AD

ترفندهای بازی شادو فایت 3 برای پیروزی در مبارزات

0 4,106

ترفندهای بازی شادو فایت 3 می‌توانند منجی شما در مسابقات سخت و نفس‌گیر باشند! بازی شادو فایت 3 را بسیاری از افراد بهترین بازی مبارزه‌ای دنیا در سبک (rpg) می‌دانند؛ داستان این بازی مفصل است و در این نوشته ابدا قصد پرداختن به آن را نداریم اما به صورت کلی باید بدانید که در این بازی، کاراکتر مورد علاقه شما در یک مبارزه بی‌رحمانه قرار گرفته که تمامی حریفان، کمر به قتل او بسته‌اند و وظیفه شما است که این اجازه را ندهید.

این بازی داری نکات خیلی زیاد و پیچیده‌ای نیست اما ترفندهایی وجود دارند که رعایت کردن آنها می‌تواند در پیروزی در رقابت‌ها کمک زیادی به شما بکند. اگر می‌خواهید از این ترفند‌ها با خبر شوید، تا انتهای این نوشته از ایموجو همراه ما باشید.

 

ترفندهای بازی شادو فایت 3 و اهمیت تمرین

شاید نتوان نام تمرین کردن را ترفند گذاشت چرا که این موضوع راه پیروزی در هر بازی‌ای است. در شادو فایت 3، کاراکتر شما نیاز به بهبود و تکامل دارد که این موضوع به جز از طریق تمرین و دوئل کردن امکان‌پذیر نیست؛ باید خود را همواره در شرایط مبارزات سخت قرار دهید تا ریزترین جزئیات در مبارزات برای شما روشن شوند. به عقیده من چیزی که حتی از ترفندهای بازی شادو فایت 3 هم اهمیت بیشتری داشته باشد، این است که در این بازی شما نباید به عنوان یک گیمر ظاهر شوید! بلکه نیاز است تا مهارت‌های خود را به عنوان یک جنگجو تقویت کنید و مانند یک جنگجوی بی‌رحم و ماهر فکر کنید و این از راز های بازی شادو فایت 3 محسوب می‌شود.

برای این موضوع می‌توانید از مود تمرینی بازی استفاده کنید و همچنین با دوئل کردن‌ها امکان ارتقای شخصیت و تهیه ابزارهای جدید وجود دارد.

 

بیشتر بخوانید : نقد و بررسی بازی shadow fight 3

 

حرکات ترکیبی را یاد بگیرید

حرکات ترکیبی و نمایشی در بازی شادو فایت 3

در بازی‌های این سبکی، حرکات ترکیبی می‌توانند عملکردی عالی‌ای را برای شما به ارمغان بیاورند! برای اینکه تعداد بیشتری از این حرکات در اختیار داشته باشید، می‌توانید برای باز کردن کارت‌های مهارت اقدام کنید. حرکات ترکیبی و نمایشی در بازی شادو فایت 3 بسیار گسترده‌اند و معرفی آنها در این نوشته نمی‌گنجد اما با قدری تمرین و تکرار می‌توانید به این گزینه از ترفند‌های بازی شادو فایت 3 مسلط شده و تبدیل به بلای جان دشمنان خود شوید. لازم به ذکر است که با استفاده از حرکات ترکیبی می‌توانید پاداش بیشتری از نابود کردن حریف خود کسب کنید.

 

زمان‌بندی داشته باشید

شاید با خود فکر کنید که در بازی‌هایی مانند شادو فایت، تنها باید مشت و لگد پرت کنید و هر کس که بیشتر این کار را کرد برنده است؛ اما کاملا در اشتباه هستید! در این بازی آنچه که بیشتر از همه اهمیت دارد و شاید گفت مهم‌ترین گزینه از ترفند‌های بازی شادو فایت 3 است، زمان‌بندی برای اجرای حرکات است! چه برای حرکات ترکیبی که پیش‌تر صحبتش را کردیم و چه برای ضربات عادی، باید زمان درستی را انتخاب کنید و نباید بی‌برنامه مشت و لگد پرت کنید! این کار تنها تمرکز شما را از بین برده و باعث می‌شود آسیب‌پذیر شوید. باید تک تک حرکات دشمن را مد نظر داشته باشید تا بتوانید در بهترین حالت ممکن ضربات خود را وارد کنید.

 

انرژی شادو را حفظ کنید

حفظ انرژی شادو در مبارزه

در بازی شادو فایت 3، در زیر نوار سلامتی یک نوار دیگر وجود دارد که مربوط به انرژی شادو است. زمانی که این نوار پر شود، می‌توانید با فعال کردن حالت سایه ضربات قدرتمند‌تر و مرگ‌بارتری به دشمن خود وارد کنید اما شدیدا توصیه می‌کنیم که این انرژی را تا دور دوم حفظ کنید و در استفاده از آن عجول نباشید. این از مهم‌ترین ترفند‌های بازی شادو فایت 3 است که بتوانید انرژی شادو را به خوبی مدیریت کرده و در زمان درست از آن استفاده کنید.

 

بایستید و تماشا کنید!

ایستادن استراتژیک، یکی از بهترین ترفند‌های بازی شادو فایت 3 برای جلوگیری از آسیب است. ایستادن و حرکت نکردن می‌تواند ضربه‌های حریف را خنثی کند. البته شاید در ابتدا وسوسه شوید که با انجام حرکاتی حملات حریف را خنثی کنید اما برخی مواقع بهترین کار همان ایستادن است. لازم به ذکر است که نباید به این کار اعتیاد پیدا کنید و تنها برخی مواقع باید از این ترفند استفاده کنید.

 

غیر قابل پیش‌‎بینی باشید

بسیاری از پلیر‌های این بازی عادت دارند تا یک حرکت را اسپم کنند با این بهانه که شگردشان است! در این صورت برای حریف شما کاری ندارد که حرکات شما را پیش‌بینی کرده و خنثی کند. نمی‌گویم که بی‌نظم مبارزه کنید اما اجازه ندهید الگوریتم مبارزه شما آنقدر واضح باشد که دشمن به سادگی آن را درک کند. ساده‌ترین گزینه از ترفند‌های بازی شادو فایت 3 این است که از جایی به حریف ضربه بزنید که انتظارش را نداشته باشد. تنها چیزی که می‌تواند در بازی شادو فایت بدتر از اعتیاد به حرکات باشد، اعتیاد به تجهیزات و سلاح‌ها است! اینکه بتوانید با انواعی از سلاح‌ها به خوبی کار کنید خوب است اما ابدا نباید متکی به اسلحه‌های خاص باشید. یکی از راز های بازی شادو فایت این است که سعی کنید کار کردن با سلاح‌های مختلف و متفاوت از هم را یاد بگیرید تا در مبارزات بتوانید غیرقابل پیش‌بینی ظاهر شده و دشمنان خود را از میان بردارید.

 

حرکات حریف را آنالیز کنید

مبارزه در بازی شادو فایت 3

در مورد اینکه اسپم کردن حرکات کار نادرستی است صحبت شد اما جالب است بدانید که این کار شگرد بیشتر پلیرهای شادو فایت است! از بهترین ترفند‌های بازی شادو فایت 3 این است که در مواجهه با چنین رقیبانی، حرکاتش را با دقت بررسی کرده و با آنالیز و پیش‌بینی حرکات بعدی، به او ضربه بزنید و یا در مقابلش ضرباتش دفاع کنید. این کار می‌تواند بیشتر از آنچه که فکر می‌کنید موثر باشد و دشمنانتان را زمین گیر کند.

 

دفاع کردن را یاد بگیرید

اما آخرین گزینه از ترفند‌های بازی شادو فایت 3 که قصد بررسی آن را داریم اهمیت دفاع کردن است. چه حمله و چه دفاع، زمان خاص خود را دارند و با توجه به اینکه در شادو فایت بیشتر در حال حمله هستید، ممکن است اهمیت و زمان دفاع را از یاد ببرید. منظور این نیست که دائما در لاک دفاعی باشید اما در برخی مواقع واقعا نیاز است تا از حملات بی‌هدف دست برداشته و دفاع کنید تا موقعیت مناسب برای حمله به وجود بیاید و این امر میسر نمی‌شود مگر با تمرین و تکرار!

 

کلام آخر

ترفند‌های بازی شادو فایت 3، محدود اما بسیار کارساز هستند. نکاتی که می‌توانند شما را در بازی شادو فایت به یک قهرمان تبدیل کنند، هیچ ربطی به کارت و امتیاز نداشته و تنها رعایت یک‌سری اصول جزئی در مبارزات شما هستند که شاید در ابتدا آنها را بی‌اهمیت بشمارید اما با استفاده از آنها قطعا به نتایج شگفت‌انگیزی خواهید رسید. ما در این نوشته تمام تلاش خود را به کار بستیم تا بهترین ترفندهای بازی شادو فایت 3 را با شما در میان بگذاریم و در صورتی‌که شما گزینه‌های بیشتری را می‌شناسید، حتما در قسمت کامنت‌های emojo مطرح کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.