AD

قوی‌ ترین شمشیرهای بازی الدن رینگ کدامند؟

16 5,363

شمشیرهای بازی الدن رینگ مهیج‌ترین سلاح‌های درون برنامه‌ای این بازی پرطرفدار هستند. این موضوع که شما بتوانید از کدام شمشیرهای الدن رینگ استفاده کنید تفاوت‌های زیادی را در روند ماجرای بازی ایجاد می‌کند. قاعدتاً هرچقدر که سلاح‌ها و امکانات شما پیشرفته‌تر باشد، قدرت و توانایی‌هایتان در روند اجرای بازی بیشتر خواهد بود. البته شاید آنقدر حرفه‌ای باشید که بتوانید تمامی باس‌ها را حتی با یک چوب دستی شکست دهید! اما احتمال این موضوع بسیار کم است. در‌واقع می‌توان این چنین بیان کرد که برگ برنده شما همان استفاده از اسلحه‌های ضربتی و شمشیرها در نقشه الدن رینگ است تا شما را از وضعیت باخت نجات می‌دهد.

در ادامه با ما همراه شوید تا با جزئیات بیشتری درباره قوی‌ ترین شمشیرهای الدن رینگ آشنا شوید.

 

بهترین و قوی‌ ترین شمشیر های بازی الدن رینگ کدامند؟

در این بخش به توضیح ضربتی‌ترین اسلحه‌ها و قوی‌ ترین شمشیرهای الدن رینگ می‌پردازیم. ناگفته نماند که برخورداری از هر یک اسلحه‌ها در بازی، شما را صدها قدم به جلو می‌برد.

 

شمشیر Dark Moon Greatsword

شمشیر Dark Moon Greatsword

یکی از قوی‌ترین و مهیج‌ترین اسلحه‌هایی که می‌توانید با آن تمامی موانع سر راهتان را کنار بزنیدDark Moon Greatsword است.  به لطف به روز رسانی‌های انجام شده روی این شمشیر، این سلاح قابلیت‌های بسیاری پیدا کرده است. می‌توان گفت این شمشیر به معنای واقعی جادو می‌کند. حتی جلوه‌های خاصی از نمایش جادویی‌اش را به سوی دشمنان پرتاب می‌کند که بسیار چشمگیر است. آسیب رساندن بیشتر به دشمنان، با استفاده از شمشیرهای بازی الدن رینگ، بدون شک ماندگاری و پیروزی شما را در بازی تثبیت می‌کند.

 

شمشیر Bloodhound’s Fang

شمشیر Bloodhound’s Fang

از جمله قوی‌ترین شمشیرهای بازی الدن رینگ می‌توان به شمشیر برنده Bloodhound’s Fang اشاره کرد. شمشیری که تیزی و برندگی آن تمامی دشمنان و موانع را ضربتی از بین می‌برد. فرم خاص شمشیر، بسیار جالب و کمیاب است. اگرچه به روز رسانی‌های جدیدی روی این اسلحه سرد لحاظ شده است. اما قبل از آن هم از قدرت چشمگیری برخوردار بود. با برخورداری از این سلاح قوی نه تنها چابک‌تر عمل می‌کنید، بلکه از عهده بسیاری از حملات سنگین نیز بر خواهید آمد. ناگفته نماند که این شمشیر هنوز برای تاثیرگذاری بخش چند نفره آماده نیست و تعادل بازی را به هم می‌زند. اما همچنان به عنوان یکی از قوی‌ ترین شمشیرهای الدن رینگ شناخته شده است.

 

شمشیر Omen Cleaver

شمشیر Omen Cleaver

از دیگر محبوب‌ترین سلاح‌های به روز رسانی شده، شمشیر بلند و در عین حال تیز Omen Cleaver است. با توجه به آنکه شمشیرهای جذاب بسیاری در روند بازی وجود دارند، اما سادگی ظاهری این اسلحه سبب شده تا اغلب گیمرها این شمشیر را برای مبارزه‌هایشان انتخاب کنند. این شمشیر به عنوان بهترین و قوی‌ ترین شمشیرهای الدن رینگ شناخته شده است. گیمرها می‌توانند این سلاح را با طیف متنوعی از Ashes of War  به راحتی مجهز کنند. در نتیجه اگر به دنبال یک سلاح ساده اما بسیار قدرتمند هستید، می‌توانید آن را در اولویت انتخاب‌هایتان قرار دهید.

 

حتما بخوانید : 10 تا از بهترین گان های کالاف دیوتی وارزون 2 را بشناسید

 

شمشیر Vyke’s War

شمشیر Vyke’s War

این شمشیر بیشتر حالت نیزه مانند را دارد. در‌واقع شما می‌توانید از نیزه Vyke’s War برای حمله به دشمنان و یا پرتاب آن به سوی پناهگاه دشمن استفاده کنید. معمولاً گیمرهای حرفه‌ای در نبردهای pvp از این نوع نیزه برای دفاع و یا حمله استفاده می‌کنند. شاید براتان جالب باشد اما بهتره که بدانید این سلاح قابلیت ویژه انفجار را هم داراست. یعنی هر لحظه که از کارایی سلاح خسته شدید می‌توانید از قابلیت ویرانگر آن استفاده کنید. گفتنی است که این اسلحه که به عنوان یکی از قوی‌ ترین شمشیرهای الدن رینگ شناخته شده است، برای شروع بخش آنلاین بسیار مناسب است.

 

تبر سهمگین  Executioner’s Greataxe

تبر Executioner’s Greataxe

تبر از این خشمناک‌تر و قدرتمندتر در بازی الدن رینگ وجود ندارد! اما توجه داشته باشید که نمی‌توانید این تبر را به راحتی به دست آورید. یعنی این تبر تنها از طریق برخی از دشمنان به دست شما می‌افتد و کمتر دشمنی این سلاح را به زمین می‌اندازد. در نتیجه به دست آوردن این اسلحه در میان سایر شمشیرهای الدن رینگ دشوارتر است. شاید حتی ساعت‌ها دست یابی به این اسلحه قدرتمند طول بکشد اما ارزش آن را دارد که با این اسلحه به جنگ با دشمنان بروید. این تیر دقیقاً مانند شمشیر Omen Cleaver آسیب زیادی به دشمن وارد کرده به طوری که او را به حالت مرگ می‌برد. علاوه بر آن شما می‌توانید این سلاح را با فهرست گسترده‌ای از Ashes of War  مجهز کنید.

 

گرز تیغ‌دار Great Stars

گرز تیغ‌دار Great Stars

اگر به دنبال یک سلاح قدرتمند و کمی سنگین هستید، گرز Great Stars را انتخاب کنید. با استفاده از این گرز، ضربات شما به هیچ عنوان خطا نمی‌رود. در‌واقع محال است که با این گرز سنگین به جنگ دشمنان بروید و پیروز نشوید. تمامی ضربات شما با این سلاح موفقیت آمیز خواهد بود. علاوه بر آن این سلاح را نیز می‌توانید مانند سایر شمشیرهای بازی الدن رینگ با  Ashes of War مجهز کنید. با توجه به آپدیت‌های جدید روی این اسلحه، امکان دستیابی به دو مدل از این سلاح برایتان امکان‌پذیر شده است. البته برای دستیابی به گرز دوم باید یکی از شخصیت‌های جدید را خلع سلاح کنید. اما در هر صورت با توجه به تلاش‌های شما، دستیابی به گرز دوم ارزشش را دارد. در نتیجه با استفاده همزمان از دو سلاح قدرتمند، قاعدتاً توانایی‌ها و مهارت‌های شما نیز در بازی افزایش پیدا می‌کند.

 

طلسم جادویی Blue Dancer Charm

طلسم جادویی Blue Dancer Charm

از دیگر سلاح‌های سردی که می‌توان در میان شمشیرهای بازی الدن رینگ نام برد، طلسم جادویی است. با استفاده از این طلسم قادر خواهید بود تا با برخورداری از تجهیزات سبک، مسافت بسیار زیادی را غلط بزنید. البته مسافت این غلط خوردن به درستی مشخص نشده اما گیمرها متوجه شدند که طی کردن این مسافت با این شیوه خارق‌العاده است. در‌واقع همانطور که از نامش پیداست، وجود این طلسم سبب می‌شود تا نیمی از دشواری‌های بازی برای پیشروی تان ساده‌تر و هموار تر شود.

 

قوی‌ ترین شمشیرهای الدن رینگ از نظر شما کدامند؟

همانطور که توضیح داده شد شمشیرهای بازی الدن رینگ در فرایند بازی، برگ برنده شماست. چابکی، سرعت عمل، واکنش‌های تند و تیز با استفاده از طیف متنوعی از اسلحه‌ها، بُرد شما را قطعی می‌کند. در غیر اینصورت باید توانایی جا خالی دادن‌های تند و سریع را در برابر ضربات سنگین پی در پی دشمنان داشته باشید. اگر لذت استفاده از انواع شمشیرهای بازی الدن رینگ را تجربه کردید حتماً نظرات خود را با ما در میان بگذارید. تیم emojo آماده شنیدن تجربه‌ها و نظرات شماست.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 نظرات
 1. کمال امجدی می گوید

  چه جوری تو بازی ELDEN RING وارد Roundtable Hold شم؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام. یکی از مناطق اصلی بازی است که باید آن را باز کنید تا به اسرار مختلف بازی دسترسی پیدا کنید. در مطلب پیش رو چگونگی باز کردن این مکان در بازی ELDEN RING و همینطور اسرار آن و سودهایی که این مکان برایتان محیا می‌کند را برایتان بازگو کرده‌ایم.

 2. زهرا چاری می گوید

  سلام وقت بخیر در بازی ELDEN RING در ابتدا به کدام سمت بروم؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام. نزدیک هر Site of Grace حاله‌ای نورانی می‌بیند که به سمتی کشیده می‌شود که شما را به سمت محل‌های اصلی بازی راهنمایی می‌کند.

 3. جیران می گوید

  سلام دوستان تو بازی ELDEN RING چه جوری اسب رو بدست بیاریم ؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام. با ملاقات Melina او به شما Spectral Steed Whistle را می‌دهد با استفاده از آن می‌توانید از اسب برای گشت زنی در محیط استفاده کنید که بسیار بدردتان می‌خورد. یادتان باشد اسب دو پرشه دارد و می‌توانید برای رسیدن به برخی مناطق از آن استفاده کنید. آیتم را در Inventory شما قرار دارد و می‌توانید در بخش Quick Item آن را قرار دهید.

 4. سجاد می گوید

  سلام دوستان تو بازی ELDEN RING چه جوری اسب رو بدست بیاریم ؟

  1. ادمین سایت می گوید

   با ملاقات Melina او به شما Spectral Steed Whistle را می‌دهد با استفاده از آن می‌توانید از اسب برای گشت زنی در محیط استفاده کنید که بسیار بدردتان می‌خورد. یادتان باشد اسب دو پرشه دارد و می‌توانید برای رسیدن به برخی مناطق از آن استفاده کنید. آیتم را در Inventory شما قرار دارد و می‌توانید در بخش Quick Item آن را قرار دهید.

 5. همایون می گوید

  سلام خسته نباشین چه جوری در بازی ELDEN RING دید کلی نسبت به هر منطقه داشته باشم؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام. بازی به شما نمی‌گوید، اما در هر منطقه یک تلسکوپ وجود دارد که می‌توانید نقشه هوایی آن منطقه را بررسی کنید تا بهتر به نقاطی که دوست دارید سفر کرده و آن مکان‌ها را بررسی کنید تا اسرار بیشتری در بازی کشف کنید. مثلا در نقشه اول یعنی منطقه Limgrave شما می‌توانید این تلسکوپ را در نقشه بالا پیدا کنید. دقیقا چنین شکلی در مناطق دیگر نیز وجود دارد پس به آنها توجه کنید و به سراغشان بروید.

 6. لکزانیا می گوید

  سلام دوستان یه سوال داشتم نقشه اولیه بازی ELDEN RING رو چه جوری باز کنم ؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام. در ابتدا هیچ کجای نقشه مشخص نیست باید نقشه‌ها را در محیط پیدا کنید تا باز شوند. می‌توانید نقشه اولیه را در محلی که در عکس‌های بالا مشخص شده است پیدا کنید.

 7. مریم حسین پور می گوید

  سلام خسته نباشید در بازی ELDEN RING چگونه بخش Item Crafting را فعال کنیم؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام. در ابتدا، به محلی که در نقشه بالا مشخص است بروید و با سیصد Rune از مردی که کنار آتش نشسته آیتم Crafting Kit را بخرید. حالا می‌توانید به بخش Item Crafting دسترسی پیدا کنید و آیتم‌های مختلف مورد نیاز را در آنجا تهیه کنید. مخصوصا تیر برای کمان که بسیار برایتان در طول بازی کاربردی است.بعدا می‌توانید با خرید آیتم‌هایی Cookbook از تاجر(همان تاجر قبلی)، ابزارهای بیشتری در بخش Crafting بسازید. (عکس بالا) همینطور در سراسر نقشه و تاجرهای مختلف می‌توانید Cookbook‌های مختلفی پیدا کنید که توانایی ساخت وسایل بیشتری در بخش Crafting بازی برایتان محیا می‌کند.

 8. قوی دل می گوید

  سلام وقتتون بخیر آیا باس اولیه قبل از بخش آموزشی را می‌توانید شکست دهید؟

  1. ادمین سایت می گوید

   درود. بله این باس را نیز می‌توانید شکست دهید. هرچند بسیار سخت است و بدون فلاسک تنها با یکی دو ضرب کشته می‌شوید. بهترین روش استفاده از تیرکمان و تیرهای آتشین کلاس سامورایی است. فاصله را حفظ کنید و از دور به باس شلیک کنید تا کشته شود. اگر بتوانید باس را در نبرد شکست دهید، سلاح‌های او را به عنوان جایزه ویژه دریافت خواهید کرد. شمشیر قدرتمند the Ornamental Straight Sword و Golden Beast Crest Shield، که یکی از قوی‌ترین سپرهای بزرگ در کل بازی را بدست خواهید آورد. او همچنین 3200 Rune به شما می‌دهد. (هرچند اگر او را نکشتید نگران نباشید بعدا پورتالی پیدا خواهید کرد که به آن بخش از بازی شما را می‌برد!) (روش رسیدن دوباره به این بخش برای مبارزه با باس)

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.