AD

عرضه بازی Baldur’s Gate 3 در Steam Deck، طرفداران Xbox را گیج کرد

0 136

تنها چند روز بعد از عرضه رسمی بازی Baldur’s Gate 3  حضور آن در پلتفرم Steam Deck تأیید شد و به استانداردهای کیفیت Valve در این پلتفرم رسید. این خبر باعث سردرگمی و ناامیدی دارندگان Xbox شده است، زیرا آنها همچنان منتظر اخبار مربوط به پورت خود هستند.

بازی در  Steam Deck، حالتCo-op  محلی را غیرفعال می‌کند، این قابلیتی است که نسخه Xbox را از انتشار باز می‌دارد. همانطور که مدتی است می دانیم، هنگام بازی با صفحه نمایش تقسیم شده، تفاوت بسیار زیادی در کیفیت بین سری های X و S وجود دارد و مایکروسافت به استودیو بازی سازی Larian اجازه نمی دهد این ویژگی را از یک نسخه حذف کند و نسخه دیگر را حذف نکند.

با برخی تغییراتSteam Deck  می‌تواند حالت چند نفره محلی (local multiplayer) را فعال کند، اما بازیکنان این پلتفرم گفته اند که باتری آن‌ها پس از یک ساعت خالی شده است. این خیلی تعجب آور نیست، زیرا Larian قصد ندارد از این ویژگی در Deck  پشتیبانی کند.

Steam Deck حتی در تنظیمات گرافیکی پایین‌تر نیز در حدود 40 فریم بر ثانیه است. برعکس، بسیاری از نسخه‌های سری S به بازیکنان این امکان را می‌دهند که بین گرافیک با کیفیت بالاتر یا 60 فریم بر ثانیه یکی را انتخاب کنند.

 بنابراین باید منتظر بمانیم و ببینیم که این بازی روی کنسول‌های Xbox چگونه اجرا می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.