AD

ساخت ماشین پرنده بدون نیاز به باتری توسط بازیکنان بازی Tears Of The Kingdom

0 162

تمرکز بازی افسانه زلدا: اشک پادشاهی (The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom) بر ساخت و ساز، باعث ایجاد جامعه ای از مهندسان متعهد شده است که به طور خستگی ناپذیر تلاش می کنند تا با وسایل نقلیه خنده دار خود از یکدیگر پیشی بگیرند. به عنوان مثال، یک بازیکن یک زیردریایی ساخته بود و بازیکنی دیگر موفق شده بود دوئلBeyblade (فرفره انفجاری) را راه اندازی کند. یکی از بازیکنان نیز ادعا کرده است که اولین “هواپیما دائمی واقعی” بازی را ساخته است.

ماشین-پرنده-در-بازی-Tears-Of-The-Kingdom

شخصی که پشت این اختراع قرار دارد، u/LunisequiouS است، که نمایشی را با Subreddit HyruleEngineering به اشتراک گذاشته است. به گفته مخترع، این اولین هواپیمای قابل مانور است که برای عملکرد به باتری نیاز ندارد و همچنین پس از مدت زمان معینی در هوا ناپدید نمی شود. برای کسانی که اطلاع ندارند باید توضیح داد که تقریباً همه دستگاه‌های قبیله Zonai پس از استفاده طولانی مدت ناپدید می‌شوند. اما این هواپیما بدون توجه به مدت زمانی که کاراکتر Link در اطراف Hyrule پرواز کرده است، باز هم می‌ماند.

همچنین ادعا شده است که این دستگاه کاملاً توسط خود Link تغذیه می‌شود، هنگامی که Link فرمان را می گیرد، فعال می شود و زمانی که آن را رها می کند خاموش می شود؛ همه اینها به لطف یک “موتور برق نامحدود” است که ظاهراً آزمایش و تحقیق بر روی آن روزها به طول انجامیده است.

u/LunisequiouS و تیمش هنوز کاملاً آماده نیستند که به طرفداران این بازی نشان دهند چگونه این قابلیت را برای خود راه اندازی کنند، اما قول داده اند که به زودی راهنمای ساخت دستگاه و موتور برق نامحدود را منتشر کنند.

جدیدترین اخبار روز دنیای بازی در رسانه ایموجو

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.