AD

10 تا از بهترین گان های کالاف دیوتی وارزون 2

0 2,887

اگر شما هم کالاف باز باشید احتمال خیلی زیاد بدنبال بهترین گان های کالاف دیوتی وارزون 2 هستید. بازی کالاف دیوتی از زمان انتشار خود توانسته بازیکنان زیادی را جذب خود کند. به همین دلیل طرفداران این بازی مدت‌ها در انتظار انتشار نسخه سری محبوب کال آف دیوتی وارزون 2 بودند که در چند روز اخیر منتشر شد.

در این بازی ما با نقشه جدیدی مواجه می‌شویم. این نقشه‌ی گسترده برای سیستم‌ها و مکانیک‌های جدید طراحی شده است.برای آشنایی و تسلط بیشتر بر روی این بازی نیاز است تا اطلاعات لازم را در ارتباط با گان‌های آن کسب نمایید. به همین دلیل قصد داریم به معرفی 10 تا از برترین و گان های کالاف دیوتی وارزون 2;بپردازیم.

آشنایی با بازی کالاف دیوتی وارزون 2

مکانی که جریان بازی در آن رخ می‌دهد، مزرعه است. همچنین در این بازی ویژگی‌ loadout با تغییراتی وجود دارد. از طرفی بعد از مرگ هر بازیکن اسلحه او دراپ شده و در دسترس بازیکنان دیگر قرار می‌گیرد. از جذابیت‌های وارزون 2 می‌توان به شنیدن صدای دشمن کشته شده اشاره کرد که از دست قاتل خود می‌نالد. به علاوه سربازان هوش مصنوعی در این بازی در همه جا حضور داشته و دیگر محدود به منطقه خاصی نیستند.

خبر خوش این است که کارگاه اسلحه‌سازی در بازی وارزون 2 تغییر یافته و شاهد پیشرفت‌های خوبی بوده است. این تغییرات دسترسی امکانات بیشتر را برای بازیکنان فراهم می‌نماید. توجه ویژه‌ای که به فریم اسلحه شده منجر به تعیین نوع عملکرد اسلحه خواهد شد. درنتیجه سازندگان این بازی تمامی توجه خود را بر روی پیشرفت بازی وارزون 2 گذاشته‌اند.

در ادامه به معرفی و جزئیات برترین گان های کالاف دیوتی وارزون 2; می‌پردازیم:

 

همچنین بخوانید:آشنایی با همه وسایل نقلیه کالاف دیوتی وارزون ۲

  1. KASTOV 762

این سلاح یکی از قدرتمندترین تفنگ‌های تهاجمی بوده و از آنجایی که دشمنان شما در این بازی زره پوش هستند، استفاده KASTOV 762 می‌تواند برای از بین بردن آن‌ها بسیار کاربردی باشد. البته این اسلحه به یک سری اتصالات مناسب برای استفاده بهتر نیاز دارد. اما از جایگاه برتری نسبت به سایر تفنگ‌های تهاجمی برخوردار بوده و گزینه‌ای عالی برای مسابقات محسوب می‌شود.

  1. RAAL MG

بهترین گان های کالاف دیوتی RAAL-MG

RAAL MG قدرتمندترین LMG موجود در این بازی بوده و می‌تواند تنها با یک شلیک آسیب زیادی به سینه وارد نماید. بنابراین در برد ایده‌آل خود تنها به 5 شلیک نیاز دارد تا یک بازیکن زره پوش را بکشد. این نوع از سلاح‌ها همیشه در وارزون به خوبی عمل کرده‌اند. سرعت عالی و دید مناسب به بازیکن اجازه می‌دهد تا نهایت استفاده را از این سلاح ببرد.

  1. SP-R 208

تفنگ کالاف دیوتی وارزون 2SP-R 208

این اسلحه با آسیب بالا یک تفنگ تیرانداز پانج بوده که معادل 167 آسیب را به قفسه سینه یا 195 آسیب را به سر وارد می‌نماید. استفاده از این سلاح به نسبت راحت بوده و با بردی که دارد می‌تواند دشمن را از میان بردارد. بنابراین در صورتی که به دنبال تفنگی با برد بلند هستید، این گزینه سلاحی عالی برای شما خواهد بود.

  1. Lachmann Sub (MP5)

بهترین سلاح کالاف دیوتی Lachmann Sub

این سلاح یک SMG درخشان بوده و در هر مسابقه وارزون 2 شانس زنده ماندن شما افزایش خواهد داد. در زمان رقابت و هیجان در صورتی که Lachmann Sub به درستی تنظیم کرده باشید، دیگر چیزی برای از دست دادن وجود ندارد. این سلاح در مسافت‌های طولانی کاربرد چندانی نداشته ولی برای کشتار نزدیک قابل اعتماد است.

  1. 6. M4

 تفنگ کالاف دیوتی M4

این سلاح همیشه یک گزینه عالی برای حمله به دشمن در بازی warzone 2 محسوب می‌شود. سرعت شلیک بالای این سلاح بسیار قابل ستایش بوده و برای کشتن از برد نزدیک تا برد متوسط مناسب است. این سلاح گزینه‌ای قابل اعتماد بوده و می‌تواند به خوبی از پس از بین بردن دشمنان برآید. درنتیجه با استفاده از M4 می‌توانید در این بازی حسابی پیشرفت کنید.

  1. FSS Hurricane

احتمالا بهترین SMG که در بازی وارزون خواهید یافت، FSS Hurricane است. با وقت تلف کردن اجازه ندهید که به شما آسیب زنند. این سلاح به شما امکان ضربه به دشمن را از فاصله نزدیک داده و حتی برای فاصله‌های متوسط نیز به خوبی عمل می‌کند. درنتیجه با FSS Hurricane می‌توانید پیروز این میدان شوید. برای شلیک از فاصله‌های نزدیک این سلاح بهتر از SMG دیگر می‌تواند ضربه وارد کند.

  1. Signal 50

Signal 50

این سلاح یک تک تیرانداز غیر معمول بوده و آسیب کمی را به دشمن وارد می‌کند. اما با یک شلیک خوب می‌توانید دشمنان را در فواصل دور از بین ببرید. با اینکه سایر تفنگ‌های تک تیرانداز می‌توانند آسیب بیشتری وارد کنند، اما هیچ کدام به اندازه این سلاح باعث کشته شدن دشمن نمی‌شوند. به همین دلیل نیز این سلاح گزینه‌ای عالی درگان های کالاف دیوتی وارزون 2;به شمار می‌رود. شما می‌توانید با این تفنگ به راحتی شلیک کنید و از برخورد تیرتان به هدف لذت ببرید.

  1. Kastov-74U

بهترین گان های کالاف دیوتی Kastov-74U

این سلاح به تنهایی یکی از بهترینگان های کالاف دیوتی وارزون 2;محسوب شده و بردی مشابه برد SMG دارد. این سلاح در فاصله‌های نزدیک می‌تواند دشمنان زره پوش را از میان بردارد. بنابراین Kastov74U یکی از برترین تفنگ‌های تهاجمی در این گیم به شمار می‌رود.

  1. Victus XMR

Victus XMR

از آنجایی که این سلاح می‌تواند آسیب زیادی را به دشمن وارد نماید در لیست بهترین گان های کالاف دیوتی وارزون 2;قرار گرفته است. این اسلحه در بین هر تفنگ تک تیرانداز عملکرد بهتری داشته و بیشترین شانس ممکن را برای کشتن حداقل یک دشمن زرهی فراهم می‌کند. Victus XMR سلاحی است که با آن نیازی به شلیک دوباره نخواهد بود. درنتیجه با دراختیار داشتن این تفنگ می‌توانید شانس پیروزی خود را افزایش دهید.

  1. STB 556-best Warzone 2 gun

STB 556-بهترین گان کالاف دیوتی وارزون 2 gun

این سلاح برترین و خفن‌ترین گان های کالاف دیوتی وارزون 2;است که به شما این امکان را می‌دهد که در هر محدوده‌ای هستید، بتوانید دشمن را به سادگی از میان بردارید. این اسلحه از آن‌دسته تفنگ‌هایی است که با آن می‌توانید تمام کارهای سخت را انجام دهید. پس فقط کافیست که شلیک کنید و از هیچ چیز نترسید!

کدام گان های کالاف دیوتی وارزون 2 بهترین است؟

انتشار بازی کالاف دیوتی وارزون 2 توانسته بازیکنان زیادی را سرگرم کند. با استفاده از گان های کالاف دیوتی وارزون 2;معرفی شده در این مقاله می‌توانید سلاح مورد نظر خود را انتخاب و به بهترین شکل ممکن از آن استفاده نمایید. یادتان باشد که تمرین در این بازی می‌تواند منجر به افزایش مهارت‌های شما شود. در نهایت تجربه خود را از بازی کالاف دیوتی ارزون 2 با ما و دیگر مخاطبان بازی کالاف دیوتی به اشتراک بگذارید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.