخرم ؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.