AD

چگونه در بازی rules of survival لباس بخریم؟

0 940

خرید لباس بازی rules of survival، یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های تمامی پلیر‌های این بازی است. بازی قوانین بقا مانند تمامی بازی‌های بتل رویال دیگر دارای طیف گسترده‌ای از انواع لباس‌ها و اسلحه‌ها است و خرید لباس برخلاف خرید اسلحه که باید کاملا بسته به نیاز و عملکرد باشد، بسته به سلیقه افراد است. با توجه به این موضوع، مشکلی در انتخاب لباس وجود ندارد و هر کسی به اندازه بودجه خود و بر اساس سلیقه خود می‌تواند لباس‌ها را تهیه کند؛ اما موضوع اصلی چگونگی خرید لباس‌ها است! معمولا افراد برای خرید لباس‌ها در بازی rules of survival سردرگم می‌شوند و از همین رو در ادامه این نوشته از ایموجو قصد داریم به بررسی روش‌های خرید لباس در بازی rules of survival بپردازیم؛ پس تا انتها با ما همراه باشید.

 

خرید لباس بازی rules of survival چه اهمیتی دارد؟

روش خرید لباس بازی rules of survival

پیش از بررسی روش‌های خرید بازی در rules of survival، بهتر است بررسی کنیم که اصلا خرید لباس در این بازی چه اهمیتی دارد؟ همانطور که پیشتر گفته شد، خرید لباس در این بازی تنها وابسته به سلیقه افراد است و از همین رو می‌توان نتیجه گرفت که لباس‌ها نقش خاصی از نظر فنی در بازی ندارند! لباس‌ها نمی‌توانند کمک کنند که شما بهتر تیر اندازی کنید یا کمتر تیر بخورید؛ بلکه تنها پوششی برای کاراکتر شما هستند و بس. البته به عقیده برخی اینکه کاراکتر در بازی لباسی زیبا به تن داشته باشد منجر به روحیه گرفتن پلیر می‌شود اما به هر جهت نباید از لباس‌ها انتظار کار خاصی داشته باشید.

بنابراین، سخت نگیرید و هر لباسی را که دوست دارید انتخاب کنید؛ بابت قضاوت شدن هم نگران نباشید چرا که پلیرهای این بازی به قدری حواسشان به زد و خورد‌ها است که خیلی به لباس‌های کاراکتر شما دقت نمی‌کنند و حتی اگر هم دقت کنند، تنها سلیقه شما اهمیت دارد و نه هیچ چیز دیگر. حال برویم سراغ اینکه چگونه باید برای خرید لباس بازی rules of survival اقدام کرد.

 

خرید لباس بازی rules of survival از طریق طلا و امتیاز

بازی rules of survival همانند هر بازی بتل رویال دیگری دارای پاداش‌هایی است که از طریق امتیاز یا پول درون برنامه پرداخت می‌شوند. کسب امتیاز و طلا در بازی rules of survival از طریق شرکت در ماموریت‌های مختلف و کسب رتبه در بتل رویال ممکن است. البته در این بین ممکن است روش‌های فرعی‌ای نیز وجود داشته باشند که به علت مفصل بودن این موضوع بیشتر به آن نخواهیم؛ پرداخت تنها لازم به ذکر است که کسب امتیاز در بازی rules of survival به این راحتی‌ها نیست چرا که رقابت‌های این بازی در سطح بالایی برگزار می‌شوند و در مقابل، شما هم باید در سطح بالایی بازی کنید.

این روش چند مشکل بزرگ دارد؛ اول اینکه بسیار زمان‌بر است. همانطور که گفته شد، کسب امتیاز برای خرید لباس بازی rules of survival به این سادگی‌ها نبوده و حتی اگر هم به صورت حرفه‌ای بازی کنید، باز هم مدت زیادی طول می‌کشد تا بتوانید لباس مورد علاقه خود را تهیه کنید. مورد دوم اینکه بعضی از لباس‌های بازی از طریق سکه و امتیازات درون بازی قابل خریداری نیستند و تنها باید از طریق پرداخت درون برنامه این لباس‌ها را آزاد کنید. البته در صورتی‌که حساسیت خیلی زیادی بر روی لباس‌های کاراکتر خود نداشته باشید، در بین لباس‌هایی که به صورت امتیازی ارائه می‌شوند گزینه‌های مناسبی وجود دارند اما در صورتی‌که بر روی لباس حساسیت دارید، در ادامه روش دیگری برای شما پیشنهاد شده است.

 

خرید لباس بازی rules of survival از طریق جم

خرید لباس بازی rules of survival از طریق جم

اگر دوست دارید تا لباس‌های خاص به تن داشته باشید، به نحوی که بقیه شما را بشناسند و بتوانید از این راه خطرناک بودن خود را نشان دهید، می‌توانید از طریق خرید لباس بازی rules of survival با جم اقدام کنید. جم‌های بازی rules of survival از طریق منابعی قابل دسترسی هستند اما بهترین راه خرید جم از طریق پرداخت مستقیم و پرداخت بهای لباس مورد نظر شما است. در این روش هیچ‌گونه محدودیتی برای خرید لباس وجود ندارد. جدا از این موضوع، لباس‌ها به صورت دوره‌ای دچار تغییراتی می‌شوند که می‌توانید در صورت تمایل ست لباس خود را نیز متناسب با این امر تغییر دهید.

لازم به ذکر است که خرید جم rules of survival تنها از طریق پرداخت دلاری امکان‌پذیر است که متاسفانه به واسطه تحریم‌های بانکی در کشور ما امکان این امر وجود ندارد و به همین واسطه نیاز است برای این کار از طریق سایت‌های واسطه‌های معتبر ایرانی مثل ایران موجو اقدام به خرید الماس بازی rules of survival کنید.

 

آیا هک بازی rules of survival برای تهیه لباس وجود دارد؟

متاسفانه در بسیاری از سایت‌های حوزه گیم در رابطه با انواع هک‌ها برای دریافت جم و خرید لباس و سایر موارد اینچنینی صحبت می‌شود. با وجود اینکه این موضوع را بعید می‌دانم، اما حتی در صورتی‌که چنین چیزی امکان‌پذیر بود توصیه می‌شود ابدا از آن استفاده نکنید چرا که در نهایت اکانت شما شناسایی و بن شده و از طرف دیگر ممکن است اپلیکیشن‌هایی با اهداف سودجویانه در رابطه با هک هر بازی به شما ارائه شوند و امنیت اطلاعات شما را به خطر بیندازند.

جدا از این موضوع، حتی در صورتی‌که هک برای خرید لباس بازی rules of survival واقعی و امن هم باشد، باز هم این کار از نظر اخلاقی ابدا کار درستی نیست و به هر حال بهتر است در چارچوب قوانین بازی و اخلاق حرفه‌ای به فعالیت ادامه دهید.

 

جمع بندی

در تمامی بازی‌های بتل رویال، لباس از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است و برای برخی، حتی از اسلحه نیز اهمیت بیشتری دارد. از طرفی خود بازی rules of survival نیز به لباس‌ها اهمیت داده و آیتم‌های جذاب و ویژه‌ای را برای طرفداران لباس‌های خاص در بازی‌های در نظر گرفته شده است. همچنین راه‌های مختلفی نیز برای خرید لباس بازی rules of survival وجود دارند که همین موضوع برخی از مواقع باعث سردرگمی افراد می‌شد. به عنوان مثال ممکن بود فردی برای تهیه یک لباس به جمع‌آوری امتیاز بپردازد غافل از اینکه آن لباس اصلا با امتیاز قابل خرید نیست و سایر موارد اینچنینی. با توجه به این موضوع، ما در این نوشته از emojo تلاش کردیم تا تمام روش‌های خرید لباس بازی rules of survival را با شما در میان بگذاریم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.